Eltinizin sizi sinir eden gıcık eden sözleri ve davranışları neler ?

Elti mi oh my god polemiksiz konuşmuyorum eşimin ailesine sarıyor bol bol çok şükür 😁

Daha nisanliyken eltime gitmiştim.nisanlima benim için eltim çok havalı demişti.simdide istediğim zaman çocuk yaparım ben diye hava atiyo😂 benim 3 yıldır olmuyor bebeğim😔
Gerizekalı benimkide aynısını yapardı. Ben isteseydim onun evlatlarının kusurunu pat pat söyleyip iyiki benim yok bunlara çekerdi demeyi bile düşündümde çocukların kabahati yok işte. Anlıyorum seni sallama seni nasıl hazmedemiyosa ordan vuruyor işte

Gerizekalı benimkide aynısını yapardı. Ben isteseydim onun evlatlarının kusurunu pat pat söyleyip iyiki benim yok bunlara çekerdi demeyi bile düşündümde çocukların kabahati yok işte. Anlıyorum seni sallama seni nasıl hazmedemiyosa ordan vuruyor işte
Artık takmıyorum çocuklarını çok seviyorum. Dediği gibi oldu ikinciyi istediği ay hamile kaldı😂 kadının bildiği var mis😂 şuan tüp bebek tedavisine başladık kimseye söylemedim tabi gizliden gizliye oparasyonu😂 yapıyoruz insallah başarılı olur sonuç

Eltinizin sizi sinir eden davranışları ve sözleri neler yazar mısınız
Kendi eşi için sinirlidir ama çok merhametlidir diyip yarım saat kocasını över, nişanlımı gömer çok sinirlidir der nasıl anlaşcaksınız der bizim aramızı bozuk görsün gülerek üzme kızı der ama dalga geçer, nişanlımın teyzeleri ve kızlarıyla sürekli beni çekiştirip bana cephe aldırır ve başarır hiç bişey yapmadığım insanlar nedense beni gördüklerinde saçma bi tavır hallerindeler, ailenin ilk gelini benim sen kimseyi tanımıyosun sen bilmezsin havalarında ama yanımıza biri gelsin ablacım ablacım ben sana hep yardımcı olurum ablacım tavrındadır ,bişeyi yanlışlıkla dök yanlış doğra bişey yap hemen duyurur insanlara güya şakalaşır ayy yeni gelin taşırdın mı kahveyi der ,kv ye açık açık beni sakın arka planda bırakma diyip sürekli ilgi kendisi eşi çocuklarında olsun ister hediyeyle parayla malla mülkle sevgi değer ölçer yarış yapar ne alsam alır kime nasıl davransam hemen yanımızda biter ne konuşuyoruz diye , kv sinin evine gitmeyen insan benden sonra gider oldu arar sorar oldu 10 yıl sonra iyi bişeye vesile olmuşum ama artık kendisi ve kuzenleri sinirimi bozuyor görmeyeyim diyorum umursamayayım diyorum bi süre başarıyorum ama hiç bişey yapmadığım insanların bana tavır alışını anlamıyorum nişanlımla kavga edip bana tavır alıyorlar ,nişanlımın kardeşi ve eltime öyle bir tavırları yok istenmeyen insanız ve hep birarada oldukları için maalesef karşılaşıyoruz aile apartmanında oturuyorlar

Daha nisanliyken eltime gitmiştim.nisanlima benim için eltim çok havalı demişti.simdide istediğim zaman çocuk yaparım ben diye hava atiyo😂 benim 3 yıldır olmuyor bebeğim😔
Allah büyük üzülme, her şerde bir hayır ara dua et hakkında hayırlısı olsun, sağlıklı hayırlı bir evlat olsun inşallah bunları düşün olmamasında da bir hayır ara belki daha zamanı değil

Herkesin ağzına edip yine onun en kıymetli olması 🙄🙄
Evet ya kv nin ağzına ediyo afedersin bi surat bi tavır laf , acaba böyle mi olmalı kv güya beni seviyorum canım kızım falan filan der ama iş bişeyler yapmaya geldi mi korkusundan mıdır nedir onsuz bişey yapamayız ama onlar bensiz yapar ben nişanlıyım diye mi anlamadım umursamam ama sürekli olan bişey bu

benim eltim benden baya büyük
Ailede daha çok seviliyor haliyle artık gelin değil evin kızı gibi bir şey olmuş
Aramızda çok yaş farkı olduğu için beni rakip gibi görmüyor
Yani benim için iyi bir abla gibi
Allah’a şükür elti sorunum olmadı.

Kendi eşi için sinirlidir ama çok merhametlidir diyip yarım saat kocasını över, nişanlımı gömer çok sinirlidir der nasıl anlaşcaksınız der bizim aramızı bozuk görsün gülerek üzme kızı der ama dalga geçer, nişanlımın teyzeleri ve kızlarıyla sürekli beni çekiştirip bana cephe aldırır ve başarır hiç bişey yapmadığım insanlar nedense beni gördüklerinde saçma bi tavır hallerindeler, ailenin ilk gelini benim sen kimseyi tanımıyosun sen bilmezsin havalarında ama yanımıza biri gelsin ablacım ablacım ben sana hep yardımcı olurum ablacım tavrındadır ,bişeyi yanlışlıkla dök yanlış doğra bişey yap hemen duyurur insanlara güya şakalaşır ayy yeni gelin taşırdın mı kahveyi der ,kv ye açık açık beni sakın arka planda bırakma diyip sürekli ilgi kendisi eşi çocuklarında olsun ister hediyeyle parayla malla mülkle sevgi değer ölçer yarış yapar ne alsam alır kime nasıl davransam hemen yanımızda biter ne konuşuyoruz diye , kv sinin evine gitmeyen insan benden sonra gider oldu arar sorar oldu 10 yıl sonra iyi bişeye vesile olmuşum ama artık kendisi ve kuzenleri sinirimi bozuyor görmeyeyim diyorum umursamayayım diyorum bi süre başarıyorum ama hiç bişey yapmadığım insanların bana tavır alışını anlamıyorum nişanlımla kavga edip bana tavır alıyorlar ,nişanlımın kardeşi ve eltime öyle bir tavırları yok istenmeyen insanız ve hep birarada oldukları için maalesef karşılaşıyoruz aile apartmanında oturuyorlar kendisi de gelin olduğunu unutup evin kızı gibi halleri var kenara durup beni süzer izler rahatsız edici bakışlarını yakaladığım an sahte gülümser falan hep böyle

Evet ya kv nin ağzına ediyo afedersin bi surat bi tavır laf , acaba böyle mi olmalı kv güya beni seviyorum canım kızım falan filan der ama iş bişeyler yapmaya geldi mi korkusundan mıdır nedir onsuz bişey yapamayız ama onlar bensiz yapar ben nişanlıyım diye mi anlamadım umursamam ama sürekli olan bişey bu
Aynen canım korkularından ya bende diyom onu bazen böyle olmak var diye ama önünde sonunda kazanan iyiler olacak inanıyorum

benim eltim benden baya büyük
Ailede daha çok seviliyor haliyle artık gelin değil evin kızı gibi bir şey olmuş
Aramızda çok yaş farkı olduğu için beni rakip gibi görmüyor
Yani benim için iyi bir abla gibi
Allah’a şükür elti sorunum olmadı.
Ne kadar şanslısın maşallah Allah saadetinizi bozmasın

Kendi eşi için sinirlidir ama çok merhametlidir diyip yarım saat kocasını över, nişanlımı gömer çok sinirlidir der nasıl anlaşcaksınız der bizim aramızı bozuk görsün gülerek üzme kızı der ama dalga geçer, nişanlımın teyzeleri ve kızlarıyla sürekli beni çekiştirip bana cephe aldırır ve başarır hiç bişey yapmadığım insanlar nedense beni gördüklerinde saçma bi tavır hallerindeler, ailenin ilk gelini benim sen kimseyi tanımıyosun sen bilmezsin havalarında ama yanımıza biri gelsin ablacım ablacım ben sana hep yardımcı olurum ablacım tavrındadır ,bişeyi yanlışlıkla dök yanlış doğra bişey yap hemen duyurur insanlara güya şakalaşır ayy yeni gelin taşırdın mı kahveyi der ,kv ye açık açık beni sakın arka planda bırakma diyip sürekli ilgi kendisi eşi çocuklarında olsun ister hediyeyle parayla malla mülkle sevgi değer ölçer yarış yapar ne alsam alır kime nasıl davransam hemen yanımızda biter ne konuşuyoruz diye , kv sinin evine gitmeyen insan benden sonra gider oldu arar sorar oldu 10 yıl sonra iyi bişeye vesile olmuşum ama artık kendisi ve kuzenleri sinirimi bozuyor görmeyeyim diyorum umursamayayım diyorum bi süre başarıyorum ama hiç bişey yapmadığım insanların bana tavır alışını anlamıyorum nişanlımla kavga edip bana tavır alıyorlar ,nişanlımın kardeşi ve eltime öyle bir tavırları yok istenmeyen insanız ve hep birarada oldukları için maalesef karşılaşıyoruz aile apartmanında oturuyorlar
Girme o apartmanaa girmeee sakın başka bi yerde ev tut çekilmez bu

Benim eltim çok dengesiz biridir çok saçma sapan hareketlerini gördüm trip atıp ondan sonra "sen kincisin "demişti...
Dedikoduyu sever kaynanamgilin lafını eder eder sonra dönüp derki "sende ağzında laf tutmuyorsun dedi" falan 6 yıldır eltisiyim hiç lafını söylediğim olmadi ..dedikoduyu cok sever bna "senin nasıl dedikodu yapmadan arkadaslarinla konuşursun dedi.kizlarima bi kulp bulur giyim tarzıma bulur kızlarımında giyim tarzina bulurdu en son bi kac kez bozdum bunu demedi daha😂😂😂bu hareketlerini düzeltti şimdi gayet ıyiyiz. Bna kincisin dediğinde ilk lafım su olmuştu "kinci olsaydım su an seninle konuşmazdım olmustu 😂😂 2 yıldan fazladır artık bizim ancak birbirimize faydamız olduğunu anladık gerci hanım efendi anladi. Akraba olduğum için bna çok değer verir kaynanagil kıskançlığıydi sanırım onlarında onu sevmediği gibi benide sevmediklerini anladi kıskançlığı bitti😂😂😂çok varda neyse artık

Girme o apartmanaa girmeee sakın başka bi yerde ev tut çekilmez bu
Apartman dolu allahtan bize yer yok :halay: , ama whatsapp ta grupları var ordan bile ben hayırdır noluyoruz niye böyle yapıyosunuz diye sorayım diye laf çatıyolar yokmuşsun gibi yapıyolar bende onlar yokmuş gibi yapıyorum, sadece kişiye göre muamele ediyorum kp in tarafı böyle değil gayet normal insancıl olması gerektiği gibiler bende onlara karşı öyleyim

I
Apartman dolu allahtan bize yer yok :halay: , ama whatsapp ta grupları var ordan bile ben hayırdır noluyoruz niye böyle yapıyosunuz diye sorayım diye laf çatıyolar yokmuşsun gibi yapıyolar bende onlar yokmuş gibi yapıyorum, sadece kişiye göre muamele ediyorum kp in tarafı böyle değil gayet normal insancıl olması gerektiği gibiler bende onlara karşı öyleyim
yi sevindim sizin adiniza apartmanda yer olmayisina benim eltim cok sukur arada bazi anlasmazliklar olsada asla bukadar belirgin yapmaz size böyle davranana bencede mesafe koyun artık ne derlerse desinler suratsız deisnler soğuk desinler içiniz aciyavagi yüzünüz acisin

X