Elveda

deniz1634

oğlum abi oluyo
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2007
1.208
3
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır bu forumda si<lerle iyi kötü anılar ve sevinçler paylaştık bilmiyorum neden ama bundan sonra pek girmek istemiyorum bu foruma bu karımda kimsenin bi etkisi yok ama hayattan hiç bi beklentim kalmadı hiç bir şey ne yapmak istiyorum nede bşeyleilgilenmek hiç bişey kalmadı hayatımda kocaö va çocuğumdn başka rabbim onları bana bağışla ne olur bana ulaşmak veya görüşmek isteyen arkaşlarımn varsa eğer özelime bi iki gün bakıcam msn yazarsanız msn me eklerim oradan yazışırız... herkes hakkını helal etsinn.. herkese bebişleriyle mutlu bir hayat diliyorum rabbimden (bizide unutma rabbim ne olur gör artık):sinifsinif::sinifsinif::a015::a015:

neree gidiyosun deniz????gitmeeeeeeee...

neden bi beklentin kalmadı ki hayattan ama böle yaşanmaz ki...böle yaparsan mutlu olamazsın...ama yinede sen bilirsin senin kararın kendine ve bebişine çok ii bak....

niye gidiyorsunki canm neyden rahatsız oldunki :S
kalmanı rica ediyorum. ama illakide bir karar aldıysan bebişinle ömür boyu mutluluklar canm

canlarım benim teşekkür ederim sabah bu konuyu açarken çok kötü durumdaydım ondan açtım yani iyi haberleri almaya başlayınca hayata dair ne varsa gözümde canlanmaya aşladı yüreğim esakisi gibi olmasada sevgi dolmaya umutlanmaya başladı ... beni sevdiinizi ve yanımda olduunu bilip çok teşekkür diyorum.... bende sizi seviyorum ve konuyu kapatmak aranıza dönmek istiyorum..

canımsın ya doru diyosun zaten burda kimsem yok sizlerden başka anam bile ist. da ben bursa yapayanlızım burda...

denizcim sen bursada neredesin eşinmi bursalı ?

iyi yapmışsın gitmememekle arada olur böyle hepimiz yaşıyoruz canımız sıkılıyor bunalıyoruz hayat boş geliyor ama sonra güzeller güzeli bebeişlerimiz bizi herşeyden bir anda kurtarıyor bir gülücüğü dünylara yetiyor ne gam ne keder kalıyor sende üzülme herşeyin çaresi bulunur

canım ben bursa osmangazi ilçesi yunuseli mah. tarafındayım hayır eşim bursalı diil eşimaslen trabzonlu sadece burda oturuyolar okadar... iyi dileklerin için de ayrıca teşekkür ederim..doğru söylüyosun bebişler olmasa biz hayata dönemezdik...

ay canim ne oldu surda simdi ya?
ama sen daha iyi bilirsin ..
seninle arkadas olmak guzeldi.
bebisinle ailenle sana mutluluklar dilerim....

slmm canım bende bursada oturuyorum . benımde aılem istanbulda çok zor yanlız aıleden uzak olmakk istediginde sarılamamk çok zor. bende bursa yeni bağlarda oturuyorum eşimve ben samsunluyuz . o samsundan bursaya taşınmışlar küçük yaşta . bende istanbul doğma büyüme.oğlum olmasaydı benım buraya alışmam cok zor olurduu.i. geceler

X