Embriyo transferi sonrası hamilelik belirtileri

🥰🥰Ahh ne güzel darısı bana isteyen herkese olsun inşaAllah 🙏🏻 çok sevindim gözün aydın.peki öğrenene kadar herhangi bi lekelenme kanama oldu mu?
9.gun akıntımın ıcınde kırmızımsı birseyler vardı.10.gun dun oldu lekelenmem.Onun dısında adet sancısından baska bırsey yasamadım.Sıvılce de cıkardım ama hep cıkar o.Goguslerım de aman aman hassasıyet de olmadı.Idrar testıyle koyulasma oluyo mu onu takıp ettım hep

Kızlar bende 22 eylülde 5. Gün embriyosu transferi oldum. Transferin 5. Günü kasık ağrısı ve bel ağrısı vardı ama çok şiddetli değildi 7. Gün aşırı bir şekilde sabah-akşam midem bulanmaya başladı, aşırı rahatsız edici bir bulantıydı, 8. Gün evde test yaptım pozitif cıktı 10. Gün test günümdü ve değerim 322 ydi 😍 Rabbim bu yolda olupta uğraşan herkese nasip etsin, emeklerinizi boşa çıkartmasın 🤲🏻

Ben de simdi yarın kan verince ıkı kat artmazsa diye korkuyorum.Bu korkular hic bitmryecek galiba.Allah hayırlısını versın.Yani demem o ki pozitif cıkınca da stres bıtmıyormus

Ben de simdi yarın kan verince ıkı kat artmazsa diye korkuyorum.Bu korkular hic bitmryecek galiba.Allah hayırlısını versın.Yani demem o ki pozitif cıkınca da stres bıtmıyormus
Ah canım benim biter mi hiç kucağımıza sağlıkla alana kadar bu stres devam edecektir.😅 Sağlıkla Güzel güzel artsın inşallah değerin ♥️ sık sık ters yaptırmanı doktor mu istedi??

Ah canım benim biter mi hiç kucağımıza sağlıkla alana kadar bu stres devam edecektir.😅 Sağlıkla Güzel güzel artsın inşallah değerin ♥️ sık sık ters yaptırmanı doktor mu istedi??
Yok bu normal surec.Ilk testının sonucunu aldıktan sonra ıkı gun sonra bır daha verıyorsun ve artıs olup olmadıgına bakıyorlar.Sanırım ıkı kat artıs olursa gebelıgın normal gidiyor oluyor

Yok bu normal surec.Ilk testının sonucunu aldıktan sonra ıkı gun sonra bır daha verıyorsun ve artıs olup olmadıgına bakıyorlar.Sanırım ıkı kat artıs olursa gebelıgın normal gidiyor oluyor
Anladım canım inşallah ben de 9 ocakta güzel haber alırsam🥰🥰hamilelerin duası kabul olur ismimle (ismim sinem) dua eder misin bana da 🙏🏻

Anladım canım inşallah ben de 9 ocakta güzel haber alırsam🥰🥰hamilelerin duası kabul olur ismimle (ismim sinem) dua eder misin bana da 🙏🏻
ismiyle duamda olan bir çok arkadaşım var. Seni de katayım canım Z zizi1985 artı seni de canım ismini yaz bana 😊 dualarda olmak ümidiyle Allah-u Teala ya emanet olun . herşeyin hayırlısını isteyin ve tevekkül edin İnşaAllah huzur mutluluk sizlerle olsun

ismiyle duamda olan bir çok arkadaşım var. Seni de katayım canım Z zizi1985 artı seni de canım ismini yaz bana 😊 dualarda olmak ümidiyle Allah-u Teala ya emanet olun . herşeyin hayırlısını isteyin ve tevekkül edin İnşaAllah huzur mutluluk sizlerle olsun
Azize🙂Siz de soyleyın ben de Sinem ve size dua edıcem.🙏Cok tesekkur ederım

Merhabalar benim transferimin 3.gunu ilk iki gun agrim oluyodu ama şimdiyok sanki o surecleri yasamamisim sadece asiri gaz var ben de normal mi 61.saatte tutuyomus embiryo insallah tutar hepimizinku

X