Embriyo transferi sonrası hamilelik belirtileri

sağol canım herşeyin hayırlısı tabiki
ne yapalım daha vakti zamanı gelmemiş demekki
ya da nasip değil di Yaradan bilir
Hayırlısı olsun .Bana bu yolculukta destek oldugunuz için tesekkur ederım.Ben de yarın negatif alırsam.Insallah diğer denemelerimizde de birbirimize destek oluruz.Saglıcakla kalın🙏

Hayırlısı olsun .Bana bu yolculukta destek oldugunuz için tesekkur ederım.Ben de yarın negatif alırsam.Insallah diğer denemelerimizde de birbirimize destek oluruz.Saglıcakla kalın🙏
amin. ne demek ben de sana çok teşekkür ederim. hakkında hayırlısı olsun İnşaAllah. yarın pozitif almanı dilerim
sizde sağlıcakla kalın

Evet 5. Günün transferi oldum. Bugün 6. Günüm. Sabırsızlıkla gün sayıyorum 😅🙏🏻
Rabbim hayırlı haberler almanı nasip etsin. kan testi yaptıracağın güne kadar asla kaset testlerden yapma tavsiyemi kabul edersen. ben yaptım 2.çizgiyi gördüm ama dün kan verdim malesef negatifti

Elbette tavsiyeni dinlerim🥰 ne kadar istesem de yapmak çok yanıltıcı olabiliyor dediğin gibi. Bugün ilk defa kahverengi lekelenme oldu inşAllah tutunma belirtisidir🙏🏻 bu benim 2. Denemem senin??

Elbette tavsiyeni dinlerim🥰 ne kadar istesem de yapmak çok yanıltıcı olabiliyor dediğin gibi. Bugün ilk defa kahverengi lekelenme oldu inşAllah tutunma belirtisidir🙏🏻 bu benim 2. Denemem senin??
ilk denememdi canım. bu lekelenme büyük ihtimalle yerleşme kanamasıdır . hadi İnşaAllah güzel haberler alırsın 😊

Canım güzel dileklerin için teşekkürler İnşaAllah canım Rabbim tüm isteyenlerin dualarını kabul etsin 🙏🏻🥰 sen de üzme kendini diyeceğim ama sonuçta hepimiz umutlanıyoruz elbette. Çok beklemeden devam et derim hazır rahim buna alışmış iken.

Kızlar merhaba, bugün transferimin ikinci günü. Hiçbir belirti hissetmiyorum. Lütfen transferden sonra neşer hissettiniz gün gün tectübelerinizi aktarır mısınız?
4.gün rahmimde kazı çalışması vardı sanki. Çok fazla ağrı ile bebeğin yerleştiğini hissettim. 5.gün sabah test yaptım, çıktı çok şükür 🙏🏻

Canım güzel dileklerin için teşekkürler İnşaAllah canım Rabbim tüm isteyenlerin dualarını kabul etsin 🙏🏻🥰 sen de üzme kendini diyeceğim ama sonuçta hepimiz umutlanıyoruz elbette. Çok beklemeden devam et derim hazır rahim buna alışmış iken.
rica ederim canım ben de teşekkür ederim. amin İnşaAllah hayırlısı diyelim. iyiyim hamdolsun. biraz zaman sonra düşünücem ama pandemi de korkutuyor

X