Embriyo transferi sonrası hamilelik belirtileri

Canım onun etkisi bitmiştir çoktan, çünkü benim transferden sonraki 5. Gün testim çift çizgi çıkmıştı. 7. Gün de kan testi vermiştim. Sizin kan testiniz mi negatif cıktı yani?
hayırlı olsun hamileliğiniz
5.gün erken gebelik testi mi yaptınız yoksa normal kaset testlerden mi
benim bugün 6.günüm normal test vardı elimde yaptım ama tek çizgi malesef
sanırım büyük ihtimalle erken olduğu için ve sonrasında da da negatif olabilir tabi
beklemedeyim.
c.tesi 8.günüm erken GEBELİK testi yapmayı düşünüyorum

hayırlı olsun hamileliğiniz
5.gün erken gebelik testi mi yaptınız yoksa normal kaset testlerden mi
benim bugün 6.günüm normal test vardı elimde yaptım ama tek çizgi malesef
sanırım büyük ihtimalle erken olduğu için ve sonrasında da da negatif olabilir tabi
beklemedeyim.
c.tesi 8.günüm erken GEBELİK testi yapmayı düşünüyorum
Normal testti, ama çok aşırı silik bir çizgiydi , 6. Günü yaptigimda daha netti. Bir de bana çift embriyo transfer edilmişti, belki de ikisi de tuttuğu için erken çıkmış olabilir.
Ama normal testlerde de çıkıyormuş, hep öyle yazmışlardı forumlarda :)

Normal testti, ama çok aşırı silik bir çizgiydi , 6. Günü yaptigimda daha netti. Bir de bana çift embriyo transfer edilmişti, belki de ikisi de tuttuğu için erken çıkmış olabilir.
Transfer oncesi catlatma iğnesi vurulmuş muydunuz peki?

Kızlar bu transfer oncesi yapılan catlatma ıgnelerı 15 gune kadar pozitiflik verebiliyormyd.Yıkıldım🙁Demek ondan pozitif cıkıyormus silik sekılde.Bugun iğnenin 13.gunu🙁
SANmıyorum canım
Kızlar bu transfer oncesi yapılan catlatma ıgnelerı 15 gune kadar pozitiflik verebiliyormyd.Yıkıldım🙁Demek ondan pozitif cıkıyormus silik sekılde.Bugun iğnenin 13.gunu🙁
SAnmıyorum canım. 10 gün olmuş nerdeyse, etkisi geçmiştir onun.

bugün 7.günüm normal kaset test yaptım 2 saat sonra bir bakayım dedim çok ince bir çizgi vardı belli belirsiz. fakat dün yaptığım da yoktu mesela.
yarın erken gebelik testi yapacam eğer bebeğim tutunmuşsa bu testte çıkacaktır diye düşünüyorum

bugün 7.günüm normal kaset test yaptım 2 saat sonra bir bakayım dedim çok ince bir çizgi vardı belli belirsiz. fakat dün yaptığım da yoktu mesela.
yarın erken gebelik testi yapacam eğer bebeğim tutunmuşsa bu testte çıkacaktır diye düşünüyorum
Hadi hayırlısı ınsallah.Ama ıkı saat sanırım fazla bir sure.Sonradan koyulasıyor dıye bılıyorum emın olmamakla beraber.10 dk sonra bakmaya calıs ıstersen sonucuna

Hadi hayırlısı ınsallah.Ama ıkı saat sanırım fazla bir sure.Sonradan koyulasıyor dıye bılıyorum emın olmamakla beraber.10 dk sonra bakmaya calıs ıstersen sonucuna
canım benim amin İnşaAllah. ben erken olmasından dolayı bhcg değeri çok düşük ya o sebeple çok belirsiz olduğunu düşündüm bu olumlu düşüncem
tabiki negatifte olabilir çünkü benzer bir çizgiyi nisan ayında da görmüştüm o sebeple umutlanmadım
yarın erken gebelik testi ile netlesir sonuç umarım

X