Embriyo transferi sonrası hamilelik belirtileri

canım benim amin İnşaAllah. ben erken olmasından dolayı bhcg değeri çok düşük ya o sebeple çok belirsiz olduğunu düşündüm bu olumlu düşüncem
tabiki negatifte olabilir çünkü benzer bir çizgiyi nisan ayında da görmüştüm o sebeple umutlanmadım
yarın erken gebelik testi ile netlesir sonuç umarım
Evet cok mantıklı bır dusunce bu.Idrarda 10 gune kadar negatif alıp kanda pozitif alan cok

Yapmamak en ıyısı ama duramıyor kı ınsan😀Sonra da yok pozitif yok negatif dusun işin yoksa
pek de farketmiyor biraz da psikolojik. yapmadan önce acaba var mı yok mu?
yapıncada negatifse benim gibi daha erkendi zaten deyip geciştirirse sorun yok.
her türlü belirsizlik söz konusu
sadece varsa erkenden sevinme çabası oluyor işte 😊

pek de farketmiyor biraz da psikolojik. yapmadan önce acaba var mı yok mu?
yapıncada negatifse benim gibi daha erkendi zaten deyip geciştirirse sorun yok.
her türlü belirsizlik söz konusu
sadece varsa erkenden sevinme çabası oluyor işte 😊
Yada benım gibi pozitif olup igne etkısıyle oldugunu anlayınca hevesın kursagında kalıyor.😀Kadın olmak ne zor...

aaaa öyle mi
Yada benım gibi pozitif olup igne etkısıyle oldugunu anlayınca hevesın kursagında kalıyor.😀Kadın olmak ne zor...
ama neden öyle düşündün ki daha kan testi vermedin? sanki kan sonucun negatif çıkmışta kaset testte çıkan pozitife boşuna sevinmiş gibi yazmışsın. kan sonucunda belli olur
belkide boşuna sevinmemissindir canım
İnşaAllah hayırlısı ile olur

aaaa öyle mi
ama neden öyle düşündün ki daha kan testi vermedin? sanki kan sonucun negatif çıkmışta kaset testte çıkan pozitife boşuna sevinmiş gibi yazmışsın. kan sonucunda belli olur
Bılmıyorum sanırım kotuye hazırlıyorum kendımı ıcten ıce denememek için.Sordum mu daha once bilmiyorum sizin taze transfer miydi?

Bılmıyorum sanırım kotuye hazırlıyorum kendımı ıcten ıce denememek için.Sordum mu daha once bilmiyorum sizin taze transfer miydi?
aaaa öyle mi
Kan testime 3 gun var

tevekkel haldeyim ezan vakti Rabbim neylerse güzel eyler. vakti saati gelmişse olacak diyorum yoksa yapacak birşey yok. olmasada hakkımda hayırlısı buymuş derim. bu muhteşem bir huzur. hamdolsun bu duyguyu nasip eden Rabbime
hayır canım 3.gün embriyosu idi 2 tane ve 1. kalite
çözdürüldüler
5.güne gitmesini istedi doktorum
bir tanesi 5.güne geldi ve o transfer edildi
senin nasıldı?

tevekkel haldeyim ezan vakti Rabbim neylerse güzel eyler. vakti saati gelmişse olacak diyorum yoksa yapacak birşey yok. olmasada hakkımda hayırlısı buymuş derim. bu muhteşem bir huzur. hamdolsun bu duyguyu nasip eden Rabbime
hayır canım 3.gün embriyosu idi 2 tane ve 1. kalite
çözdürüldüler
5.güne gitmesini istedi doktorum
bir tanesi 5.güne geldi ve o transfer edildi
senin nasıldı?
Benimde donmus embriyo ıkı tane 5.gun blast kalite dediler

senin iki tane ne güzel MaşaAllah. benim de ikisi 5.güne gitse idi 2 tanesi transfer olacaktı nasip
belki de senin iki transfer olduğu için bhcg değerin yüksekti ve o sebeple testte erken belirdi 2. çizgi 😉
Bılmıyorumki olabilir.Allah verecekse olur.Bir tane de iki tane de.Belki benim pozitif olmayacak sizin olacak.Herseyın hayırlısını dılıyorum hepımız için

Bılmıyorumki olabilir.Allah verecekse olur.Bir tane de iki tane de.Belki benim pozitif olmayacak sizin olacak.Herseyın hayırlısını dılıyorum hepımız için
Tabiki herşeyden önemlisi hayırlısının olması. pozitif düşün umutsuz asla olma. her türlü sonuca hazırlayalım kendimizi

bugün 7.günüm normal kaset test yaptım 2 saat sonra bir bakayım dedim çok ince bir çizgi vardı belli belirsiz. fakat dün yaptığım da yoktu mesela.
yarın erken gebelik testi yapacam eğer bebeğim tutunmuşsa bu testte çıkacaktır diye düşünüyorum
Öyle çok ince bir çizgi görünüyor:) hadi bakalım umutlandım ben sizin adınıza. Inşallah daha köyü çizgiyi de görürsünüz. Benim çift embriyoydu belki de oyuzden erken çıkmış olabilir testte.

Öyle çok ince bir çizgi görünüyor:) hadi bakalım umutlandım ben sizin adınıza. Inşallah daha köyü çizgiyi de görürsünüz. Benim çift embriyoydu belki de oyuzden erken çıkmış olabilir testte.
çok teşekkür ederim 😊 Amin İnşaAllah hayırlısı ile 🌹 sizin netleşti mi gebeliğiniz? p.tesi test günü olanlolanlardan biri de sizmiydiniz aklımda tutamadım

çok teşekkür ederim 😊 Amin İnşaAllah hayırlısı ile 🌹 sizin netleşti mi gebeliğiniz? p.tesi test günü olanlolanlardan biri de sizmiydiniz aklımda tutamadım
Geçen hafta pazartesiydi benim test günüm , keseyi görmeyi bekliyoruz , bakalım inşallah 5 ocakta doktora gidicez.

X