Embriyo transferi sonrası hamilelik belirtileri

E gozukuyor cizgi 🙂Ben goruyorum.Yarın da yap koyulasıyor mu bak.Catlatma ignesi vurulmus muydun?
Canım ah lütfen gerçekten görünüyor olsun ama ben göremiyorum ☹️ çatlatma iğnesi neden vurulacağım ki 5. Gün transferi olmuştum ben 29 unda. Bugün 9. Günüm.

Ayy hadi inşaAllah🙏🏻Eşim çok kızdı canım yaptım diye☹️ o yüzden yarın yapamayacağım cumartesi direk kan vereceğim.yanlız kafam karıştı çatlatma iğnesi dedin ya sen böyle bir iğne mi vuruldun transfer den sonra??

Ayy hadi inşaAllah🙏🏻Eşim çok kızdı canım yaptım diye☹️ o yüzden yarın yapamayacağım cumartesi direk kan vereceğim.yanlız kafam karıştı çatlatma iğnesi dedin ya sen böyle bir iğne mi vuruldun transfer den sonra??
Hayır oncesınde vurulur.Taze transferde olur genellıkle.Bazı drlar da donmus transferde de yapıyolar.Senın olmus olsaydı hatırlardın.

4 ocak'ta donmuş blastokist embriyo transferi yapıldı. mide ekşimesi dışında hiçbir belirti yok. hemen transfer yapılmadığı için taze transferdeki gibi aşırı yüksek hormonal seviyeler yokken, vücutta hormon ilaçlarının aşırı etkileri bu geçen sürede giderildiği için taze embriyo transferi ile donmuş embriyo transferinin belirtileri farklı olabiliyormuş. tabii bu durum meraktan çatlamaya engel değil :)

4 ocak'ta donmuş blastokist embriyo transferi yapıldı. mide ekşimesi dışında hiçbir belirti yok. hemen transfer yapılmadığı için taze transferdeki gibi aşırı yüksek hormonal seviyeler yokken, vücutta hormon ilaçlarının aşırı etkileri bu geçen sürede giderildiği için taze embriyo transferi ile donmuş embriyo transferinin belirtileri farklı olabiliyormuş. tabii bu durum meraktan çatlamaya engel değil :)
Hayırlı olsun canım 🥰benim de donmuş 5. Gün embriyosu klasik adet belirtisi dışında bişi yok bakalım yarın kanda öğreneceğim sonucu♥️

Transferden once vurulmuyo mu sonrasindan vuramazlar ki çünki yumurtan döllenmis halde rahmine koyuyorllar 61.saate kadar kabugundan çıkıp rahme tutunuyo insallah tutunmustur bizimkiler

Benım de donmus embryo blastokistti.Benım de adet agrısı dısında belırtım olmadı

M
Bahceci Cem Çelikte transfer oldum 10 aralıkta şükür ilk denememde tutundu bebeğim 🤲🏼 Darısı basınıza insallah.
Evet ilaçların yan etkisi çok fazla oluyor ama vücudunu iyi tanıyan biriyseniz belirtiler kendini gösteriyor.
Transferimin ilk günü şiddetli kasık agrısı
2. Ve 3. Günü gece gündüz durmaksızın batmalar
4. Gün vücut sıcaklığımın normal olmasına rağmen ayaklarımın buz kesmesi ve asla ısınmaması çorap oldugu halde
5. Gün batma şeklinde bas agrısı kaşıkta seyirme rahim ağzı zonklaması ve kum tanesi şeklinde lekelenme
6. Ve 7. Günlerde inanılmaz bi iştah açılması
8. 9. Gün yemekten sonra aniden gelen karın agrısı ve ishal
10. günden itibaren bas dönmem ve göz kararması olmuştu. Kolay kolay basım dönmez 10. Gün sırf buyuzden gittim kan testi yaptırmıştım. 430 beta hcg ile hamileliğimi öğrendim 22 Aralık kan tahlilimde 1048 çıkmıştı sonucum. Yılbaşında ultrasona gidicem 😊 Allahım hepinize yaşatsın insallah
Meme hassasiyetin hiç olmamışmıydı canım. Yada aradan zaman geçmiş nezaman olmaya başladı

X