Embriyosu 5. Güne ulaşamayan var mı?

Ben diyarbakırda tedavi oldum doktorum uğur değer hocaydı ilk tüp bebeğimi onunla başlamıştık 3. Denenememde de onunla görüştüm sagolsun önce gen testlerini yapalım dedi şükür onlar temiz gelince yaşam kalitemi değiştirmemi söyledi hem gıda takviyesi hem sağlıklı beslenme önerdi yönlendirmeli tüp bebekle bülent traşa gittim yumurta toplamayı istanbula gittim embriyolarım iyi kalitede oluştu ama aşşırı stres yaptım malesef tutmadı iki embriyom duruyordu kendimi toplayınca tekrar transfer olacaktım ki doğal yoldan hamile olduğumu öğrendim. Size tafsiyem önce genetik tahlillerinizi yaptırın inşallah temiz gelirse hiç stres yapmayın inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin
Merhaba yaşam kalitenizi değiştirmeniz açısından ne önerdi. Ben 73 kiloyum maalesef 168 boyum 😭. Sebepsiz yere olmuyor. Uğur değerde aşılama yaptırdık doktor hiçbir şeyiniz yok demişti. Tutmadı. Çok mu kiloluyum. Çok mu sağlıksızm bilmiyorum. Hep doğal besleniyorum. Hazır gıda asitli içecekler asla tüketimiyorum 😭 daha ne yapabilirim ki. Cips yemek istiyorum ama neredeyse bir buçuk yıldır yemiyorum. Bana bu konuda yardımcı olur musunuz

X