emre ilhan Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

bence popürler olup daha çok para kazandıkça egolarında değişimler meydana geliyor.Alparslan yıldırım da bana görüşmesinde şöyle birşey demişti,başka doktorlar 50 bin 100 bin alıyor ben niye almayayım,yerli hasta kabul etmicem zaten yakında sadece yabancı alacağım, bu tarz bir konuşma oldu karşısındaki hasta değil de yakın birisi varmış gibi bi güzel içindekileri döktü :) yerli hastanın kaprisini çekemiyorum burnum büyük oldu diyor ,e git ozaman dudağına yanağına dolgu yaptır vs dedi hatta ben çok şaşırmıştım ayrıca evet o da kendini övdü baya zor burun benim işimdir diyerek ama gördük sonucu,hayalkırıklığı...dedikleri de çıktı kocaman bir burnum oldu ve dudak dolgusu yaptırmayı düşünüyorum ..

Arkadaşlar ben de 2 hafta önce görüşmeye gittim emre beye böyle kabalık göfmedim ona ameliyat olacağımdan emindim tavrı yüzünden direkt vazgeçtim. Senin burnun öyle olmaz dedi kafasına göre fiyat yükseltti bi dövmediği kaldı beni. Ki ilk kez olacagım öyle çok kötü bi burnum da yok. Ameliyat olsam sonrasında da ilgilenmeyeceği belliydi o yüzden vazgeçtim. Hayatım boyunca kimseden böyle muamele görmedim ağladım çıktığımda resmen. Ameliyat olsam daha da çok ağlardım herhalde. gitmeden önce iyi düşünün sağlam bi psikolojiniz olması gerekiyor.

Emre bey ben o mutsuz hastalarınızdan biriyim ..2 kere darbe yedikten sonra size gittim "burnun olana kadar bırakmam" seni dediniz bende inandım elime ameliyat ücretini yazıp verirken bir araba parası bu dediniz kaburgamdan parça alındı sabaha kadar kan kustum burnumun sağ tarafı çöktü yağ enjeksiyonu yaptın . dönuklügüde düzelticem dedin sağ tarafa küçük bir yama yaptın erime yapabilir buradayım dedin ben de arkadaşımın kızını gönderdim ameliyat ettin benim sorunuma çözüm bulmadınız ama buradan size gidecek 2 kişiyi kaybettiniz. Bu arada araya pandemi girdi kontrole 1 yıl gidemedim aramızdaki diyalog,; sağ tarafım çöktü emre bey ,darbe almışsındır ,soldan nefes alamıyorum tuzlu su çek ben böylemi kalıcam, kime gidersen git ben yapmam ,sen daha kontrollere gelecekmisin böyle diyerek kibarca kovdunuz beni. 2 saat yoldan geldim ben o kontrollere, köprü trafiğine takılıp giden benzine mi yanayım zorla denklestirdigim ameliyat paramamı yanayım kontrollere geldim kaçkez 4,5 saat sıra bekledim zamanıma mı yanayım en son 1 hafta önce yazdım tık yok elimde kendi verdiğiniz epikriz raporu var ,ben 8 yıl uğraştım bana bunu yaşatan doktorla,mevcut durumumla ilgili rapor alıp yargı yoluna gideceğim

Eklentiler

• 20210822_224902.jpg
    75,5 KB · Görüntüleme: 435
Ben emre beyi yillardir takip ederdim. Birgün cesaretimi toplayabilirsem ona ameliyat olucam dedim hep. Hazir oldugumda da kendisini hic sevmedim. Cok şimarik kendine cok güveniyor. Bende sizin gibi sorun ciksa ilgilenmicegini anladigim icin vazgectim.

bencede olmayın. ben 2011 de üçüncü ameliyatımı oldum ona ve burnum hala yamuk.bunu dile getirdiğimde çarpmışındır demiştirbence hatasını kabul edemeyen doktor olmasın!

Ben de sağ tarafımdan nefes alamıyorum, kendisine söylediğimde bulunduğun yerdeki KBB'cıya görün demişti, kendisi Kulak Burun Boğaz uzmanı:) burnumda çökmeler var, çökmeye bağlı eğrilmeler var, kendi hataları da ayrıca var.İlk iki sene şunu yaparız, bir şeyler enjekte ederiz, tekrar işlem yaparız vs diyordu, gittim geldim o moral bozukluğuyla, sesimi çıkarmadım, çünkü muhtaçtım, en son covid öncesi gittiğimde burnunu yüzde 80 düzeltebildim ne kadar ameliyat yaparsam yapayım düzelmez dedi. Oysa ameliyat öncesi sana mükemmel bir burun yapacağım demişti, ameliyat sonrası bazı şeyleri düzeltemiyoruz mümkünatı yok, yok burnunun derisini hiç beğenmedim, yok burnun zaten böyle şöyle demeye başladı. Konuşurken o kadar asabi konuşuyor ki tüm suçlu siz oluyorsunuz. Kendisini Allaha havale ediyorum, burayı okuduğunu da biliyorum, ne nefesim düzeldi ne burnumun şekli, ben kabullendim, zorundayım, ama sizi affetmiyorum, sahip çıkmadınız, elinizden geleni yapmadınız, zaten olmuyor deyip işin içinden çıktınız.

Tüm yaşadıklarınızı yaşadım ,benimde sağ tarafıma küçük bir yağ enjekte etti boşu boşuna ,neden o zaman kaburgamdan kıkırdak aldın sağ tarafımı yok etti adeta bide koca kesi izi sağ kanadımı düşürdü. Eklediği kaburga kıkirdagı ters dönmüş. Aynı şekilde sorun olunca kaba ve ters bir üslup sergiliyor. YAŞAATTIKLARINI YAŞAMADAN BU DÜNYADAN GİTMESİN.

Her gün işkence bize, dilim beddua edemiyor, günah diyorum ama her gün kalbim ah ediyor,biz gibi olsun, kapı kapı gezsin, bizi anlasın istiyorum. Bana da biraz iyileş hallederiz, daha zamanı gelmedi diye diye en son görüşmemde düzeltemem daha da olmaz dedi, başında bilgilendirme yapsaydı, yapamayabilirim sorunlu burnun, garanti edemem deseydi asla o masaya yatmazdım, neyseki sonra işlem yaptırmadım hiç, neyseki araya covid girdi, bir daha gitmedim, yoksa saf saf inanırdım ve eminim daha beter yapardı, instagramda paylaşımları var, disney burnu mükemmel oldu, prenses burnu harika oldu, 5 senelik revizyon sonucu bakın muhteşem, benim fotoğraflarımı paylaşsa keşke izin veriyorum:) tıp hukuku alanında çok iyi avukatlar var, bir tane bulup danışmanızı öneririm. Ben dava açacağım şu an hazırlık aşamasındayım.

Maalesef Turkiyede ki instagram unlu plastik cerrahlarin bir yerleri baya kalkti. Instagrama guvenip ameliyat olmayin derim, bende ayni hatayi yaptim. Artik Turk hastalari istemiyorlar cunku Yabanci hastalarin 5 kat parayi alabiliyorlar. Guc yargi onlarin elindeymis gibi (ki sanirim oyle cunku ameliyattan once kac sayfa imzalatiyorlar) istedigi gibi ameliyati yapiyorlar, iyi yada kotu. Bu doktorlar cete gibi calisiyor, birbirilerine laf dokundurmuyorlar, hepsi birbirini takip ediyor. Hepsi zaten hemen hemen ayni burun sekli veriyor.

Burada olan parama ve burnuma oldu ,acelem yok doğru zamanı bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…