En az 3 Basarisiz Denemesi Olanlar

Canim bende enfeksiyon vardi, tedavi edildi. Birde kanimda pihtilasma var.. Esimde problem yok ama bende var. İsin garibi kan sulandirici aliyorum, enfeksiyonumda antibiyotiklerle tedavi edildi, neden hala olmuyor anlamis degilim. Sebepler bulundu diye sevindik, tedavileri oldu yine yok yok.

Ben ilk 3 tedavide cok kotu diildim. İlk 3 denemede olur diye dusunuyodum. 3. Beni cok sarsti. İnanamadim. Benim bu sefer dondurulmus. Son tazemi 3 ay once yaptim. Dondurulmus daha kolay diye yapayim dedim. Bilmiyorum ki. Hersey Allahtan..

Umarim seninde 2 tane olur :)) benimde :)) ben 3 taneye bile raziyim yeterki saglikla olsun! Allah uzun omurler nasib etsin

selam canim kader arkadasiyiz galiba bende 3 tüp bebek denemem oldu hepsindede cok cok iyi embiryolar olustu ama gel görki kurban oldugum Rabbim ol demedikce olmuyor bende son tüpten sonra 6ay adet olmadim cok sükür gecen ay sogan suyuylan söküldüm benim tüp denemelerim 2009kasim-2011kasim ve 2012 -4Marttaydi ama ilk defa dondurulmus denedim son denemede cokta rahatti okadar inanmistimki olacagindan ama yine maalesef olmadi.
Rabbim insallah bu mübarek gecede dualarimiz kabul eder ve bize hayirli ikiz evlatlar nasip eder insallllaaaallllaaaahhh:KK43:

inşlh canım, senin durumunu biliyorum diğer topikten benimde 3 denem en son dondurulmuşlar ile olmuştu çok rahattı fazla ilaç kullanılmadığı için çok güzel geçmişti embriyolor 1. kalitede 7-8 hücreliydi ama Rabbim nasip etmedi. şimdi laparaskopi olucam nasipse

Canim bende enfeksiyon vardi, tedavi edildi. Birde kanimda pihtilasma var.. Esimde problem yok ama bende var. İsin garibi kan sulandirici aliyorum, enfeksiyonumda antibiyotiklerle tedavi edildi, neden hala olmuyor anlamis degilim. Sebepler bulundu diye sevindik, tedavileri oldu yine yok yok.

Ben ilk 3 tedavide cok kotu diildim. İlk 3 denemede olur diye dusunuyodum. 3. Beni cok sarsti. İnanamadim. Benim bu sefer dondurulmus. Son tazemi 3 ay once yaptim. Dondurulmus daha kolay diye yapayim dedim. Bilmiyorum ki. Hersey Allahtan..

Umarim seninde 2 tane olur :)) benimde :)) ben 3 taneye bile raziyim yeterki saglikla olsun! Allah uzun omurler nasib etsin

amin canim amin bende ikiz cok istiyorum ama 3taneden korkuyorum tasiyamam diye o yüzdn ikiz cok ama cok istiyorum.
canim insallah Rabbim buz bebeklerini sana nasip ederde bu son denemen olur.
aynen canim ama ben nedense ilkinde ve ikincide cok bagirip cagirarak agladim ama inanirmisin 3üncüde ne ben nede esim aglamadik hatta ben güldüm yine olmadi diye kayayi yemistim heralde aslinda aglamak daha iyiymis hic olmazsa agladim rahatladim ama bu sondenemede aglamadigim icin icime cok oturdu hergün hergün kendiligimden aglamaya basladim son 1aydir artik kaldiramaz hale geldim

inşlh canım, senin durumunu biliyorum diğer topikten benimde 3 denem en son dondurulmuşlar ile olmuştu çok rahattı fazla ilaç kullanılmadığı için çok güzel geçmişti embriyolor 1. kalitede 7-8 hücreliydi ama Rabbim nasip etmedi. şimdi laparaskopi olucam nasipse

evet canim dondurulmuslar cok rahat hatta öyle oldugu icin insan kesin busefer hamile kailcam diyor cünkü vucud rahat oldugu icin ama Rabbim nasip etmiyor iste ne yapalim dua edip ona siginmaktan baska caremiz yok Rabbim insalla bize merhamet ederde nasip eder yavrulamarimizi insallah sende kendiliginden hamile kalirsin hayirlisiylan Rabbim sana o mucizeyi verir insallah.
umarim iyi gecer Laparaskopin canim neden yapiyorsunki bunu tekrarmi basliyacan tedaviye?

ya kizlar bizim topige gelseniz orda ayni bizim gibi 3ve daha fazla tüp bebek yapanlar toplandik dertlesiyoruz tabi bilgi sahibide oluyoruz defalarca tüp yapip ama hic hamile kalamayanlarda var benim gibi hem Dua listemizde var sizide eklerim listeye katilirsaniz cok sevinirim suanki topik cok eski bir topik
aramiza katilin
tekrar tekrar aynı hüsranı yaşayanlara sesleniyorum...

evet canim dondurulmuslar cok rahat hatta öyle oldugu icin insan kesin busefer hamile kailcam diyor cünkü vucud rahat oldugu icin ama Rabbim nasip etmiyor iste ne yapalim dua edip ona siginmaktan baska caremiz yok Rabbim insalla bize merhamet ederde nasip eder yavrulamarimizi insallah sende kendiliginden hamile kalirsin hayirlisiylan Rabbim sana o mucizeyi verir insallah.
umarim iyi gecer Laparaskopin canim neden yapiyorsunki bunu tekrarmi basliyacan tedaviye?

inşlllcanım Rabbim kendiliğinden nasip eder hepimize. ben laparaskopiyi tüpler tıklaı olduğu için yapılacak ondan sonrada 4. denememzi yapcaz inşlhh.

inşlllcanım Rabbim kendiliğinden nasip eder hepimize. ben laparaskopiyi tüpler tıklaı olduğu için yapılacak ondan sonrada 4. denememzi yapcaz inşlhh.

amin canim insallah keske öyle bir mucize olsa ne güzel olur degilmi:KK8:
insallah bu sefer hersey istedigin gibi olur canim Rabbim bu denemende sana ikiz evlat nasip eder insaaallllaaahhhh:emir_bebek::emir_bebek:

amin canim insallah keske öyle bir mucize olsa ne güzel olur degilmi:KK8:
insallah bu sefer hersey istedigin gibi olur canim Rabbim bu denemende sana ikiz evlat nasip eder insaaallllaaahhhh:emir_bebek::emir_bebek:

aminnnnn inşllahhh canımm inşlh seninde nasip olurr

X