EN ERKEN Beta HCG testi yaptıranlar

arkadaşlar ben eşimle yumurtlama günümde birlikte oldum 5gün oldu heycandan duramıyorum aderime 11gün var erken test yaptıran varmı varsa ben sağlık personeliyim hemen beta hcg testi yaptırıcam

inanmıyorum ama işte heycan sormak istedim bazen çok nadir görünsede ufak artış olabiliyor ilk bir haftada belki böyle bir durum yaşayan vardır

Adetim e 8 gün kala yaptırmıştim ilk gebeligimde ve sonuç ufak bi değerde olsa çıkmıştı.

Anladım beklemek nekadar zor insan her nekadar bilgili de olsa zor geliyor günlerin geçmesi

Anladım beklemek nekadar zor insan her nekadar bilgili de olsa zor geliyor günlerin geçmesi
Ben adetime 8 gün kala (yani 4 gün önce, hala adetime 4 gün var) test yaptım. Testte 2.çizgi çok hafifte olsa belirdi. Perşembe günü de kan verdim. (yani adete 6 gün kala) Beta hcg 175 çıktı. Umarım seni aydınlatmışımdır.

Ben adetime 8 gün kala (yani 4 gün önce, hala adetime 4 gün var) test yaptım. Testte 2.çizgi çok hafifte olsa belirdi. Perşembe günü de kan verdim. (yani adete 6 gün kala) Beta hcg 175 çıktı. Umarım seni aydınlatmışımdır.
Hayırlısı olsun inşallah değerlerinde düzenli artış olur

mrb benim reglim 6 gün gecıktı test yaptım negatif cıktı su gibi akıntım var haamile olabilirmiyim bu durumu yasayan varmı

Aranıza yeni katıldım
Bn eylülde düşük yaptım test yaptım çıkmadı ne kanda ne idrarda tabi erken yapmıştım yk diye geçiştirdim .
Ve şuan erken belirtilerim var hamilelikle alakalı doktora gittim yumurtalık var yanı sırada kislerin var kislerim önceden de vardı ilaç kullanıyordum hastalandım bıraktım Doktorum ilaç felan kullanma dedi bana kesin birşeyde demedi rahmin adete hazırlıyor kendini rahim duvarım kalınlaşmış snra kendim bugün test yaptım 0,330 çıktı anlam veremedim erken. Belirtileri yaşıyorum ve korkuyorum yardımcı olur musunuz aydınlatır mısınız bni

Kızlar merhaba birşey sorucam benim adetim 3 gün gecikince beta sonucum 31 çıktı 2 gün sonra yani 10unda testim 54.2 çıktı doktor güzel 4 gün sonra 200 lerde olursa mutlu olabilirsin dedi sizce durum nedir ?

X