Saç Uzatma Yöntemleri En etkili saç uzatma formülü

Ecem1628

Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2021
775
589
30
kızlar merhaba ,

ben saçlarımla çok oynayan bir insanım ve saçlarım yandı kısa artık uzatmak istiyorum hatta dün saç uçlarımdan aldırdım ve ön kısımlarım yandığı için kahkül kestirdim saçlarım toplasan toplanmıyor açık bıraksam kopuk kopuk lütfen etkili olan ne varsa paylaşır mısınız belki birbirimize yardımımız dokunur psikolojim bozuldu artık...

kızlar merhaba ,

ben saçlarımla çok oynayan bir insanım ve saçlarım yandı kısa artık uzatmak istiyorum hatta dün saç uçlarımdan aldırdım ve ön kısımlarım yandığı için kahkül kestirdim saçlarım toplasan toplanmıyor açık bıraksam kopuk kopuk lütfen etkili olan ne varsa paylaşır mısınız belki birbirimize yardımımız dokunur psikolojim bozuldu artık...
e vitamini serumu kullananlar var iyi geliyor diyolar

kızlar merhaba ,

Merhaba bende saçlarımi uzatmaya çalışıyorum hâlâ uzamadi ama bana karanfil suyu çok iyi geldi . Ondan hariç hafta da 1 gün bakım yağlarindan bir karışım yapıp saçlarıma sürüyorum . içine özellikle Hint yağini koyuyorum

X