''En Güzel,Bakımlı ve Şekil Verilmiş Saç'' Yarışma Anketi

En Güzel,Bakımlı ve Şekil Verilmiş Saç Yarışması Anketi

• 1. En güzel ve bakımlı saç [COLOR="Red"]1. olan En Güzel ve Bakımlı Saç Birincisi Likablegirl:hooray

OY: 128 41,3%
  • 2. En güzel ve bakımlı saç

OY: 2 0,6%
  • 3. En güzel ve bakımlı saç

OY: 16 5,2%
  • 4. En güzel ve bakımlı saç

OY: 3 1,0%
  • 5. En güzel ve bakımlı saç [COLOR="Red"]2. olan En Güzel ve Bakımlı Saç İkincisi ateş böcüğü :hooray

OY: 121 39,0%
  • 6. En güzel ve bakımlı saç

• 7. En güzel ve bakımlı saç

• 8. En güzel ve bakımlı saç [COLOR="Red"]3. olan En Güzel ve Bakımlı Saç Üçüncüsü berna16 :hooray:[/

OY: 19 6,1%
  • 9. En güzel ve bakımlı saç

OY: 15 4,8%

• Ankete Katılan
    310
ya bende 1 numaradakinden istiyorum hepsi çok güzel ama benim istediğim saç 1 numarada
bu arada 5 numara arkadasın gözler muhteşemmmmm[kaydirigubbakcemile3/COLOR]

Yarışmaya katılan tüm arkadaşlarımızın saçları güzel bence , fakat tek kişi seçme şansına sahip olduğumuz için bir birinci seçmek gerektiği için eleme yapacağım... KK ne kadar güzel hanımlardan oluşuyor değilmi arkadaşlar? Şeniz
Her bayan birbirinden güzel. :nazar:Tüm yarışmacı hanımlara başarılar diliyorum dokuz arkadaşımızın dokuzuda bu yarışmaya katıldıkları için birinciler zaten... Hepinizi öpüyorum ve şansınız bol olsun diyorum... a.s.

1 ve 5 nolu arkadaşların saçına bayıldım ikiside çok bakımlı ve güzel
ama her zaman koyu renk saçı sevdiğimden dolayı 1 nolu saça kullandım oyumu:KK66:

Kizlar hepinizinde saclari cok güzel. Lakin oyum 1. Numaraya gitti. Devlete, millete hayirli ugurlu olsunkaydirigubbakcemile3 :lepi:

ben 1 numaraya verdim oyumu....
hepside guzel..ama secmek gerekiyor..basarilar...

arkadaşlar bütün saçlar bakımlıydı hepsini beğendim:asigim: yalnız sarı saç herzaman faforim olduğundan benim oyumu 8 numara aldıa.s.:nazar:

ben şahsen herkesin aynı şartta yarışmasını isterdim ve bundan çok rahatsız oldum...yüzüne,gözüne gitmiş diye 5 numaraya oy veren bir çok arkadaş biliyorum..Bu yarışan diğer yüzü gözükmeyen arkadaşlara haksızlık değil mi?

Oyum 1 ile 9 arasında gidip geliyor...İkisinden birini seçicem ben de

ben şahsen herkesin aynı şartta yarışmasını isterdim ve bundan çok rahatsız oldum...yüzüne,gözüne gitmiş diye 5 numaraya oy veren bir çok arkadaş biliyorum..Bu yarışan diğer yüzü gözükmeyen arkadaşlara haksızlık değil mi?

Oyum 1 ile 9 arasında gidip geliyor...İkisinden birini seçicem ben de

Duyuru kısmında yüzün fotoda olup olmaması tamamen adaylara bırakıldı..Ve yine uyarı mesajında esas olanın sadece saç olduğu,yüz güzelliği olmadığı vurgulandı..Bunun dışında oy verenlere tek tek sorup ''kaşa göze mi verdiniz? diyemeyiz..

Fotolar ortada ve kıyasıya yarışıyorlar..Oy kullananlarında dilediği gibi oy verme hakları var..Saç da kullanılan aksesuar,saçın rengi,parlaklığı herşey değerlendirilmeli..

Sonuçta açık anket yapıp,yarışmaları oylamaya sunuyoruz..

Artı saçın da yüze yakışması ve bu noktada değerlendirilmeye alınması da yanlış değildir..yerimseniben

Son düzenleme:
Oyumu kullandık Uzmancığım,vatana millete hayırlı olsun.........
Ben bakır tonlara hastayım hafif de dalga olunca favorim olup çıkıveriyor.

5 numaraya verdim oyumu..bayıldım valla..saçına yüzüne bakışlarına hayran kaldım..saçları gerçekten çok ama çok sağlıklı , o renk boyaya rağmen çok parlak ve sağlıklı duruyo..sırrı varmı merak ettim .))

favorim 1 numara lı arkadas hem uzun hem dolgun hem sağlıklı bukleler gercektende bakımlı ve hoş.

Bence 9 numaralı saç boyasız sade güzel ve bakımlı ve de uzun.................

bende 1 numaraya kullandıım benim saçlarda kıvırcık ve o saçları nasıl yaptın okadar güzel görünüolar bizede sölersen sevinirizzzzzz bütün kıvırcık saçlılar olarak hihoyyyt

hepsi çok güzel bayıldım
bende 1 e verdim
tüm katılanlara başarılar ve bu güzel saçları ve katıldıkları için tebrikler

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepinizin ''Sevgililer Gününü'' kutlar,oylamada son 3 güne girdiğimizi hatırlatmak isterim...

17 Şubat 2009 da oy verme işlemi son bulacaktır arkadaşlar..Hemen akabinde dereceler ve foto sahipleri açıklanacak..

:enbuyukkk: :enbuyukkk: :enbuyukkk:

bende 5 numaraya oy verdim...yüz şekli ve gözrengine çok uyumlu bir saç model ve rengi seçilmiş...başarılı bir çalışma...saçta sağlıklı görünüyor....bazı uzun saçlar uçları kırık ve zayıf telli görünüyor...

X