Bebek Beslenmesi En iyi bebek devam sütü

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Esmanur7816

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2021
81
86
29
Merhaba kizlar sütüm hiç yok toplasan 10cc çıkmıyor kızım 20 gunluk devam sütü ile besliyorum şuan sma 1 kullanıyorum ama anne sütü alamadığı için piyasadaki en iyi bebek sütünü araştırıyorum fiyatı hiç önemli degil öneriniz nedir

Benim bebeğimde aşırı gaz olduğu için ona bi tek similac iyi geldi. İçeriği de güzel bı araştırın isterseniz

Merhaba kizlar sütüm hiç yok toplasan 10cc çıkmıyor kızım 20 gunluk devam sütü ile besliyorum şuan sma 1 kullanıyorum ama anne sütü alamadığı için piyasadaki en iyi bebek sütünü araştırıyorum fiyatı hiç önemli degil öneriniz nedir
bebelac gold aşırı kilo yapmiyo gaz ve kabızlık yapmiyo.

Sabah ac karnina incir suyu yapıp icin sütün artmasinda cok etkili. 7 8 tane inciri kaynatıp suyunu içeceksiniz.
Benim de sütüm cok az cikardi ama bununla bebeğime faydası olmuştu deneyin bence. Bir de e bebekte humana var ya o da sütün artmasında faydalı.

Sabah ac karnina incir suyu yapıp icin sütün artmasinda cok etkili. 7 8 tane inciri kaynatıp suyunu içeceksiniz.
Benim de sütüm cok az cikardi ama bununla bebeğime faydası olmuştu deneyin bence. Bir de e bebekte humana var ya o da sütün artmasında faydalı.
Denedim hala deniyorum şua a kadar pek fayda etmedi

Benim ablamın da hiç sütü yoktu. Bilindik tüm markaları denedi bebekte gaz yaptı, kabızlık yaptı. En son olarak Golden Goat'ı denedi. Çok memnun kaldı. Gaz yok, kabızlık yok.

Bol su, dereotu, koyu yeşil sebzeler bunları tüketirseniz sütünüz Allah'ın izniyle artar. Artmazsa da dünyanın sonu değil. 🤗 Ben hiç anne sütü almamış biriyim, oğlum 6buçuk ay emdi. Ben aptamil kullandım. Faydasını gördüm. Şu an iki yaşında sma 3 kullanıyorum. Sağlıkla büyütün.🌺

Öncelikle 10 cc bile gelse emzirmeye calismalisin.
Gerekiginde El pompasi alip sagmalisin
Mamalarin icerij ozu çok önemli kanola yagi,pal yağı,ayçiçek yağı vb..
Tercih meselesi lakin,
Ülkemizdeki en iyi mama yenidigan için evolvia
Ardından golden goat lakin ne kadar 0-6 ay arası desede 1 numaralı mamaya en az 3 aydan itibaren icirebilirsin gönül rahatlığı ile

X