Buzdolapları ve Derin Dondurucular En iyi buzdolabı hangisidir sizce .?

Ben buzlugu altta olan son model bosh aldim ama keske buzlugu ustte olan modellerden alsaydim.en ustteki raflar cok yukarda kaldigi icin pek ergonomik kullanim alani yaratmiyor.ama marka olarak bosh memnunum

Bosh xl var 3 yıl oldu. Çok memnunum. İçi bayağı geniş kullanışlı. Benimkinin derin dondurucusu altta. Üstte olanı da var. Tercih meselesi tabi.

Araştır istersen.

GE yani general electric.Ya da Amana.Liebherr da var ama fiyat olarak yüksekler.

Arçelik değil geçen Yıl aldım 2 defa arızalandı
Aman bu markadan uzak durun bu yıl da çamaşır makinesi aldım beyaz çamaşırları hep lekeli bırakıyor, yün programından hiç memnun kalmadın yün olan da ter kokusu geçmiyor👎

Ömürlük buzdolabı arıyorum bi kere para veriym sonra uğraşmıyım tavsiye verir misiniz
Ben Bosch kullanıyorum cokk memnunum etrafımda kullananlar da çok memnun ücret olarak normal.alinabilecek bir buzdolabinin iki katı fiyata almıştık ama iyiki de.almisiz

Ömürlük buzdolabı arıyorum bi kere para veriym sonra uğraşmıyım tavsiye verir misiniz
Eğer almazsan arcelik ..alabilirsen Bosch ikisi de çok iyi bütün beyaz esyalarim Bosch bulaşık makinam.arcelik o da çok iyi Arçelik kullananlar da memnun ikisini de dusunebilirsin

Aldığım buzdolap arçelik marka epey pahalıydı ucuzundan almadık

Bence her markanın iyi modeli var. Özelliklerine bakın ama cok da karmasık özellikli olanlardan almayın, daha cabuk bozuluyorlar. Miele iyidir hem türliyede de yaygınlaştı. Ama bu işler sans işi esimin bekarken nasıl olsa az kullncam Die ucuza aldığı hotpoint /ariston buzdolabından inanılmaz memnunum. Buzluk kısmına pişmiş yemek koysam bile dolap kokusu sinmiyor. Sebzelerim tazeliklerini uzun süre koruyorlar. Tek eksisi bence camları cok kaliteli olmadığından kolay leke tutuyor.

X