Dudak Makyajı En iyi kalc ruj

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
BEN SUREKLi kalici ruj kullaniyorum
max factor ve loreal in kalici rujlari gercekten kalici
max factor mat duruyo biraz daha loreal ise daha canli
ben ozellikle max factor un kalici rujunun fircasinin ucunu dudak kalemi gibi kullaniyorum ve hic cikmiyor

bu konun buraya açılması gerçekten çok iyi olmuşş arkadaşlar ya bende bi ruj arıyrum kalıcı olucakk bide şöyle bi renk bu rengi gümüş dizisinde songül ödemde hemde genco dizisnde pınar karakterini canlandıran kızda gördüm geçen hafta çok değişik bi renk mat pembe tonları parlamıyo..
nerden bulabilirm acaba??
cvp'lar için şimdiden teşekkür ederim..

Son düzenleme:
kızlar başlık nası açılıyo rujla ilgili yazım var fakat arada kaynamasın herkes görsün istiyorum o yüzden buraya yazmayayım.

en kalıcı ruju kendiniz yapabilirsiniz
yapımı***
dudak kalemi ile çerçeve cekin,
istediyiniz renk göz farını dudagınıza bir iki kat iyice sürün,
üzerine hafif yapışkan renksiz dudak cilasını geçin
nolmal ruj size nekadar dayanıyorsa bu formül size iki kat daha fazla dayanır.
deneyin.....
ayrıca ben hiç ruj satın almam,onun yerine ruja uygun far alırım hem gözüme kullanırım hemde dudagıma, bazen allık olarak bile kullanırım farımı,cantamda fazla yerde işgal etmezler
biraz yaratıcı olalım dimi

kızlar avonun kalıcı rujlarını tavsiye ediyorum max factor e dünya para vermeyin.avon çok güzell ve kalıcı.

Kızlar yakında iki adet kalıcı ruj aldım.Sırf şu ruj tazleme derdinden kurtulmak için.
Birisi Avon diğeri Max Factor.İkisi de birbirinden kötü.
İlk sürdüğünde herşey güzel.parlak,ışıltılı dudaklar falan..
Ama sonra dudakta parça parça ruj kalıntıları oluşturuyor hemde 3-.4 saati bulmuyor bu dediğim.
Ayrıca uzun süre dudakta kaldığı da külliyen yalan.
Benden söylemesi.

Oriflameden bir ruj aldim,öglen 12 de sürüyorum aksam 5_6 ya kadar gidiyo valla..

AYnen ben de oriflameden yeni bir ruj aldım,çok uzun süre kalıyor.
iki uçlu bi ruj,fırçalı,bi tarafı parlatıcı bi tarafı normal rengi

............................................................................................

Son düzenleme:
:)bende maxfactoru öneririm.benimde dudağımda hiç ruj kalmaz yerim o kalıyo.Birde orıflame den URBAN lipstylo diye bir ruj var parlak durmuyor mat duruyor ama kalıcılı çok güzel.Parlak durmasını istersen üzerine birde parlatıcı tamamdır.

avonun hangi kalıcı rujunu kullandınız ben kullanıyorum tüm gün tazeliğini koruyor

Kalıcı diyenlere gerçekten şaşırıyorum.:1shok:
Kalıcılığından vazgeçtim.Bir süre sonra dudakta bıraktığı o topak topak kötü görüntü yüzünden "kullanılamaz"damgalı bir ürün.
Nesrin arkadaşım
Avon'un zaten tek bir kalıcı ruj serisi var.
Benim aldığım Rosy Rsistance 4314-9

ben sürdüğüm rujları yalayarak sanki hiç sürmemiş gibi bi hale getirmede ustaydım.sonra max factor den kalıcı ruj aldım sabah sürüyorum aksama kadar duruyo.arada yağ gibi bişeyi var onu tazeliyorum yeni sürülmüş gibi oluyor.zaten cıkarmak istediğimde öyle kolay kolay çıkmıyor.herhangi bir vücut yağı ya da ıslak mendille bastıra bastıra silmek gerekiyor.

ben sırf rengini beğendiim için bi ruj aldım geçenlerde, parfümerideki kız kalıcı, bulaşmıyo,üstelik kokusuz sloganlarıyla reklamını yapıyodu ben kasada parasını öderken. marka bilinmedik bişey diye kulak asmadım söylediklerine ama kullanınca bi kaç tane daha almadııma pişman oldum..
kızın dedii gibi ,sabah 8 de evden çıkarken sürüyorum,akşam 4 te eve geldiimde dudaklarımda hala rujumun sadece bir belki iki ton açılmış hali...bardaklara bulaşmıyo..kokmuyo..öyle max factörünkiler gibi dudağında kurumuyo,saatte bir parlatıcısını sürmek gerekmiyo,top top olmuyo..
markası ''gush''..önyargılı olmayın, bunu da bi deneyin bakalım diyorum ben..
jeyyar

Pastelin kalıcı rujunu kullanıyorum ve kalıcı tavsiye ederim canım.

ben sırf rengini beğendiim için bi ruj aldım geçenlerde, parfümerideki kız kalıcı, bulaşmıyo,üstelik kokusuz sloganlarıyla reklamını yapıyodu ben kasada parasını öderken. marka bilinmedik bişey diye kulak asmadım söylediklerine ama kullanınca bi kaç tane daha almadııma pişman oldum..
kızın dedii gibi ,sabah 8 de evden çıkarken sürüyorum,akşam 4 te eve geldiimde dudaklarımda hala rujumun sadece bir belki iki ton açılmış hali...bardaklara bulaşmıyo..kokmuyo..öyle max factörünkiler gibi dudağında kurumuyo,saatte bir parlatıcısını sürmek gerekmiyo,top top olmuyo..
markası ''gush''..önyargılı olmayın, bunu da bi deneyin bakalım diyorum ben..
jeyyar

canım ben de ankarada'yım da nerden aldın sen bunu bi bakmak istedim yerimseniben

X