Dudak Makyajı En iyi kalc ruj

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
max factorü severek kullanıyorum loreal ide merak ediorum ilk fırsatta onuda denicem

evet max factor bence de..ben rengini tam tuturamamışım alırken pek süremiyorum ayrı..ama kalıcı

kızlar geçen 1milyonculardan birinden 1.5ytl ye bi ruj aldım denemek için adi bişe ama bukadar ii olcanı sanmıodum markası julian ::KK70:DDD ama ii ve kalıcı hemde 2 ytl bile değil vede süper kokuyor ve top top değil sürmesi de kolay deneyin 1.5 ytl bişe değil julian :KK70::KK70::KK70::

kızlar bişey sorucam belki alakasız olucak ama bu cecile standını hiç bi yerde bulamıyorum istanbulda nerde bulabilirim anadolu yakasında şimdiden teşekküür ederim.

Konu eskimiş ama updatede fayda görüyorum kendi ama yeni markalar da eklenmiştir kartelamıza. evet en kalıcı ruj hangisi? mat istemiyorum bişey yiyip içtiğimde çıkmasın istiyorum...

kızlar bı body shopun rujları uzun sure kalıo we renklerı super.
bırde orıflame.bı ruj aldım gecende orıflameden hem sedeflı hemde zar zor cıkıo ee daha ne olsun.

kalici ruj isteyenler icin maybelline superstay rujunu tavsiye ederim,renkleri cok hos.

once ruju suruyosunuz bir sure bekleyip iyice kuruduktan sonra diger ucundaki beyaz renkli ruju suruyorsunuz,dudaginizda yokmus gibi,agir bir ruj degil yani.16 saat diyor uzerinde ama sen ugrasmadikca cikarmaya kendi kendine cikmiyor,ozellikle evlenecek olanlara tavsiye ederim,ikide bir tuvalete gidip rujunuzu tazelemenize gerek kalmiyor,canli ornek benim :)) dugunumde de kullanmistim.

X