Dudak Makyajı En iyi kalc ruj

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
Kızlar yakında iki adet kalıcı ruj aldım.Sırf şu ruj tazleme derdinden kurtulmak için.
Birisi Avon diğeri Max Factor.İkisi de birbirinden kötü.
İlk sürdüğünde herşey güzel.parlak,ışıltılı dudaklar falan..
Ama sonra dudakta parça parça ruj kalıntıları oluşturuyor hemde 3-.4 saati bulmuyor bu dediğim.
Ayrıca uzun süre dudakta kaldığı da külliyen yalan.
Benden söylemesi.

kesinlikle katılıyorum max factor'un kalıcı ruju cok kötü dudagının ustunde bi sure sonra tabaka gibi garip bişey olusuyor ve korkunc gozukuyor

ben max faxtor almayı düşünüodum ama olumsuz yorumları görünce kafam karıştı :s 30 ytl az değil yani gerçekten kötüyse almiim :KK43:

en güzeli bence niveanın lip careleri hem çok uygun fiyatalrı ucuz yani ben vişnelisini çok seviyorum doğal bi kırmızılık veriyo ayrıca kalıcı yani..hem şuan lip carelerin yenisi çıkmış çok güzel hem renk veriyo hem parlaklık 4 ytl kusura aldım:)

pazar günü dayanamadım max factor aldım şuan çok memnunum. temizlemesem 3 gün dudaklarımda kalır yani eminim :KK70:

kızlar aldığınız rujların tam markasını yani adını ve numaralarını da yazarmısınız

tatlım bende daha denemedim alcam ama chanel allure lipstick ve dior rouge çok güzelmiş. bide guralinin kiss kiss çok güzel. ben strawberry den ısmarlıyorum türkiyede pahalı çünkü. orda fiyatları 26-33 arasındaydı.a.s. ha bide avonun kalıcı diye geçen rujları çok güzelmiş. ayşenur yazıcı da tavsiye etmişt sitesinde

Son düzenleme:
ben max faxtor almayı düşünüodum ama olumsuz yorumları görünce kafam karıştı :s 30 ytl az değil yani gerçekten kötüyse almiim :KK43:

30 ytl yi gözden çıkarıyosan chanel yada dior al derim bence strawberryden. orda 33 falan. ayrıca max factorler 7-8 dolar yurtdışında. :1hug:

kızlar mat ruj olarak hangisi iyi
parlak istemiyorum mat.
?? a.s.

mat olsun diyosan sana mac kalitesinde bi ruj önereyim cecile. cecilin rujları çok güzel. en kritik ruj rengi olan kırmızı aldımmm. süperrr. kırmızı ruj başlığında rengi var.a.s.

dedın ve bende gıdıp baktım. valla dedıgın gıbı. kız elıne sürdü kurudu hemen. acaba sonra dudakdan kabuk gıbı kavlamasın, ne diyosun...

tatlım bence bi ruj sürünce öyle duruyosa kesinlikle kavlar dudakta. rujun kalıcı olmasıyla nemli olması b nevi aynı şey. çünkü kuru olan ruj dudağıda kavlatıyor.:1hug:

ben loreal indefinite aldım yeni çıkan bi ürün aynalı bni ambalajı war zippo gibi bi tarafı ruj bi tarafı parlatıcı gibi aynı zmnda nemlendirio.ben çok yoğun sürmüorum normalde 16 saat kalıcı ama bana 8 saat dyanıo we kuruma yapmıo ben çok memnunumhihoyyyt

Kalıcı rujların hepsi dudadı kurutuyor.Ruj kalıyor ama dudaklar catlak duruyor..Sanırım en simlisinden bir ruj almak en iyisi.Kendi gitse bile simi duruyor :)

lorealin bi ruju war 6 saat kalıcı likit onu denemiştim mağazada 6 saat kalmadı ama dudağımı kurutmadı beğendm en kısa zamanda onu da alıcam

max faktor lipfinitity 530 aldım çok memnunum şimdilik gayet kalıcı renkleride çok güzel:lepi:

mat olsun diyosan sana mac kalitesinde bi ruj önereyim cecile. cecilin rujları çok güzel. en kritik ruj rengi olan kırmızı aldımmm. süperrr. kırmızı ruj başlığında rengi var.a.s.

tatlım ben cecile aldım, çok kötü gibi geldi bana. çok sert sürümü falan, mac le pek alakası yok bence :uhm: benim aldığım mı kötü geldi acaba şansıma :lepi:

89767_53549.jpg

bende no 150 var..cok gusel bir gul pembesi...cıkarmak icin savas vermen gerekiyor :))))))

max factor lip finity cok gusel...

kızlar dün cecil 3D lerden aldım gloss (fırçalı rujlardan) bugün sürdüm 5 saat oldu hala dudağımda yani fiyatına göre kalıcılığı iyi
onu alırkende max factor rujlardan denedim ama fırçalılardan değil öyle bildiğimiz sürmeli rujlardan hem renkleri çok güzel hemde inanırmısınız elime denemek amaçlı çok az sürdüğüme rağmen
2 kez kolonyalı mendille ovuştura ovuştura silmeme rağmen defalarcada ellerimi sabunladım yıkadım bunlara rağmen bileğimden 20 saat sonra çıktı yani okadar kalıcı

he birde o fırçalı rujlar dierlerine göre daha az dayanıyor mesela daha önce max factörün kalıcı rujlrından sürmüştüm 4 saat falan durmuştu yani fırçalılar ne kadar kalıcı deselerde diğer rujlar daha kalıcı

X