Gelinlik Modelleri En sonunda ekleyebildim işte gelinliğim ( minietek)

Gayet güzel ...

Güle güle giyin inş.

Ömür boyu mutluluklar diliyorum...:nazar:

çok teşekkür ederim kızlar evli arkadaşa hayat boyu mutluluk dilerim bekarlara da darısı başınıza diyim

daha iyileri sizin olsun

bu tarlatan biraz küçük daha geniş tarlatan giyicem altına burda üzerındekı desenler tam bellı olmamaıs artık düğün fotolarını eklerim

:nazar::nazar:woaaawww prenses elbisesi gibi ışıl ışıl kuyruklu ayyy çok güzel bir tercih yapmışsın canım:asigim: Allahım üzerinde görmeyi de nasip etsin:Saruboceq: mutluluklar şimdidena.s. tek kelimeyle ''Bayıldım'':nazar::nazar::nazar::nazar:

uuuuuuuwwwwwww taşlı maşlı süperrrrr bende taşlı istiorum çok seviorum böle ışıl ışıl....
güle güle giy canım inşallaaaah.

mutluluklar gulegule gıyy ..

çok teşekkür ederim canım

Cok tatli bir model canim. Gelinligin icinde KUG gibi olacaksin ;=)
:eek: çok sağol canım yaa
inşallah öle olurum
çok güzel bi model cnm.mutluluklar dilerim şimdiden....

çok teşekkür ederim canım

:nazar::nazar:woaaawww prenses elbisesi gibi ışıl ışıl kuyruklu ayyy çok güzel bir tercih yapmışsın canım:asigim: Allahım üzerinde görmeyi de nasip etsin:Saruboceq: mutluluklar şimdidena.s. tek kelimeyle ''Bayıldım'':nazar::nazar::nazar::nazar:

amin inşşallah canım yaa hepinize allah daha iyilerinizi nasip etsin gerçekten tam aradığım model onu gördükten sonra fikrimi hiç değiştirmedim provaya son kez dün gittim ve yine iyiki bu gelinliği seçmişim dedim zeytinburnu çağteks te dikiliyo üzerindeki işler kristal savarowski taşlar keseye duvağa ve eldivene karar verdim dün hani şu orta parmağa gecen eldivenler varya onlardan ıstedım inşallah hata yapmamışımdır onun dışındada file eldiven vardı taşlı bır de parmaklı klasık vardı

çok güzel ışıl ışıl parlıyo. çok beğendim. mutlulukla giy.
Allah her genç kıza nasip etsin gelinlik giymeyi.

bananneeee bende istiorummm yaaa :nazar:
ben çok beğendim canım benimm darısı başımızaa işallahh :Saruboceq: bende seneye eklicem artık gelinliğimi delikafadulden

bananneeee bende istiorummm yaaa :nazar:
ben çok beğendim canım benimm darısı başımızaa işallahh :Saruboceq: bende seneye eklicem artık gelinliğimi delikafadulden

inşallah canımm inşallah herşey dilediğin gibi olur darısı başına daha iyileri seninde olsun kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2hihoyyyt

güzel cnm.....çok şatafatlı değil ama çok sadede değil.....ikisinin ortası güzel yani....güle güle giy...

Cok güzelmis gercekten cok begendim hihoyyyt

Ömür boyu mutluluklar canim a.s.

minietek bayıldım gelinliğine harika güle güle giy hayatım mutlulukla inşallah

tatlım çok güzel , çok mutlu bir gelin olursun inşallah..güle güle giy..:nazar:

bende bugün aldım ama henüz gelmedi fotoğrafınıda çekmeyi akıl edemedim :1no2: gelince bende koyarım artık a.s

X