En Tarz Üye Yarışması Başvuru Topiği ✄ Kazak & Pantolon Kombinleri

İnsan dışardan bakınca beğenmiyor dimi ya aslında yarışma güzel bence yanlislarimizi görüyoruz ilerde lazım olur:KK70:
Yok aslında ben yarışmaya katıldığım kombini seviyorum ama işte fotoğrafta gerçekte durduğu gibi çıkmıyo :KK70:. 20 megapiksel kamera ama en fazla bu kadar kötü çıkabilirdi yani. Tabi zevklerde aynı olmuyor canım

Yok aslında ben yarışmaya katıldığım kombini seviyorum ama işte fotoğrafta gerçekte durduğu gibi çıkmıyo :KK70:. 20 megapiksel kamera ama en fazla bu kadar kötü çıkabilirdi yani. Tabi zevklerde aynı olmuyor canım
Evet bak fotoğraf konusunda haklısın güzel bir makine yada telefon olduğunda renkler daha net modeller net daha hoş geliyor normalde güzel olan kombine fotoğrafta hoş durmayabiliryor yada eksik oluyor napalım fakirlik işte elimizdekiyle idare edicez artik:-)

Ben yanlışlarımi biliyorum ama yinede yaptım ya aslında vazgeçip yeni kombine hazırlamıştım onu giyip çekmeye vaktim olmadi bu biraz aceleye geldi bundan önce başka bir kombinim vardı oda uygun değildi biraz :KK70: birdahakine artık :-)

fotoğrafı çekmek büyük sorun
ben ev oturmasına gidiyoruz diye öyle çok özenmedim bi dahakine eşime çektircem :KK70:

sen Kolajı kendin mi yapmıştın

ben kendim yapmıştım marga yı uğraştırmıyım diye oda tekrar yapmak zorundaymış kalite düştükçe düşmüş anlıycan :KK70: bi iphone 6 bulmam lazım :KK70:

ben kendim yapmıştım marga yı uğraştırmıyım diye oda tekrar yapmak zorundaymış kalite düştükçe düşmüş anlıycan :KK70: bi iphone 6 bulmam lazım :KK70:
Ay Bileydim az daha para biriktirip iphone alırdim ya neyse artık ilerde inşallah samsung aldım çünkü :-) bu arada benimkini marga yaptı ben Kolaj yapamıyorum da cahillik iste:KK70:

Aynen bende kendim yaptım ama sonra marga değiştirdi. Işık açıları bile önemli ya valla ben seviyorum giydiklerimi cidden ama işte :KK70: durum pek iç açıcı değil :KK70:

Benim çektirecek kimsem yok ya yalnız yasayinca:KK70: ama bende konsept günlük diye çok ozenmemistim ama fazla ozenmemisim şimdi bakınca kendimi begenmedim hiç :KK70:
ne yalan söyliyim ben kendi kombinimi beğeniyorum ama daha iyileri var tabi

ben mesela artık çanta ayakkabı uyumunu demode buluyorum ama başkası ile aynı renk olsun diyebilir zevk meselesi

Evet bak fotoğraf konusunda haklısın güzel bir makine yada telefon olduğunda renkler daha net modeller net daha hoş geliyor normalde güzel olan kombine fotoğrafta hoş durmayabiliryor yada eksik oluyor napalım fakirlik işte elimizdekiyle idare edicez artik:-)
Sony Xperia Z1 benimki normalde güzel çekiyor ama hayınlık yaptı zaar :KK70: aydınlıkta çekmek lazımdı

ne yalan söyliyim ben kendi kombinimi beğeniyorum ama daha iyileri var tabi

ben mesela artık çanta ayakkabı uyumunu demode buluyorum ama başkası ile aynı renk olsun diyebilir zevk meselesi
Ay yok be beğenmedim kendimi şimdi niye begenmedigimi yazamam anlamayın diye Yarışmadan sonra söylerim ama:-)

Aynen bende kendim yaptım ama sonra marga değiştirdi. Işık açıları bile önemli ya valla ben seviyorum giydiklerimi cidden ama işte :KK70: durum pek iç açıcı değil :KK70:
aynen bende seviyorum ben günlük Relax takılırım ya sorma holun işığı patlamış böyle abzürt bi durumda kaldım

en güzeli dışarda birine çektirmek

aynen bende seviyorum ben günlük Relax takılırım ya sorma holun işığı patlamış böyle abzürt bi durumda kaldım

en güzeli dışarda birine çektirmek
Fotoğraf çekmeyi bilene çektircen kız cidden bi açı çok değiştiriyor rengi falan. Ama yarışmalar sıkıntı herkesin zevki aynı değil çünkü.

Fotoğraf çekmeyi bilene çektircen kız cidden bi açı çok değiştiriyor rengi falan. Ama yarışmalar sıkıntı herkesin zevki aynı değil çünkü.
mesela 1 3 4 ve 9 numara siyah ağırlıklı olmuş fotoğrafta ne ne belli değil fikir olarak 3 ve 9 çok iyi duruyo ama işte renkten mi foto kalitesinden mi bilmiyorum

X