En Tarz Üye Yarışması Oylama Topiği ✄ Bot&Çizme-Çanta Kombinleri

En tarz uye yarısması/bot-çizme-canta kombinleri oylaması

• Ankete Katılan
    335
  • Anket Kapalı .
Katılan herkesi ve kazanani tebrik ediyorum. Ben katılmadığım için çok şanslı arkadaşlar yoksa yine sonunculuk için benimle yarışmak zorunda kalacaktınız.

Sevgililer günü cok yakin bir tarihte oldugu icin yapmayabilir...

Bence Bu sefer Konsept şık bir düğüne davet olabilir... Yine şıkır şıkır giyiniriz iste :)))

Sevgililer günü geliyor yeni tarzımız o mu olur yada eğlenceli bir şeyler olsa diye aklımdan geçiyor :)

Bende istemiştim sevgililer gününde restourant falan olsa süslü püslü giyinsek diye ama marga sanırım ara verecekmiş bi süre :)

Sevgililer günü cok yakin bir tarihte oldugu icin yapmayabilir...

Bence Bu sefer Konsept şık bir düğüne davet olabilir... Yine şıkır şıkır giyiniriz iste :)))

Bir aksilik çıkmazsa Nisan ayında başlayacağız Nisana kadar yarışma yok kızlar :)

gadjo dilo gadjo dilo tebrikler canım,ne yalan söyleyeyim beni her seferinde şaşırtıyorsun,ayrıca seni 7 numara sanmıştım:KK48:saçlarına ne oldu senin kestirdin mi?tekrar tebrik ederim:KK200:
:-) Teşekkür ederim canım. :) evet kestirip boyatmıştım, dün yine biraz daha kestirip boyattım. :KK53:
Birdahaki yarışmaya yine katılıp yine tanınmayacağım dermişim. :KK53:
kız bir sürü kişi tanıdı beni sen nasıl tanımazsın. :p :KK11::KK70:

:-) Teşekkür ederim canım. :) evet kestirip boyatmıştım, dün yine biraz daha kestirip boyattım. :KK53:
Birdahaki yarışmaya yine katılıp yine tanınmayacağım dermişim. :KK53:
kız bir sürü kişi tanıdı beni sen nasıl tanımazsın. :p :KK11::KK70:
Ayyy ne bileyim ben ya,valla seni başkası başkasını da sen sandım:confused:
Nasıl kıydın o güzelim saçlarına ya,gerçi bende durmadan kestirip duruyorum,hangi renge boyattın saçını,sarı mı:KK51:

Ayyy ne bileyim ben ya,valla seni başkası başkasını da sen sandım:confused:
Nasıl kıydın o güzelim saçlarına ya,gerçi bende durmadan kestirip duruyorum,hangi renge boyattın saçını,sarı mı:KK51:
Evet canım sarı ombre balyaj. Ya kıydım valla yıkaması zor kurutması zor taraması zor. Tarayacağım derken avuç avuç dökülüyordu, seyrekleştirdi. Çok memnunum kısadan, hep istiyordum ama kıyamıyodum. Seyrekleşince kel kalacağım korkusundan gözümü kararttım kestirdim. :KK70:

Evet canım sarı ombre balyaj. Ya kıydım valla yıkaması zor kurutması zor taraması zor. Tarayacağım derken avuç avuç dökülüyordu, seyrekleştirdi. Çok memnunum kısadan, hep istiyordum ama kıyamıyodum. Seyrekleşince kel kalacağım korkusundan gözümü kararttım kestirdim. :KK70:
Haklısın valla,o tutam tutam saç dökülmesini iyi bilirim,özellikle bu yaz çok çektim...darısı benim başıma...ben senin kadar cesaretli değilim,aslında bende omuz hizasında istiyorum ama birtürlü kıyamıyorum sadece uçlarını 1 karış kestirip duruyorum.
Neyse bir daha ki yarışmada seni yepyeni sürprizlerle bekliyorum,yenilik iyidir takdir ettim seni,cidden her yarışmada şaşırtıyorsun beni,tebrikler.
Demek sende sarışın oldun ha jooker:KK200::KK8::KK200:

Haklısın valla,o tutam tutam saç dökülmesini iyi bilirim,özellikle bu yaz çok çektim...darısı benim başıma...ben senin kadar cesaretli değilim,aslında bende omuz hizasında istiyorum ama birtürlü kıyamıyorum sadece uçlarını 1 karış kestirip duruyorum.
Neyse bir daha ki yarışmada seni yepyeni sürprizlerle bekliyorum,yenilik iyidir takdir ettim seni,cidden her yarışmada şaşırtıyorsun beni,tebrikler.
Demek sende sarışın oldun ha jooker:KK200::KK8::KK200:
Çakma sarışın. :KK53: Bir daha katılmayacağım canım ya, bu yarışma ne kadar sönüktü gördün mü. :KK51:

Hediyem geldi. :KK200:
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg

X