En Tarz Üye Yarışması Başvuru Topiği ✄ Kazak & Pantolon Kombinleri

Allaaaaaammmm kendimi ifşa etmemek için zor tutuyorum kendimi :KK70:

ya insan zor tutuyo anket topiğinde yorumları okudum insan Karşıdan duyunca bazı şeyleri iyi oluyor
Herkese göre belli :KK70: bende dahil tek iyi o ama cidden yani gerçi foto kalitesi ve topuklu ayakkabıdan olabilir ama profesyonelce çekilmiş fotoğraflar
ben kesinlikle fotoğraf kalitesi ile ilgili olduğunu düşünüyorum çünkü aslında gerçekten çok iyi uyumlu kombinler var ama ya siyah olmuş belli olmuyo ışık vs yok kız bizim fotoğrafçı bulmamız lazım :KK70:

yemek yarışmasında da sonuncu oluyorum burda da sonuncu olurum herhalde herkes aynı numaralı yarışmacıya oy verdi belki de bi tane bile oy alamadık :KK70: :KK70: :KK70:

Screenshot_2015-12-12-21-28-24.png

baksanıza reklamlar bile kazak olmuş :KK70: deseni nasıl belli bizimkilerin rengi bile düzgün çıkmamış :KK70:

Aynen yorumlar iyi oluyor ya.. İnsan hatalarını farkediyor. Eleştiriye açık olmak gerek.. Ben alınmam isteyen istediğini desin. :p

ya insan zor tutuyo anket topiğinde yorumları okudum insan Karşıdan duyunca bazı şeyleri iyi oluyor

ben kesinlikle fotoğraf kalitesi ile ilgili olduğunu düşünüyorum çünkü aslında gerçekten çok iyi uyumlu kombinler var ama ya siyah olmuş belli olmuyo ışık vs yok kız bizim fotoğrafçı bulmamız lazım :KK70:

yemek yarışmasında da sonuncu oluyorum burda da sonuncu olurum herhalde herkes aynı numaralı yarışmacıya oy verdi belki de bi tane bile oy alamadık :KK70: :KK70: :KK70:
Hahhahaha :KK70: kesinlikle canım ya ben berbat durumdayım bu kadar beklemiyordum :KK70:

Yok canım alınmam ben, rahat olabilirsiniz yani :) Benim yorum yaptıklarım da alınmaz inşallah :KK64:
yok çok güzel yazmışsın kimse alınmaz her yorumu okuyamadım ama ztn ev oturması fazla bir şey beklememek lazım bence herkes bu temaya uygun beğendim genel olarak

Ya ama şu "Hiç özenmemişsiniz, kimseyi beğenmedim" diyenleri de anlamıyorum mesela.. Bence herkes özenmiş gayet de.. Tuvalet mi giymemizi bekliyorlar nedir yani?
Herkesin dolabı çok çok güzel olacak diye bişey yok ki canım bana göre değildir o kıyafet ama kişinin en güzel kıyafeti olabilir o yüzden ben kötü kırıcı yorumları hoş bulmuyorum

X