En Tarz Üye Yarışması ✄ Bohem Giyim Tarzı

Birileri bir yarışmacı birinci olmasın diye onun rakibine oy vermiş. Yani kendilerine de atmamışlar. Değişik : D

Bu nasil bi kafa ya burda birinci olsa nolur olmasa nolur ev mi veriyolar araba mi veriyolar unlu mu oluyosun top model mi oluyosun birinci olsa nolur yani. Herkes eglenmeye katiliyo burda. Hasetligin de bu kadari... ozguvensizliklerini bu tip hareketlerle disa vurmalari gercekten komik jooker. Sen kac numaraydin

Bu nasil bi kafa ya burda birinci olsa nolur olmasa nolur ev mi veriyolar araba mi veriyolar unlu mu oluyosun top model mi oluyosun birinci olsa nolur yani. Herkes eglenmeye katiliyo burda. Hasetligin de bu kadari... ozguvensizliklerini bu tip hareketlerle disa vurmalari gercekten komik jooker. Sen kac numaraydin
kişisel sorunları varmış birilerinin bir üyeye karşı. internet üzerinden intikam alıyorlar. :confused:
5 numaraydım canım güzel yorumlar yaptın bana teşekkür ederim. :KK66:

hadi ben geldim ben yokken bir baktım ardımdan edilmeyen dolaylı yoldan hakaret ve bazı herşeyi like layan vatandaşların gaza getirmeleri ve margaya saldırıları ile yarışma uçmuş
ama bu kişi sonra ortadan sıyrılırken suçlu ben olmuşum
sanırım dürüst olunca insnaların hoşuna gitmiyor

5 numaralı joker'ye verilen 2. üyelik ile ilgili açıklamayı yapmıştım. Yasaklı olan bir üye oy kullandı bu sebeple 2. üyelikten dolayı yasaklandı diye. Bu 2. üyeliği alan kişi N o r w e g i a n'dır. Yani burada tek ihlal edilen konu yasaklıyken 2. üyelik ile gelip oy vermektir. Yoksa oy için bir çalışma yapılmamıştır. N o r w e g i a n kendisi 2. üyeliği açıklamamı istemiştir.

bunu okumadınız heralde o zaman bir daha okuyun derim üyeliği kendim açıklattırdım çünkü hakaretlerin bini bin para idi
hakkımda asılsız iftiralar istemedim
ne oylama için ne de herhangi bir vatandaşa hasetliğimden 2 üyelik alıp gelmedim yarışmada bende yoktum
nedenini açıklama zorunda da değilim
tek yaptığım bir gaflet olup oylama sayfasında seçim yapmaktı bu gereksiz ve hatalıydı evet ama bu ne sizin AY BANA TAKMIŞ BEL ALTI VURMUŞ DEMESİNE sebep
nede BİRİN SATAŞMAK İÇİN ÜYELİK ALIP GELİYORLARINA sebep
kimse sütten çıkmış ak kaşık değil kusura bakmayın insanlarının sinirini bozup galeyana getiren kişiler varken bana bu hakaretler fazla ki
Ayrıca ben nerden tanıyayım hangi üye hangisi de yamuk prenses e hakaret etmişim
o fiziğe gitmemiş demek hakaret mi ?
ne diyeyim size ya bu kadar kompleks duyup eleştiri kaldıramayacaksınız oylamaya katılmayın
herkes istediği yorumu yapar ayrıca diğer yarışmacılara neler dendi kimse çıldıurmadı sizin gibi
bu kadar kazanma hırsı ile yanıp tutuşup saldırmaya gerek yok
bi çanta için fazla komik ya bu hareket
9 üyelik alan vatandaşa saldırmanız gerekirken benim için iftiralar atmanız
sizin bana içten içe beslediğiniz nefreti ortaya çıkarıyor
Böyle nefret dolu insanlar zaten beni sevmesin umrumda değil
bu mesajıda alıntılamayın hiçbirine yanıt vermeyeceğim yeterince sinirim bozuldu
Hadi eyvallah

X