Endoskopik yüz germe - Facelift

hmms hastane ortami olmayinca daha ucuz olmus hastanede oda kirala ekibe paraver derken fiyat yükseliyor dogal olarak ama hastanede daha güvenli bence nebilim daha donanimli hani dolgu olsa ok de bizim ameliyat baya zor bisydi. bende foto çekim bugün 3.hafta diye sonra degerlendirme yapicam aylar sonra bakar geçtim yolu görürüm en azindan
:eek:
Bilgi lutfen

Merhaba arkadaslar

Persembe gunu dikislerim alininca cok rahatladim. Morluklarim baya gecti. Sisliklerim de azalmaya basladi. Gun gectikce daha cok begeniyorum yuzumu. Iyi ki yaptirmisim diyorum. Ilk gun basta olmak uzere ilk hafta zor gercekten, ama sonrasi cok guzel. Alnimi ozellikle cok sevdim, barbi alni diyor buna hanimlar dedi doktorum :) oyle iste gun gectikce sislikler indikce daha iyi olacak. Yuzumdeki yorgun ifadenin gitmesi herseye deger. Yaptirmayi dusunen herkese tavsiye ederim.
Bilgi alabilirmiyim lütfen

Herkese merhaba tekrardan
6. Ayım oldu yazacağımı söyledim ve başlıyorum
Ameliyat olduktan sonra yüzümde asimetri arttı demiştim ve asimetri devam ediyor yine çok belirgin. Gençleşme vaadiyle bu ameliyatı oluyorsunuz ama sadece kocaman asimetiek yanaklar küçülmüş gözleriniz oluyor gençleşmek diye bir durum yok, ben aynı ameliyatta burnumu da yaptırdım o daha kötü oldu yani bu ameliyat benim için büyük bir pişmanlık belki de doktorumundan kaynaklı çünkü kendisi asla kabul etmiyor ameliyat olmadan önceki o sevimlilik halleri memnuniyetsizliğinizi dile getirdiğinizde apayrı bir tavırla karşılaşıyorsunuz, siz evinizde pişmanlık keşkelerle ağlayarak yaşarken onlar da hayatlarına gayet rahat bir şekilde devam ediyorlar bu çok sinir bozucu
Ben keşke erhan Eryılmaz la görüşseydim ve ona bu ameliyatı olsaydım gözlerimle gördüğüm hastaları var ve çok güzel olmuşlar
Bu Ameliyatı olmak isteyenler çok iyi düşünsünler çok iyi araştırsınlar instagramın büyülü dünyasına kanmasınlar orda shop var bir çok doktorda
Şimdilik yazacaklarım bu kadar ara ara yine yazacağım
Siz kime ameliyat oldunuz. Erhan hocayı incelemeye aldım 💙

Slm germe yaptirdiniz mi?ben de endoskopik yuz germe yaptirmistim ilk baslarda memnundum ama 2 yil sonra yüzüm eskisinden daha kotu hale geldi.yaglar eriyince yuzum sarkti resmen .hele gülünce yuzumde okadar fazla kırışıklık oluyor ki gülmekten korkuyorum.endodkopik yuz germe geçici bir islemmis bunu anladim kesinlikle ben de tavsiye etmiyorum.tek care sarkan derinin atilmasi yöntemi buda derin pllan yuz germe ile olabiliyor
Merhaba endoskopik yuz germe 2 senede eski haline dönüyormu 🙄😔😵 7-10 yıl kullanırsın eski haline dönmez dedi dr detay yazarmisin lütfen 💙

merhaba ve çok geçmiş olsun..çok uzun zaman oldu girmeyeli, yazınıza denk gelince eski anılarım canlandı, yazmak istedim. aynı doktora ameliyat olmuşuz. 4 yıl geçmiş aradan. gittikçe daha çok oturdu yüzüm, çökme filan da olmadı. içinizi rahat tutun. bu ameliyatta başarı oranı yüksek.
Merhaba Dr juz kim menunsunuz sanirim💙

Ben ameliyat olalı bugğn 13 . Gun yuzum harıka oldu ne morarma nede abartı şişlşk şakaklardakı ateller alındı 11 gun sonra kaş ıçın takılan vıdada alınacak dıkışsız harıka bı ış çıkardı ısteyene resım gönderebılırım öncesı ve sonrası
Ozelden yazdım 💙

Ben badem göz, şakak germe olmuştum. Saçlı deriden kesi yapılarak göz kenarı yukarı çekildi. Bu işlem kalıcı.
İple askılama yada kaşın oradan kesi yapılarak kaldırma geçici. Zamanla düşüyor yi
Doktorunuzu ozelden yazar misiniz badem goz dusunuyorum ben de
Merhaba ben de rndoskopik sakak germe, orta yuz ve badem goz ameliyati oldum. Ama gozlerim cinli gibi asiri cekik suanda. Cok kotu gorunuyorum. Gozlerin cekikligi ne kadar devam ediyor. Hep kaliyor mu yoksa. Ben daha 9. Gjnumdeyim. Ama moralim sifir... cok kotu gorunuyorum.gozlerim den dolayi

Herkese merhaba tekrardan
6. Ayım oldu yazacağımı söyledim ve başlıyorum
Ameliyat olduktan sonra yüzümde asimetri arttı demiştim ve asimetri devam ediyor yine çok belirgin. Gençleşme vaadiyle bu ameliyatı oluyorsunuz ama sadece kocaman asimetiek yanaklar küçülmüş gözleriniz oluyor gençleşmek diye bir durum yok, ben aynı ameliyatta burnumu da yaptırdım o daha kötü oldu yani bu ameliyat benim için büyük bir pişmanlık belki de doktorumundan kaynaklı çünkü kendisi asla kabul etmiyor ameliyat olmadan önceki o sevimlilik halleri memnuniyetsizliğinizi dile getirdiğinizde apayrı bir tavırla karşılaşıyorsunuz, siz evinizde pişmanlık keşkelerle ağlayarak yaşarken onlar da hayatlarına gayet rahat bir şekilde devam ediyorlar bu çok sinir bozucu
Ben keşke erhan Eryılmaz la görüşseydim ve ona bu ameliyatı olsaydım gözlerimle gördüğüm hastaları var ve çok güzel olmuşlar
Bu Ameliyatı olmak isteyenler çok iyi düşünsünler çok iyi araştırsınlar instagramın büyülü dünyasına kanmasınlar orda shop var bir çok doktorda
Şimdilik yazacaklarım bu kadar ara ara yine yazacağım
Ahhhh ahhhh. Pişmanlar kervaninin bir yolcusu da ben oldum🌿Mini yüz germe namı diğer ( endoskopik face lift ve Kaş kaldırma ) şu kadarını sõyliyim ameliyat olduğumdan haberi olmayan tanıdıklarım çevrem ,yuzumde ki farklılığı anlamadılar.Fark yokki anlasınlar ☹️🙃😏 Ameliat sonrası yüzümde oluşan tek taraflı şişlik odem için alerji oldum dedim😍 o derece başarısız bir operasyon oldu .Dr bey telafi edilebileceğini söylüyor hoş inanç ve güvenim kalmadı bilmiyorum cokkk ama cokk araştırın arkadaşlar.Benim düştüğüm hataya düşmeyin🥳😍.Bu arada İsmi geçen ve tavsiye olarak duyduğun Erhan hocaya gitmedigim için bir kere daha üzüldüm.

merhaba ve çok geçmiş olsun..çok uzun zaman oldu girmeyeli, yazınıza denk gelince eski anılarım canlandı, yazmak istedim. aynı doktora ameliyat olmuşuz. 4 yıl geçmiş aradan. gittikçe daha çok oturdu yüzüm, çökme filan da olmadı. içinizi rahat tutun. bu ameliyatta başarı oranı yüksek.
Merhaba, siz kime ameliyat oldunuz acaba.. ben de oldum ama gozlerim cekik ve kuculmus gibi..bana ozelden doktorunuzu yazabilir misiniz? cok tesekkurler şimdiden..

Durum guncellemesi; yaklasik iki ay olacak. Surec cok ama cok yipratici. Kendinizi guzel hissetmeniz en az ama en az uc ay. Oyle uc hafta vs degil. Uc haftadan sonra ameliyat olayi hafiflemis oluyor sadece. Ameliyati yaptirip pisman olan neredeyse hic yok ama eski halinizin daha canli ve diri haline donusmeniz en az uc ay. Onceki surecte baska birine benziyorsunuz. Daha da uzun olabilir. Sabri olan yaptirsin. Alti ayda cillop gibi oluyorsunuz da 180 gunden bahsediyoruz. Erhan Eryilmaz, benim forumda okuduklarim ve sahsi tecrubeme dayanarak konuda en iyisi. O kesin.
Siz Erhan beye mi yaptırdınız?

Herkese merhaba, ameliyatı olalı 2 yıl oldu son durum bilgilendirmesi yapabilirim artık
Ben memnun değilim yüzümde asimetri oldu,gençleşme diye bir şey yok çünkü yüzünüz kafanız büyüyor yanaklarınız büyüyor kaşlar hemen düşüyor. ilk senem çok zor geçti şimdi artık alıştım yani durumu kabullendim. Kimseye tavsiye etmiyorum bu ameliyatı
Keşke bu kadar strese uzun iyileşme sürecine değseydi ama olmadı maalesef

Herkese merhaba, ameliyatı olalı 2 yıl oldu son durum bilgilendirmesi yapabilirim artık
Ben memnun değilim yüzümde asimetri oldu,gençleşme diye bir şey yok çünkü yüzünüz kafanız büyüyor yanaklarınız büyüyor kaşlar hemen düşüyor. ilk senem çok zor geçti şimdi artık alıştım yani durumu kabullendim. Kimseye tavsiye etmiyorum bu ameliyatı
Keşke bu kadar strese uzun iyileşme sürecine değseydi ama olmadı maalesef
Çok geçmiş olsun...üzücü zor bir ameliyat ve sonucunun mutlu etmemesi , kafanız büyüyor derken anlayamadım? Asimetri kaldı yani geçmedi ,doktorunuz ne diyor bu duruma?
Olan arkadaşlarım kalıcı çözüm değil 5, 6 sene gidiyor demişlerdi 2 yıl çok erken değil mi kaş düşmesine, doktorunuz kim?

X