Engelli Sevdiğim..

O kişiyle evli olsaydınız ve o zaman bu duruma düşse çekip baba ocağına geri mi dönecektiniz? Dünya bu kimin başına ne zaman ne geleceği belli olmaz.. Sonucta siz üstüne alacağınız sorumluluğun farkindaysaniz kimseye laf düşmez... Ancak aşkın gözü kördür derler, şimdi her şey toz pembe görünüyor olabilir, ilerde yok ben böyle düşünmemiştim ben altından kalkamiyorum diye düşünüp asıl onu o zaman yikmayacaginizdan eminseniz vazgeçmeyin. Düşmez kalkmaz bir allah, bunu kimse unutmasın..

Gerçekten çok zor bir durum iki taraf içinde. Kendimi sizin yerinize koymayı denedim ve şu sonuca ulaştım uzun yıllar yoğun bir ilişkimiz olmuşsa karşılıklı onu o halde bırakamazdım çünkü hayatımdaki dayanaklarından biri ben olmuşumdur artık ama sadecre konıştuğumuz çok fazla bir paylaşımda bulunmadığım biriyse bir anda değilde yavaş yavaş çekerdim kendimi bu vicdansızlık değil çünkü zat2n bir sevgi bağı yok fazlaca zaman geçirilmemiş neden sorumlu hisssedeyim ki ve evlilik ebeveynlik zor olur arada güçlü bir sevgi bağı yoksa buna karar verecek olan kişi sizsiniz aranızdaki ilişkiye bağlı birazda bu arada bize demesi düşünmesi kolay gelir ben böyle yazdım diye böyle olcak diye bir şey yok Allah başa verince nasıl bir yol izleriz bunu bizde bilmeyiz

Evlenmisti konu sahibi ... hatta suprizler bile yapiyordu. Son 3 yildir hic mesaj yazmamis ama en son geçen yil girmis. Ben onun cok mutlu olduguna 2 de cocugu olduguna inaniyorum nedense
Merhaba, aradan 5 yil gecmis bastan sona okumus bulundum konuyu, son durumu bilmedigim icin guzel mesajlarimi yazamiyorum. nasilsiniz?

sevdiğim adam için bir saniye bile böyle düşünceye kapılıyorsam demek sevmiyorumdur. Yazık adama. Demek etraf işin kafan karışmış adamın şuan desteğe ihtiyacı var şuan öyle bi psikolojiye girecekki anca sizin sevginiz onu güçlendirir iyileştirir. Anlamıyorum ya bu nasıl bi soru bi düşünce. Bu herkesin başına gelebilir sizin arkadaşlarınız yarın kendilerine ne olacağını biliyorlar mı ? Ozaman onlara bişi olduğunda sizde onlarla iletişiminizi kesin ! Ha bu evlilik o ayrı diceksiniz . Evet O sevdiğiniz adam. Nedense çok sinirlendim. Daha fazla burda sinirlenmim ..

Resmen ağladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…