Ensest ve aile ici taciz

kibela24

Nirvana
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
6.205
51
44
Küçük kız annesinin gözüne bakıyordu. Neden gelmişlerdi buraya. Onun ateşi yoktu ki hem boğazıda ağrımıyordu. Ama annesi yok demişti gitmemiz lazım, bakalım bu yaralar neden oluyor.

Ama anne demişti bunlar hep ağbeyim beni sevdikten sonra oluyor. Annesi sus! demişti , sakın başkasının yanında söyleme.
( Ah annecim beni her seferinde susturuyorsun ama benim çok canım yanıyor. Zaten ağbeyim beni ya seviyor ya da dövüyor , İkisinde de inan çok canım yanıyor. Ne olur beni sadece parka götürse, hem niye beni yanına alınca kapıları hep kilitliyor.) Annesine söylese bunları yine dövermi annesi onu, cesaret edemiyor.
--------------------------------------------------------------------------------

Küçük kız ve sevilmek

Küçük kız annesinin gözüne bakıyordu. Neden gelmişlerdi buraya. Onun ateşi yoktu ki hem boğazıda ağrımıyordu. Ama annesi yok demişti gitmemiz lazım, bakalım bu yaralar neden oluyor.

Ama anne demişti bunlar hep ağbeyim beni sevdikten sonra oluyor. Annesi sus! demişti , sakın başkasının yanında söyleme.
( Ah annecim beni her seferinde susturuyorsun ama benim çok canım yanıyor. Zaten ağbeyim beni ya seviyor ya da dövüyor , İkisinde de inan çok canım yanıyor. Ne olur beni sadece parka götürse, hem niye beni yanına alınca kapıları hep kilitliyor.) Annesine söylese bunları yine dövermi annesi onu, cesaret edemiyor.

Henüz altı yaşında küçük kız. Yeni bir şey keşfetti; Ali'nin çiş yaptığı yer kendisininkinden farklı. Erkeklerin öyle olurmuş. Kızlarınsa kutusu olurmuş, annesi söyledi. Sonra bir gün ağbeyi yanına çağırdı, çok okşamazdı kardeşini, aynı babası gibiydi, babasıda gelince hep korkardı küçük kız. Ayşenin babası onu kucağına alıp gezdiriyordu ama kendi babası hep kızgındı sanki. Ağbeyi onun çamaşırlarını çıkarttı. Kokladı kardeşini, sonra arkasına geçti ,
Ahhh.... çok canını yaktı. bağırdı kız ama ağbeyinin eli ağzını tuttu. Sonra bıraktı kardeşini, bak seni sevdim dedi. Ama birisine söylersen öldürürüm seni bu bizim sırrımız tamam mı?. Hem duyarsa babamda öldürür seni. Anlamamıştı çok, ama annesi hep derdi ya ağbeyinin sözünden çıkmayacaksın diye. Hem onu şikayet edince birde annesi dövüyordu sende uslu kız olsaydın diye. Ağbeyi ile babası ne çok benziyorlardı birbirlerine. Acaba babasına söylese Ağbeyim beni severken çok canımı yakıyor diye babası ne derdi. Yok söylememeliydi, ya oda severse kendisini? Daha çok canı yanacaktı.
Ne olurdu sanki onu sadece öperek sevseydi ağbeyi? Artık onun eve geliş saatinde sokağa çıkmaya çalışıyordu hep. Ama annesi neden zorla eve getiriyorduki onu. Sokakta büyük erkek çocuklar varmış, olsun ne olur, onlar sevmiyorduki kendisini, hem sokakta onu sevmek için kilitleyecekleri oda da yoktu zaten.
Yemek yiyemez olmuştu, hep kaka yaparken poposu kanıyordu. Komşular annesine bu kızı bir doktora götür diyorlardı. Onlara göre bir derdi vardı küçük kızın. Oysa küçük kız annesinin bile kendisini okşamasına izin vermiyordu. Sevilmek buysa o sevmiyordu sevilmeyi, kimse onu sevmesindi, istemiyordu.
Yine bir gün ağlayarak yaptı kakasını, annesi geldi yanına çok kötü bir kanaması vardı kızının. Hemen doktora götürmeliydi. Anlayamamıştı küçük kız doktora gitme nedenini yolda hep anne ağbeyim beni sevmese aslında böyle olmaz diyordu.
Anne şaşkındı hala, ne dediğini anlamıyordu kızının. Yada bilinci reddediyordu anlamayı. Bunu kabul etmek mümkünmüydü. Üç oğlu vardı onyedi, ondört, sekiz yaşlarında , birde kızı işte.Hasan onyedi yaşındaydı kardeşini çok severdi, hatta her akşam onu kendilerinin yatak odasına alırdı , kimseyide yanına sokmazdı, ah anne ne tatlı bir kız bu ya büyüyünce kimi sevecez derdi hep. Acaba dedi? Tövbeeee........... Yok yok bir nedeni vardı kızının bu durumunun. Acaba parazitmi vardı?, hep sokakta oynuyordu, Hasan alıp gelmese eve nerdeyse orada yatacaktı. Yok şimdi doktor söyleyecekti, ilaç yazacak geçecekti.

Doktor bayandı. Çok sevindi küçük kız, o erkekleri sevmiyordu artık.Ağbeyi erkekti ,erkekler küçük kızların canını yakıyordu işte. Doktor uzattı onu, kanayan yere baktı. Çok terledi küçük kız tekrar canı yanacak sanmıştı ama cici doktor teyze canını yakmamıştı. Doktor teyze ona biraz oynamasını annesinin hemen döneceğini söyledi, annesini odaya aldı. Korktu küçük kız ne zaman birisi kapıyı kapatsa çok korkuyordu. Ya doktor teyze annesini sevmek isterse? Oynamayacaktı işte. annesi ağlarsa belki duyar koşardı içeriye.
Annesi gözleri yaşlı çıktı dışarıya. Doktor bağırıyordu yarın mutlaka tekrar geleceksiniz diye. Kızdı küçük kız neden üzmüştü doktor annesini, yoksa canınımı yakmıştı? Gitti; sen kadınsın ağbeyimin bana yaptığını anneme yapamazsınki peki onu nasıl ağlattın diye sordu. Doktor bakakaldı. onu okşamak istedi, kız kafasını çevirdi.

Doktor meraktaydı, acaba bu gün geleceklermi diye. Her şeye karşın önlem olsun diye kızın evinin adresini dosyasına ayrıntılı şekilde yazmıştı. Doktorun yanındaki polis eğildi küçük kıza "merhaba" dedi.
Benimde senin kadar bir kızım var. Küçük kız sordu, "onu kimse sevmiyor değilmi polis amca" . Polis şaşırdı, ama doktor polisi dışarı yollamıştı bile.
Bazı testler yaptı, sosyal hizmet görevlisine raporunu verdi, dosyayı adli tıp a gönderdi.
Doktor şaşkındı yırtıklar iki katına çıkmıştı.
Küçük kızın annesine evine ziyaretçilerin geleceği, özellikle Hasan 'ın evde olması gerektiğini söylediler.

ŞİMDİ NE OLCAKTI.......................

Küçük kız neler olduğunu anlayamadı, ama biliyordu ki artık o kilitleride erkekleride hiç sevmeyecekti bir daha.

yazı okudum gozlerım doldu.....

hamıleyım çocuk yetiştirmenın ne kadar zor olduğunu .marıfe cok cocuk yapmak degıl..saglıklı ,terbıyelı.ahlaklı ..vatana ve mıllete faydalı...sorunsuz coçuk yetiştirmenın ne kadar onemlı oldğunu anladım..
kız cocuklarla erkek cocukların odalarını ayrı tutmalıyız..

cocuklarımızı sureklı takıp etmelıyız..
rabbım boyle bır olayı kımseye ama kımseye yaşatmasın..

nasıl hasta ruhlu insanlar var dünyada yarabbim:kızgın:
içim çok kötü oldu,midem bulanıyor böyle haberleri okuyuncesenağlamasenağlama
sonunda ne olur aman kimse duymasın,abine laf söz gelmesin diye kızın üstüne giderler:kızgın:
Allahım sen tüm yavrularımızı korusenağlama
kim suçlu anne mi?nasıl düşünsün kadın aynı kanı canı taşıyan oğlunun namusu kardeşine bunu yaptığını?
gene işin ucu dini ahlaka geliyor.küçük yaşlarda herşey öğretilmeli:çok üzgünüm:

kanım dondu resmen kala kaldım.böyle sapıkları asmak lazım yada hadım etmek

•kelebek•;1935440 .!.:
nasıl hasta ruhlu insanlar var dünyada yarabbim:kızgın:
içim çok kötü oldu,midem bulanıyor böyle haberleri okuyuncesenağlamasenağlama
sonunda ne olur aman kimse duymasın,abine laf söz gelmesin diye kızın üstüne giderler:kızgın:
Allahım sen tüm yavrularımızı korusenağlama
kim suçlu anne mi?nasıl düşünsün kadın aynı kanı canı taşıyan oğlunun namusu kardeşine bunu yaptığını?
gene işin ucu dini ahlaka geliyor.küçük yaşlarda herşey öğretilmeli:çok üzgünüm:

anne olarak her an cocuklarımızla ılgılenmelıyız

bebıslerımız yurumeye başlayınca artık buyudu dıye rahatlıyoruz
onlar buyudukce bu kırlı cıvısı cıkmış dunyada aıle olarak bıze dusen sorumluluklar kat kat artııyor..
sımdı 7 - 8 yasında kı cocuklar net cafelerde cınsellık sıtelerınde gormemlerı gereken o kadar şey goruyor kı.....uff uff
rabbım sen cocuklarımızı koruu..

senağlama ay ya tüylerim diken diken oldu gözlerim doldu bunlar nasıl insan ya ah yavrum ya sözleyeck söz bulamıyorum senağlama

allah ıslah etsin böylelerini ne diyelim sapık ruhlu insanlar,kanım donduya çok üzüldüm allah karşılaştırmasın kimseyi.Lanet olsun.seninde eline sağlık arkadaşım.

bende aynen oyle oldum dondum okuyamadım.....

herkes okusun ıstedım...bıraz daha dıkkatlı olalım

Artik Babana Bile Güvenmiceksin Bu Devirde Insan Butarz şeyleri Duyunca Insanliğindan Utaniyor Malesef Cahillik Hatsafada Allah Cocukla Cocuklarimizi Korusun

Bu konuyu okuyamam çünkü çok etkileniyorum,yeri geliyor günlerce uyku uyuyamayıp oğlumla yatıyorum..
Konuyu okumadan fikirlerimi yazmak istiyorum.

En başta benim evladıma kimse dokunmasın,sevmesin hele hele bir yabancı,ya da uzak bir akraba ile bir ortamda yalnız kalmasın..Bu konuda ben de musamma yok..Bunun gerçekleşmemesi için her an tetikdeyim.

Sonra evlatlarımıza sevgi çeşitlerini öğretmeliyiz diyorum..Onu okşayan ellerin şevkatli mi yoksa art niyetli mi olduğunu onlara anlatmalıyız..Bu nasıl olacak peki?
Çok zor ama yapacağız başka yolu var mı?

Yabancılardan uzak durması gerektiğini anlatmalı,hatta aile içi akrabaların onlara nasıl davrandığını bize yalansız,korkusuzca söylemesini sağlamalıyız.

Ben oğluma, dilim döndüğünce özellikle kafasını karıştırmadan bunları anlatmaya çalışıyorum..

En önemlisi yavrularımız bizlerden korkmamalı,çekinmemeli..Herşeylerini anlatabilecek evebeynlerinin olması onları koruyacak en büyük kalkandır diye düşünüyorum..

Ensest maalesef her toplumda görülüyor ,hatta bir hayli fazla olduğunu okumuştum,televizyonda da bazen bu tür filmler oynuyor inanın inanılmaz derecede rahatsız oluyorum çünkü seyrederken ailece aynı ortamda olmak sinir bozuyor insan birbirinin yüzüne bakmamaya çalışıyor, tabiki bu konuların üstünü asla örtmeyelim, çocuklarımızı bu konularda bilinçli ve uyanık yetiştirelim ,bizlere herşeyi korkmadan söyleyebilsinler ,ama televizyonlarda da bu konunun alenen işlenmesi insanın canını sıkıyor neticede böyle sahnelerin yer almasının kime ne yararı var çünkü filmi izleyen baba kız düşünün insan yerin dibine giriyor .Çocukları bilinçlendirmek konusunda en büyük görev annelere düşüyor,dokunmanın türü çocuğa uygun bir dille anlatılırsa çocuk bu konuda uyanık oluyor,allah bütün evlatlarımızı sapık kişiliklerden korusun.:sm_confused:

Offff okumak istemedim biliyordum neyle karşılaşacağımı ama okudum yine..

Birşey söyleyemiycem....

Ensest maalesef her toplumda görülüyor ,hatta bir hayli fazla olduğunu okumuştum,televizyonda da bazen bu tür filmler oynuyor inanın inanılmaz derecede rahatsız oluyorum çünkü seyrederken ailece aynı ortamda olmak sinir bozuyor insan birbirinin yüzüne bakmamaya çalışıyor, tabiki bu konuların üstünü asla örtmeyelim, çocuklarımızı bu konularda bilinçli ve uyanık yetiştirelim ,bizlere herşeyi korkmadan söyleyebilsinler ,ama televizyonlarda da bu konunun alenen işlenmesi insanın canını sıkıyor neticede böyle sahnelerin yer almasının kime ne yararı var çünkü filmi izleyen baba kız düşünün insan yerin dibine giriyor .Çocukları bilinçlendirmek konusunda en büyük görev annelere düşüyor,dokunmanın türü çocuğa uygun bir dille anlatılırsa çocuk bu konuda uyanık oluyor,allah bütün evlatlarımızı sapık kişiliklerden korusun.:sm_confused:

sorumluluklarımız cok artıyor bu benım basıma gelmez ..ay oyle şeyler olmaz ayıptır konuşma demekle olmuyor..
dunya halı her an ınsanın basına ıstemedıgı olabılır sureklı cocugumuz kontrol etmelı bıze guvenı tam saglamalıyız ufak ıhmaller omur boyu atlatamıyackaları sorunları yaşamalarına sebeb oluyorlar..

kız cocuklarımız 17 yasında baba sevgısı gormeyeınce nette tanıdıkları 40 yaşlarında ınsana kacabılıyor buna ben kendı okulumda da şahıt oldum...

anne olmak buyuk sorumlulluk bu dunyada..
bebıslerımız yaşları ne olursa olsun ılgı sevgı mahrum bırakmadan sureklı denetlemelıyız

X