Ensest ve aile ici taciz

yazı okudum gozlerım doldu.....

hamıleyım çocuk yetiştirmenın ne kadar zor olduğunu .marıfe cok cocuk yapmak degıl..saglıklı ,terbıyelı.ahlaklı ..vatana ve mıllete faydalı...sorunsuz coçuk yetiştirmenın ne kadar onemlı oldğunu anladım..
kız cocuklarla erkek cocukların odalarını ayrı tutmalıyız..

cocuklarımızı sureklı takıp etmelıyız..
rabbım boyle bır olayı kımseye ama kımseye yaşatmasın..

mesele odalari ayri tutmaklan olsaydi, bu dunyada okadar ahlaksiz seyler oluyorki insanin akli almiyor. cozum odalari ayri tutmak degil, ben birkac yila kadar evimiz kucuk diye 3 kardes bir odada yattik, benim benden 2 yas kucuk bir erkek kardesim var, ve Allahtan boyle birsey hicbir zaman yasamadim, ha benden kucuk diyeceksiniz, o daha 19 yasinda ve sukurler olsun ki hicbir kotulugunu terbiyesizligini gormedim, ailemden cokta ilgi gordu ama simarmadi asla.

demek istedigim hersey herkesin aklinda biter, marifet cok cocuk yapmak degil hepsine yeterince bilgi vermek, buyute bilmek. Allah bu zamanki cocuklarimiza akil fikir versin, kotu yollara dusurup, seytanca fikirler uretmesinler....Kötü Kazen:eek:klava:

kızlar bu hikayeyide dinledigimde ben şok olmustum sizlerle paylasmak istiyorum;KADININ EŞİYLE GUZEL BİR CCİNSEL HAYATI YOKMUS HHEP KENDINI KASIYORMUS BU DA ESİNİ KIZDIRIYORMUS EŞİ KADINI ALDATMAYA BASLAMIS KADIN TELEFONDA MESAJLARI OKUMUS VE HENÜZ DAHA 5 YASINDA OLAN KIZINI KARSISINA ALMIS VE ANLATMIS''kızım babanın evımızden gitmesini istemiyorsak artık bundan sonra sen onunla birlikte uyuyacaksın ilk zamanlarda canın yanıcak sonra sende sevıceksın sana baban hep hediye alacak senı daha çok sevecek '' DER.YAVRUCAK NE BİLSİN BABAMLA UYUYACAGIM DİE PEKİ DEMİŞ BABASIDA BU TEKLİFİ KARISINDAN DUYUNCA İLK ÖNCE SASIRMIS AMA ŞEREFSİZİN İŞİNE GELMİŞ KABUL ETMIS İLK GECE KIZ HICKIRA HICKIRA AGLAMIS HERSEYI ANNESINE ANLATMIS ANNESİDE BABAN BU GECE SANA BEBEK ALACAK HEM BU GECE UYURKEN CANIN HIC YANMIYCAK DEMIS AKSAM OLMUS BABASI OYUNCAKLARLA GELMIS EWE GECE BIR DAHA KIZLA İLİŞKİYE GİRMİŞ KIZIN GİT GİDE CANI YANMAMAYA BASLAMIS KIZ 15-16 YASLARINA GELINCEYE KADAR BU İŞ 2 GUNDE BİR OLMUS KIZ ARTIK GENC KIZ OLUP KENDINI ANLAMAYA BASLAMIS VE BABASINDAN TİKSİNİR OLMUS FAKAT BABASI ACIMASIZ OLUP HER GECE ZORLA İLİŞKİYE GİRMİŞ KIZ 19 YASINA GELMIS VE EVLENME KARARI ALMIS ERKEK ARKADASIYLA BABASI BUNU KABUL ETMEYIP KIZLA GECE TEKRAR YATMIS KIZLA O GECE HER SEKILDE İLİŞKİYE GİRMİŞ VE KIZI VURUP ÖLDURMUS DAHA SONRA İSE KENDINI ÖLDURMUS... DUYDUM VE ŞOK OLDUM ARKADASLAR BÖLELERINI GERÇEKTEN ÖLDURMEK LAZIMMMM İNSAN ÖZ KIZINA BÖYLE BİR ŞEY YAPTIKTAN SONRA ONUN İNSANLIGINDAN SUPHE ETMEK LAZIMMM

Igrenc diyecek bir kelime bulamiyorum, Allah bizim cocuklarimizi korusun:eek:klava::eek:klava:Kötü Kazen

bu tip olaylar o kadar cok yasaniyorki .nerede hata yapiyoruz toplum neden bu kadar dejenere oldu..........kapali kapilar ardinda neler yasaniyor.........cocuklarimizi egitmeliyiz nasil olsa buyur demiyelim once cocuklarimiza anne baba sonra arkadas olalim gerektiginde cinsel bilgilendirmede yapalim disarda yanlis sapkin iliskiler ogrenicegine kadar dogruyu biz ogretelim cinselligi tabu haline getirmeyelim.en onemliside cocuklarimizla konusup onlari ciddiye alalim...

Neymiş...
o onun abisidir amcasıdır mahrem deildir demek yalnış

kızları abisinin yanında giydiren yada altını değişen insanlara cok kızıyorum ben. herkez aynı olmayabilir ve değildir zaten ama önlem almak şart :1closedeyes:

Offf offf bu kadarmı sapııtı bu millet,bu kadarmı azdı yaa....Başkalarına tecavüz edenlere bile neler söylerken öz kardeşine bunu yapana diyecek söz bulamıyorum ŞEREFSİZ den başka.....:1no2:

offff ne dicemi sasirdim gercekten allahim sen yavrularimizi hayirli evlat olmak nasip et insallah allahim kimseye boyle bi sey yasatma ne millet oldu boyle neden insan bu kadar vahsi cani olabiliyor disarda o is icin o kadar kisi var ki neden kiz kardesin yada akran bilmem sevdiklerine insan kardesine boyle seyi nasil yapabilir sen nesin neyin nesisin kimsin sen!!!!!
allahim sen bizleri koru dogru yoldan kimseyi ayirma yarabbim aminnnnnnn

ofof ne kötü ve acı bir olay yazıklar olsun öyle bir abiye iyiki öyle abilerim yok ben küçükken abimlerle yatar uyurdum onalrı ne çok severdim bu nasıl bi oaly ya vahset bence böle abi olamz olsun

Dondum,uzuldum,kızdım,kocaman bı nefretım oldu.Nasıl bır ınsanlık bu.Ya da İNSAN denmelı mı bu ınsanlara?KAHRETSIN......Baska soyleyecek hıc bı sey yok.

offf tuylerim diken diken oldu ya bu ne ya allahım sen cocuklarımızı kötülüklerden koru rabbım

bu ne yaaa allah bu gibi yaratıkların hem bu dünyada hem öteki dünyada cezalarını versin. yazıktır yaa daha bebek denecek yaşta tanıştıkları şeye bak. allahım sen çocuklarımızı koru, böle sapıklarıda yola getir

allah kahretsin ıslah etsin böyle insanları
bunlara insan dmeekte bize hakaret olurr
onlar insansa biz neyiz

X