Ensest ve aile ici taciz

allahim insanlara akil fikir versin, okurken gerceklden cok duygulandim, ya insan kardesine bunu nasil yapar?
ya annesine ne demeli hic mi anlam,adi cocuklar yatak odasinda yanliz ve kapi kilitli, hic mi kizin aglamaklarini duymadi, yazik yazik

Yazı için teşekkürler...Çok acıki bu durum bütün dünyada olan bir durum ne yapılması gerektiği konusundada toplumun çok iyi egitim ve bilinçlendirirmesi lazım

inanamıyorum Allahım çok korkuyorum bende anneyim lütfen çocuklarımıza çok dikkat edelim zavallı küçük kız oooofff çok kötü yazacak bişey bulamıyorum

çok çokk kötü oldum..kanım dondu resmen..tüylerim diken diken oldu..gözlerim doldu..olabilirmi cidden ya..bi abi kardeşine yapar mı bunu..:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Resmen kalbim SIKI$ARAK okudum.Böyle seyleri duydugum zaman dayanamiyorum,kalbime agrilar giriyor.Benimde iki cocugum var.Biri oglan biride kiz.Ve inanirmisiniz,sokakta falan cocuklarima dikkatli bakan erkeklerden korkuyorum.Diyorum acaba icinden kötü biseymi geciriyor.Yani böyle Allah'in cezalari yüzünden resmen paranoyak oldum.Gecen ay Avusturya'da ortaya cikan olayi duymusmuydunuz.Hani bir baba kizini 24 yil kilere saklayip sürekli tecavüz edip,7 tane cocuk yapmisti.O haberinde etkisinde cok kalmistim.Bir baba öz canina bunu nasil yapabilir.Bir babanin cani kizini nasil cekebilir.

anne babalar çocuklarını mantar gibi büyüsün diye başı boş bırakırsa bu olur.
çocuklarına aile ,sevgi,kardeş,anne ,baba,arkadaş,ahlak,vs kavramlarını öğretememelerinin cezasını işte bu kız çocukları çekiyorr.
çocuğum yok ,ama ileride olursa Allah hayırlısını versin.iyi evlat versin,terbiyeli,ahlaklı ve onu gösterdiğim söylediğim güzellikleri alabilecek bir evlat..
böyle evlat olmaz olsun diyorum..

türkiye!de bir tabu; aile içi cinsel taciz, ama malesef çok acı bir gerçek aynnı zamanda. asllında yakın çevremizde, hatta çook yakınlarımızda var; cinsel istismara uğrayan çocuklar ve onları istismar eden insanlık dışı varlıklar. ne diyebilirim ki rabbim yardımcımız olsun, çoluğumuzu çocuğumuzu böyle yaratıklardan korusun.. Arkadaşlar bu arada ben yeniyim. dostane yakalşımlarınızı da bekliyorum canı gönülden..beni aranıza alırsanız çoooooooooook sevinirim. aile içi cinsel tacizlede ayrıca başka bilgileri olan arkadaşlar bizimle paylaşırsa çok sevinirim.:

Bende çok kötü oldum ama şöyle bir herçekde var. Nereden kopya edildi bu olay. Yani gerçek mi değil mi bilmiyoruz. Tamam artık günümüzde öyle pis şeyler duyuyoruzki , o kadar iğrenç şeyler. Ama ben yinede bu yazılanın başka biryerden kopya edildiğini ve bunun uydurmaca old düşünüyorum. İğrençççççççççççççbenneyaptımki:1no2:

Böyle bisey benim bi arkadasimin da basina gelmisti benneyaptımki. Ozaman oda 5-6 yaslarindaydi sanirim. Bi gün cok iyi bi aile tanidiginin ziyaretine gitmislerdi (akraba bile sayilir). Ve ordaki genc oglan, kizi odasina cagirmis oynamak icin. Kizda girmis. yataga yat demis. yatmis. sonra oglan üstüne gecmek istemis. cok afedersiniz. Kizda bunun iyi bisey olmadigini az cok anlayabilmis. ve hemen geri oturma odasina gitmis. oynamak istemiyorum diyerek. Ay allahim ya. hala unutamiyor tabi bunu "arkadasim"benneyaptımki ve kimseye anlatamiyor :1no2: :a015:

Resmen kalbim SIKI$ARAK okudum.Böyle seyleri duydugum zaman dayanamiyorum,kalbime agrilar giriyor.Benimde iki cocugum var.Biri oglan biride kiz.Ve inanirmisiniz,sokakta falan cocuklarima dikkatli bakan erkeklerden korkuyorum.Diyorum acaba icinden kötü biseymi geciriyor.Yani böyle Allah'in cezalari yüzünden resmen paranoyak oldum.Gecen ay Avusturya'da ortaya cikan olayi duymusmuydunuz.Hani bir baba kizini 24 yil kilere saklayip sürekli tecavüz edip,7 tane cocuk yapmisti.O haberinde etkisinde cok kalmistim.Bir baba öz canina bunu nasil yapabilir.Bir babanin cani kizini nasil cekebilir.

canım senin dediğin olayın devamını duymadın sanırım baba kızından olan kızınada tecavüz etmiş ve psikolojik destek alıyomuş kız şuan dünyada ne iğrenç insanlar var bende şunu duymuştum bir baba müftüye giderek benim bir ağacım var meyvesini önce benimmi yemem lazım yoksa başkasınamı yedireyim diye sormuş oda senin yemen münasip demiş tabi müftü ne bilsin adamın aslında kendi kızından bahsettigini gerisini anlarsınız artıkkafamçokkarıştı

benimde bir abim var beraber byüdük beraner oynadık allahım sen esirge yarabbim şükürler olsun böle seler yaşamadık yaşatmadı bana halada aynı odada kalıyoruz böle şeleri duyanlar bizi eleştiriyolar hala aynı odada mı kalıorlar diye halbuki biz o devreleri coktan gectik bu olaylar yeni keşfetme ergenlik dönemlerinde yasanıyo ergen bir erkege cok dikkat etmek lazım kesinlikle bunu biliyorum çünkü o an duygularını bastıramıyorlar birden şehvet sanırım onu tatmak istiyorlar genelde bu tarz yanlıslıklar o devrelerde oluyo en büyük görev anne babaya düşüyo burda ve kesinlikle oğlunuz var ise KENDİNİZİ SAKLAMAYIN BIRAKIN GÖRSÜN BACAGINIZI KOLUNUZU COK AŞIRIYA GİTMEDEN ÜSTÜNÜZÜ BİLE DEĞİŞİN GÖZÜ ALIŞSIN EŞİNİZE Bİ BUSE KONDURUN YADIRGAMASIN ÇIPLAK BİRİ GÖRDÜGÜNDE ATLAMASIN BİRDEN ŞAŞMASIN YANİ..

Allah belalalrını versin böylesi şerefsizlerin. Allah'ım sen kardeşlerimiz, çcocuklarımızı, ve tüm inananları koru böylesi şerlerden..O anne ne yapsın, nasıl delirmesin bu duruma.İkiside evladı. Ölse öldürülmez. Benim annem bu konularda çok hassastır kardeşi dahi olsa bir erkek çocuğu ile bir kızı tek başına bıraktırmaz kesinlikle.

allahım yemin ederim elim ayağım titriyor çok kötüyüm gözyaşlarımı saklamaya çalışıyorum yanibaşımda oynıyan 2 kızımdan.nolur anneler daha fazla çok fazla dikkatli olalım onlar bize allahın emaneti sevgi adı altında duygularının geleceklerinin karartılmasına asla izin vermiyelim ve onlara bunu anlıyacakları dilde anlatalım

Resmen kanım donduya inanamadım gerçekten öz abisi olamaz heralde bunu yapan.....Allahım sen bizim evlatlarımızı kardeşlerimizi böyle sapkınlıklardan koru yarabbim.....İçim acıyla doldu yazacak bişey bulamaıyorum.........

allah böyle insanların belasını versin bu insanlık değil bir ağabey kardeşine bunu nasıl yapar ş.....aşağılık

basını okudum ve sonunda ne olacağını anladım
ve hepsini okuyamadım
kanım donduuuu

X