Ensest...

maviperi86

Her Zaman Umut Vardır...
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2013
326
656
Merhaba hanımlar.İçimi dökmek istedim.Son günlerde yaşanan Ecrin bebek olayından dolayı iyice sinirlerim alt üst oldu.Sizinle dertleşmek istedim. 33 yaşındayım ama yaşadığım travmayı unutamıyorum.Kimse bilmiyor.Zaten nasıl söylenir ki böyle bir olay.Çocukluğumdan çok az anı hatırlıyorum bir tanesi de o olay .Dayımın oğlunun beni istismar etmesi.Ötelemeye, unutmaya çalıştım olmuyor aklımdan çıkmıyor.Suçum neydi diyorum neden ya? Yaşımı bile tam hatırlamıyorum ama küçüktüm 7 de olabilir 9 da belki daha küçüğüm.Saklambaç oynuyoruz diyip beni odanın kapısının arkasına götürüp istismar eden o sapık yüzü unutamıyorum.Ruhum daralıyor kalbim ağrıyor. Ne yaparız, nasıl yaparız bunu engelleriz ya da azaltabiliriz.Eğitim diyoruz halk eğitilmeli diyoruz, aileler bilinçlendirilmeli diyoruz ama yeterli gelmiyor. Ben mesleğim gereği ailelere seminer veriyorum, benim yaşadıklarımı onların çocukları yaşamasın diye.Daha yazacaklarım çok ama boğazım düğümleniyor.Bir erkek nasıl olur da çocuklara bebeklere( kan bağı olsun veya olmasın) o gözle bakabilir ? Nefsi uyanabilir? bunu idrak edemiyorum.Yeminle evlenmekten korkuyorum insanlara özelliklere erkeklere olan güvenimi yavaş yavaş kaybediyorum. Cevap yazan herkese teşekkür ederim.

ne yapabilliriz biliyo musunuz?cocuklarimizi hic kimseyle yalniz birakmamaliyiz,odada oynadiklarinda surekli kontrol etmeliyiz.sirf iki dakka rahat konusucaz diye cocuklarimizi yalniz birakmamaliyiz.bu dediklerim zor ama bu zamanda yapmaktan baska care yok.sonrada allaha havale edicez rabbim butun melekleri korusun

Allahin belalari. Gebersinler artik temizlensin su dunya 😔 sizi istismar eden kisi kac yasindaydi? Cocuk sayilabilecek yasta miydi?

Ne diyebiliriz ki. Bunu yaşadığınız icin cok üzgünüm. Profesyonel destek alabildiniz mi? Vallaha nasıl yok edilir bilmiyorum. Almanyanin haberlerinde de iki istismar vakasi var bugün
Unutmaya çalıştığım için ,hatırlamak istemediğim için yok saydım kendim baş etmeye çalıştım.Almanya olayını yeni duydum.Nereye gidiyoruz böyle ya...Umudum tükeniyor

Seytanlastilar artik,kıyamet kopsun başka bir konuda zümrüt apartmanı kitabından bahsetmisler dişimi sokmaktan kanadı.Nasil onlenir,istismara uğrayan çocukların ailelerine verilecek o adiler,ibreti aleme parycalacaklar halkı gözü önünde belki bir çare. Ah elime verseler ah..
ben de onu yazacaktim. Ne bicim bir toplum olduk anlayamiyorum. Onu gordum zaten tansiyonum firladi. Delirecegiz artik yeter vallahi dayanamiyorum bu yavrularin baslarina gelenlere. Cocugu okula bile gondermek istemiyorum keske mumkun olsa, paranoyakliksa paranoyaklik. Ates dustugu yeri yakiyor baska yeri degil...

Seytanlastilar artik,kıyamet kopsun başka bir konuda zümrüt apartmanı kitabından bahsetmisler dişimi sokmaktan kanadı.Nasil onlenir,istismara uğrayan çocukların ailelerine verilecek o adiler,ibreti aleme parycalacaklar halkı gözü önünde belki bir çare. Ah elime verseler ah..
Zümrüt apartmanı rezilliğini de gördüm zaten tuz biber oldu pskiolojim bitti. Pislik rezillik resmen.

ben de onu yazacaktim. Ne bicim bir toplum olduk anlayamiyorum. Onu gordum zaten tansiyonum firladi. Delirecegiz artik yeter vallahi dayanamiyorum bu yavrularin baslarina gelenlere. Cocugu okula bile gondermek istemiyorum keske mumkun olsa, paranoyakliksa paranoyaklik. Ates dustugu yeri yakiyor baska yeri degil...
Ecrin bebekde unutulur,zümrüt apartmanı denen rezil kitapta. Bir kaç ay sonra Esra bebek olur,ahmet.bebek olur. Artık gerçekten halk ayaklanmali bastakiler bir şey yapmalı. Her yitip giden cocukda vah tüh hepimiz leylayiz hepimiz ecriniz derken ağlayıp vahlarken yeni çocuklar kurban gitti. Bu kadar rahat olamazlar bir şeyler yapılmalı artık.

İnşallah dünya bir gün kurtulur şu pisliklerden. O zamanlar 17- 18 di sanırım yaşı
Anlamiyorum.. bu nasil bir sapiklik? Aklim almiyor... kucuk bir bedene insan nasil arzu duyabilir. Nasil olur bu... onlar melek. Agzi sut kokan bir bebege nasil boyle cirkin bakilir?.. Delirmek uzereyim sabahtan beri. Allahin laneti onlarin uzerine olsun. Ne bicim bir dunya ne bicim insan bunlar 😔😔

Bu zamana çocuk getirmek düşüncesi bile bazen çok Korkutuyor Rabbim korusun o masumlari idam gelse ah gelse böylelerini Rabbim kahretsin
Ben de korkuyorum çocuk dünyaya getirmekten.Sen bakmaya kıyamıyorsun ama akraban olan yada olmayan bir erkek ona iğrenç arzularını gerçekleştirecek bir et olarak görüyor. Allah topunun belasını versin.Tez zamanda helak olmaları dileğiyle...

Ben de korkuyorum çocuk dünyaya getirmekten.Sen bakmaya kıyamıyorsun ama akraban olan yada olmayan bir erkek ona iğrenç arzularını gerçekleştirecek bir et olarak görüyor. Allah topunun belasını versin.Tez zamanda helak olmaları dileğiyle...
Aminn gerçekten böylesi kötü bir dünyaya çocuk getirmek çocuğa haksızlık olur ..

Getirme zaten,bu pis dünyaya çocuk doğurma. Zümrüt denen rezil kitaptan sonra benim beynim durdu. Nasıl rahatlıkla yazılıp yayinlanabildi,Ecrin bebegin ne suçu günahı vardi. Sinirden bayilacam.

X