Ensest...

Ensest,pedofili ilişkiler vs vs cinselliğin de suyunu çıkardılar.Türlü türlü fantezileri olabilir bir insanın bu normaldir.Ama ensest ve pedofililer toplumdan tecrit edilmeliler.Lanet olsun....

İnşallah dünya bir gün kurtulur şu pisliklerden. O zamanlar 17- 18 di sanırım yaşı
İnşallah gebermiştir şimdi.Allah onu bildiği gibi yapsın.İnşallah idam çıkar bunlara .Bence aynısını sapıklar tarafından yaptırıp sonrada diri diri yakmalı.Allahım sen meleklerı koru.

çok geçmiş olsun.
mutlaka destek alın. siz yıllar sonra bu olayın ağırlığını yaşarken o herif gününü gün ediyor. neden siz bu ağırlığı üstünüzden atmayasınız? neden başkasının sapıklığı size ömür boyu yük olsun? lütfen terapi alın, başkasının suçu yüzünden hayatınızdan, enerjinizden, mutluluğunuzdan olmayın. sizin hiçbir suçunuz yok, hakedecek birşey yapmadınız. sadece karşınızdaki sapık.

Ne yapabiliriz, ataerkil düzene destek veren erkek çocukları yetiştirmezsek bu düzen bozulur. Ülkemizde erkekler karısını dövmek, öldürmek, cocuklara tecavuz etmek, taciz etmek, hayvanlara işkence etmek vb. gibi şeyleri KENDİLERİNE HAK GÖRÜYORLAR. Küçüklüklerinden beri erkeklik egosu veya erkeklik gururu her ne halt demekse o kadar abartılıyor ki, yetişkin oldugunda adam ne yapsa kendini haklı görüyor. Bunlar çok uzakta değil aramızda yaşıyorlar. Bunları bizler doğurup, bizler yetiştiriyoruz. Sen oğlum paşam bütün kızlar sana kurban olsun, sen erkeksin sana bişey olmaz, erkek adam tabi eve geç de gelir, izin de almaz ayaklarıyla büyütürsen, onun da çocugu olur gider birini de öldürür, tecavuz de eder herşeyi yapar. Burda bile görüyorum ya kadınlar yazıyor, kocamın erkeklik gururunu kırdım, o da bana bağırdı, beni dövdü, aileme laf söyledi bilmem ne. Gurur cinsel organla belirlenen birşey mi.. Bu düzene en büyük destek yine malesef kadınlar

Merhaba hanımlar.İçimi dökmek istedim.Son günlerde yaşanan Ecrin bebek olayından dolayı iyice sinirlerim alt üst oldu.Sizinle dertleşmek istedim. 33 yaşındayım ama yaşadığım travmayı unutamıyorum.Kimse bilmiyor.Zaten nasıl söylenir ki böyle bir olay.Çocukluğumdan çok az anı hatırlıyorum bir tanesi de o olay .Dayımın oğlunun beni istismar etmesi.Ötelemeye, unutmaya çalıştım olmuyor aklımdan çıkmıyor.Suçum neydi diyorum neden ya? Yaşımı bile tam hatırlamıyorum ama küçüktüm 7 de olabilir 9 da belki daha küçüğüm.Saklambaç oynuyoruz diyip beni odanın kapısının arkasına götürüp istismar eden o sapık yüzü unutamıyorum.Ruhum daralıyor kalbim ağrıyor. Ne yaparız, nasıl yaparız bunu engelleriz ya da azaltabiliriz.Eğitim diyoruz halk eğitilmeli diyoruz, aileler bilinçlendirilmeli diyoruz ama yeterli gelmiyor. Ben mesleğim gereği ailelere seminer veriyorum, benim yaşadıklarımı onların çocukları yaşamasın diye.Daha yazacaklarım çok ama boğazım düğümleniyor.Bir erkek nasıl olur da çocuklara bebeklere( kan bağı olsun veya olmasın) o gözle bakabilir ? Nefsi uyanabilir? bunu idrak edemiyorum.Yeminle evlenmekten korkuyorum insanlara özelliklere erkeklere olan güvenimi yavaş yavaş kaybediyorum. Cevap yazan herkese teşekkür ederim.

Benimde dayımın oğlu taciz ediyordu. O zaman 5 . Sınıfa falan gidiyordum. Arkama geçip omuzlarimi sıkıp bana dayanıyordu. Çok iğrenç bisey . Seni çok iyi anlıyorum . Çok zor günler geçirdim bende . Zaman çok bozuk o yüzden çocuklarımıza bunları yasatmamak için elimizden geleni yapalım.

O minicik bedenlerde nefislerini uyandıran şey nedir anlamıyorum
Sağlıklı birey olduklarını düşünmüyorum kesinlikle
Ve malesef bu olayı yaşayıp söyleyemeyen söyleyemeyen bir çok kişi vardır
Bu pisliklerden dünya arınmaz bu acı gerçek
nasıl bu hale geldik anlamıyorum

Merhaba hanımlar.İçimi dökmek istedim.Son günlerde yaşanan Ecrin bebek olayından dolayı iyice sinirlerim alt üst oldu.Sizinle dertleşmek istedim. 33 yaşındayım ama yaşadığım travmayı unutamıyorum.Kimse bilmiyor.Zaten nasıl söylenir ki böyle bir olay.Çocukluğumdan çok az anı hatırlıyorum bir tanesi de o olay .Dayımın oğlunun beni istismar etmesi.Ötelemeye, unutmaya çalıştım olmuyor aklımdan çıkmıyor.Suçum neydi diyorum neden ya? Yaşımı bile tam hatırlamıyorum ama küçüktüm 7 de olabilir 9 da belki daha küçüğüm.Saklambaç oynuyoruz diyip beni odanın kapısının arkasına götürüp istismar eden o sapık yüzü unutamıyorum.Ruhum daralıyor kalbim ağrıyor. Ne yaparız, nasıl yaparız bunu engelleriz ya da azaltabiliriz.Eğitim diyoruz halk eğitilmeli diyoruz, aileler bilinçlendirilmeli diyoruz ama yeterli gelmiyor. Ben mesleğim gereği ailelere seminer veriyorum, benim yaşadıklarımı onların çocukları yaşamasın diye.Daha yazacaklarım çok ama boğazım düğümleniyor.Bir erkek nasıl olur da çocuklara bebeklere( kan bağı olsun veya olmasın) o gözle bakabilir ? Nefsi uyanabilir? bunu idrak edemiyorum.Yeminle evlenmekten korkuyorum insanlara özelliklere erkeklere olan güvenimi yavaş yavaş kaybediyorum. Cevap yazan herkese teşekkür ederim.
Kucukken bende yasli bir adam tarafndan taciz edildim tecavuzindd esinginden donmustum sizi anlyrm ama unutmaya calisin ben ole ypyrm yapilmasi gerekn ne bilinci ana baba egitimi olsa ders vibi belki ebeveylerimiz dikkai olsa bu kdr hadise yasanmaz

Eminim her kadin kucukken istismar edilmistir eskidende varmis benim basimada gelmisti ama suan arsizlik diz boyu du daha kotu seyler yasatiliyor o kucucuk canlara allah belalarini versin o pisliklerin. Idam gelmeli artik. Diziler caydirici cezalar olmamasi ailenin rahat birakmasi bitmez bu pislikler 2 cocugum var 4 cocuk istiyordum ama o ikisini yaptigima bile cok pismanim korkuyorum suan boyleysek ilerde neler olacak. Kizim evde ciglik atsa kalbim carpiyor babasiyla odada otururken aglasa hemen kosuyorum kocama cok guveniyorum oyle seyler duyunca o benden daha cok uzuluyor ve sinirleniyor hepsini eline verseler gozunu kirpmadan öldurur oyle bi adam ama artik gorduklerimizden acabami diye aklimdan geciyor. Babama erkek kardesime sarilamiyorum artik ya kardesim dizime yatsa opse korkuyorum artik gercekten babamiza bile guvenemez oldu allah kahretsin bizi bu hale getirenleri ve bunlara gerekli cezayi vermeyenleri

X