Epilasyon aletleri Philips mi braun mu?

Braun silk epil 1 1370 mi? Philips bre255/05 satinelle essential kablolu kompakt mı?

• Ankete Katılan
    7

Yasemin0605

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2020
10
3
Merhaba. Ben epilasyon aleti hiç kullanmadım ağda ve jilet kullandım genelde. Epilasyon aleti almak istiyorum ama çok kararsızım. Batık yapıyor mu? Sırf zamandan tasarruf etmek için epilasyon aleti almak istiyorum. Sizce almalı mıyım? Epilasyon aletinin avantajları ve dezavantajları nelerdir? Eğer alırsam da braun silk epil 1 1370 mi, philips bre255/05 satinelle essential kablolu kompakt epilatör mü almalıyım?

Bence hiç uğraşma lazere git . Ama illa uğraşacaksan da braun öneririm . Ve evet batık yapıyor .

Epilasyon aletleri batık yapar evet. Braun kullanıyordum seneler önce kırmızı. Aşırı memnundum ama batık yapıyordu lazerle düzeldi. Bence hiç kullanmayın ama alacağım derseniz braun alın. Ayrıca philips çok acıtıyorr

Epilasypn aletleri batık yapar evet. Braun kullanıyordum seneler önce kırmızı. Aşırı memnundum ama batık yapıyordu lazerle düzeldi. Bence hiç kullanmayın ama alacağım derseniz braun alın.
Teşekkür ederim
Bence hiç uğraşma lazere git . Ama illa uğraşacaksan da braun öneririm . Ve evet batık yapıyor .
Teşekkür ederim

cildine bagli batik yapmasi.. cildin kuruysa killar delemeyi pbatik yapabiliyor.. kese yaparsan aciliyorlar sonra makinayla alabiliyorsun. braun derim. ben bir urun alirken uzmani olan markayi tercih ederim. mesele bazi beyaz esya markalari bilgisayar yapiyor veya telefon. bilgisayar markasindan almayi tercih ederim. telefonu telefon markasindan.. uzmanlik alanlari o oluyor cunku. makinayi da braun aldim o sebeple.. kac makina aldim hep braun..

Braun silk epil 7 kullanıyorum bikaç sene önce 300 liraya almıştım gayet memnunum. Batık ise çok fazla olmuyor olanlarda keseyle çıkabiliyor. Biraz batık olup olmaması cildinede bağlı.

cildine bagli batik yapmasi.. cildin kuruysa killar delemeyi pbatik yapabiliyor.. kese yaparsan aciliyorlar sonra makinayla alabiliyorsun. braun derim. ben bir urun alirken uzmani olan markayi tercih ederim. mesele bazi beyaz esya markalari bilgisayar yapiyor veya telefon. bilgisayar markasindan almayi tercih ederim. telefonu telefon markasindan.. uzmanlik alanlari o oluyor cunku. makinayi da braun aldim o sebeple.. kac makina aldim hep braun..
Teşekkür ederim

Merhaba. Ben epilasyon aleti hiç kullanmadım ağda ve jilet kullandım genelde. Epilasyon aleti almak istiyorum ama çok kararsızım. Batık yapıyor mu? Sırf zamandan tasarruf etmek için epilasyon aleti almak istiyorum. Sizce almalı mıyım? Epilasyon aletinin avantajları ve dezavantajları nelerdir? Eğer alırsam da braun silk epil 1 1370 mi, philips bre255/05 satinelle essential kablolu kompakt epilatör mü almalıyım?
Ben de uzun süre jilet kullandım daha sonra epilatöre geçtim. Memnunum, batık sorunu yaşamadım, keza tıraş bıçağı kullanırken sık oluyordu. Bacaklarınıza düzenli olarak kese veya peeling yapar ve nemlendirirseniz gözenekler açık ve cilt nemli olduğundan batık olmuyor. Epilatörün en önemli iki avantajı bence tüyleri kökten aldığı için tüylerin geç uzaması ve uzayan tüylerin tıraş bıçağına göre daha ince olması. Bir de düzenli olarak epilatör kullandıkça her epilasyonda acı azalıyor. Ağdaya göre de daha temiz ve rahat. Yani defalarca yapıştırıp çekmektense epilatörle birkaç harekette işiniz bitiyor. Hem de kimyasallarla temas etmemiş ve derinizi çekiştirmemiş oluyorsunuz. Benim gözlemlerim bu şekilde. Ben Braun kullanıyorum, gayet memnunum, Philips hiç kullanmadım bilmiyorum.

Ben de uzun süre jilet kullandım daha sonra epilatöre geçtim. Memnunum, batık sorunu yaşamadım, keza tıraş bıçağı kullanırken sık oluyordu. Bacaklarınıza düzenli olarak kese veya peeling yapar ve nemlendirirseniz gözenekler açık ve cilt nemli olduğundan batık olmuyor. Epilatörün en önemli iki avantajı bence tüyleri kökten aldığı için tüylerin geç uzaması ve uzayan tüylerin tıraş bıçağına göre daha ince olması. Bir de düzenli olarak epilatör kullandıkça her epilasyonda acı azalıyor. Ağdaya göre de daha temiz ve rahat. Yani defalarca yapıştırıp çekmektense epilatörle birkaç harekette işiniz bitiyor. Hem de kimyasallarla temas etmemiş ve derinizi çekiştirmemiş oluyorsunuz. Benim gözlemlerim bu şekilde. Ben Braun kullanıyorum, gayet memnunum, Philips hiç kullanmadım bilmiyorum.
Teşekkür ederim

Bikini bölgesi içinde kullanıyor musunuz acaba

Bikini bölgesi içinde kullanıyor musunuz acaba
Zamanında uzun süre tüy dökücü kullandım ve bikini bölgesi tüylerim çok kalınlaştı. O yüzden onları epilatörle almaya bir türlü cesaret edemiyorum maalesef. Şimdilik epilatörün tıraş başlığıyla alıyorum.

Suan phlips ipl kullaniyorum ama diger epilasyon alti okarak braun derim silk epil 5 vardi bende. Aci bile hissetmiyordum.

Epilatör olarak braun kullanıyorum, ipl olarak philips lumea kullanıyorum (ankette ev tipi ipl cihaz soruyorsunuz sandım yanlış işaretlemişim)
Bikini bölgesi için epilatör kullanmaya alışamamıştım diğer bölgeler için kullanılışlı benim için
Epilatör için braun olabilir, ipl olarakta dediğim gibi philips iyi bana göre
Hatta şuan iplden daha çok memnunum hiç çıkmıyor neredeyse

Ben de uzun süre jilet kullandım daha sonra epilatöre geçtim. Memnunum, batık sorunu yaşamadım, keza tıraş bıçağı kullanırken sık oluyordu. Bacaklarınıza düzenli olarak kese veya peeling yapar ve nemlendirirseniz gözenekler açık ve cilt nemli olduğundan batık olmuyor. Epilatörün en önemli iki avantajı bence tüyleri kökten aldığı için tüylerin geç uzaması ve uzayan tüylerin tıraş bıçağına göre daha ince olması. Bir de düzenli olarak epilatör kullandıkça her epilasyonda acı azalıyor. Ağdaya göre de daha temiz ve rahat. Yani defalarca yapıştırıp çekmektense epilatörle birkaç harekette işiniz bitiyor. Hem de kimyasallarla temas etmemiş ve derinizi çekiştirmemiş oluyorsunuz. Benim gözlemlerim bu şekilde. Ben Braun kullanıyorum, gayet memnunum, PhilÜrünün

Ürünün ismini söyler misiniz?

Zamanında uzun süre tüy dökücü kullandım ve bikini bölgesi tüylerim çok kalınlaştı. O yüzden onları epilatörle almaya bir türlü cesaret edemiyorum maalesef. Şimdilik epilatörün tıraş başlığıyla alıyorum.
Merhaba acaba tıraş başlığı ile alınca ne kadar sürede çıkıyor bir iki günde mi ?

X