Erkek arkadaşım ayrılmayı hiç umursamadı

EloraViolet

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2022
4.016
16.880
Geçtiğimiz günlerde aşağıdaki konuyu açmıştım. Konuyu açtığımız sırada zaten aramızda bir küslük ve tartışma durumı vardı. Tartışmamız uzayınca ben ayrılmak istediğimi, orta yol bulamadığımızı yazdım mesajla, hiç umursamadı.

Son düzenleme:
Ayriligi kolay kabul ettigi icin bu adamla yeniden baslamazsin umarim. Kurtuldum diye dusun, ki kurtulmussun.
Doğrusu ayrılınca üzerimden bir yük kalkmış gibi hissettim, bir yandan huzurluyum ayrıldığım için, son aylar çok huzursuzdum. Ama bu kadar umursamaz davranması çok canımı yaktı.

Vay be arada ne aşk var ne sevgi var kes at kurtul sırf ilişki yaşamak için ilişkiye başlamayın bence

Geçtiğimiz günlerde aşağıdaki konuyu açmıştım. Konuyu açtığımız sırada zaten aramızda bir küslük ve tartışma durumı vardı. Tartışmamız uzayınca ben ayrılmak istediğimi, orta yol bulamadığımızı yazdım mesajla, hiç umursamadan "bende senin gibi düşünüyorum, tamam nasıl istersen kendine iyi bak" mesajlarını yazıp geçti. Ne bir son kez yüz yüze konuşalım, şans verelim gibi şeyler yazmadı. Ben çok şaşırdım ve üzüldüm bu kadar umursamaz olmasına. Gerçekten sevmiyor ya da ayrılmaya bahane arıyor diye düşündüm. Uzak mesafe ilişkisi değildi. İki gün önce yan yanaydık. Ayrıldıktan bir gün sonra her yerden engellemiş. Kötü, küfürlü bitmemişti. Aynı okuldayız, ortak tanıdıklarımız var, elbet yüz yüze geleceğiz. Ama bu kadar çabuk vazgeçmiş olmasına anlam veremedim. Sanki 1.5 yılımı boşa harcamışım gibi hissediyorum.

İlk siz vazgeçmişsiniz zaten. Kaldı ki sorunların çözülebilir olduğunu düşünseniz ayrılmak istemezdiniz. O da hemfikir işte. İlişkinin sona ermesi üzücü ama anlaşarak medenice bitirmeniz süreci kolaylaştırmış.

Ekleme: eski konunuzu şimdi okudum. Kavgasız gürültüsüz kurtulmuşsunuz işte daha ne istiyorsunuz? Bu adamla ilişki yaşamamanız sizin için iyi olmuş. Evlenseniz sadece sevgilinize değil bütün aileye siz bakacaktınız.

Son düzenleme:
1.5 yılın boşa gitmiş devam edersen kim bilir daha kaç yılın gidecek. Adam tembel, çalışmak istemiyor size de değer vermiyor iyi ki bana musallat olmadı ayrılığı kabullendi diye düşüneceğinize hemen kabul etti diye üzülüyorsunuz. Kurtulmuşsunuz sadaka verin ve önünüze bakın.

Valla bana ayrılalım diye mesaj atana ben de tamam ben de böyle düşünüyorum derim. Yalvarıp peşinden koşmadı diye egon zedelenmiş. Onun çünkü altından değil, seninki de altından değil. Kimse vazgeçilmez değil yani, bu kadar basit.

Geçtiğimiz günlerde aşağıdaki konuyu açmıştım. Konuyu açtığımız sırada zaten aramızda bir küslük ve tartışma durumı vardı. Tartışmamız uzayınca ben ayrılmak istediğimi, orta yol bulamadığımızı yazdım mesajla, hiç umursamadan "bende senin gibi düşünüyorum, tamam nasıl istersen kendine iyi bak" mesajlarını yazıp geçti. Ne bir son kez yüz yüze konuşalım, şans verelim gibi şeyler yazmadı. Ben çok şaşırdım ve üzüldüm bu kadar umursamaz olmasına. Gerçekten sevmiyor ya da ayrılmaya bahane arıyor diye düşündüm. Uzak mesafe ilişkisi değildi. İki gün önce yan yanaydık. Ayrıldıktan bir gün sonra her yerden engellemiş. Kötü, küfürlü bitmemişti. Aynı okuldayız, ortak tanıdıklarımız var, elbet yüz yüze geleceğiz. Ama bu kadar çabuk vazgeçmiş olmasına anlam veremedim. Sanki 1.5 yılımı boşa harcamışım gibi hissediyorum.

Seninle ilişkisini kısa süreli ayarlamış evlenilecek kız gözüyle bakmamış

Umursamaz davranacak tabi kadınlar da sanıyor ki erkeğe emek verdik sevdik kulumuz köpeğimiz olur bizden vazgeçemez. Vazgeçmeleri 5 dakikalarını almaz hemen de başka çiçeklere doğru uçar öyleleri. Öyle boş boş bakarsınız. Şaşılacak bir şey yok. Kadınlarımızın büyük çoğunluğu gerçek adam, gerçek sevgi görmedikleri için adamla ayıyı birbirinden ayırt edemiyor malesef. Umursamamasına şaşırmayacaksın ve aynı şekilde sen de umursamayıp okuluna yoluna eğitimine bakacaksın bu kadar basit

Engelledıgıne gore ertesı gun o kadar takmamıs degıl. Muhtemelen sıze karsı artızlık yaptı ertesı gun yazacagınızı sandı ama sız yazmayınca tepkılı oldugu ıcın engelledı yazmamanıza. Anında engellese baska anlam cıkar, bır gun sonra baska, bır ay sonra baska.. kavgadan sonra anında engellerse anlık refleks olur o engel acılır, bır ay sonra sız yazmadan engellıyorsa bırını bulmustur, bır gun sonra engellıyorsa mesaj beklemıs gelmeyınce kızıp engellemıstır. O engelı de acacak yanı. Tabı sızın hıc mesaj atmadıgınızı dusunerek soyluyorum mesaj attıysanız durum farklı. O zaman rahatsız olup engellemıs olur. Sız bısey yazmayın o önce engelı acıp bekleyecek, buna olta denıyor, hala tepkı gelmeyınce sıze kendı bır bahane ıle yazacak. Sende bılmemne kalmıs, bılmemnenın numarası var mı vs.. sız ona da goruldu atın cevap vermeyın o zaman tutusup arayacak. Ilıskıler cıdden yorucu

Doğrusu ayrılınca üzerimden bir yük kalkmış gibi hissettim, bir yandan huzurluyum ayrıldığım için, son aylar çok huzursuzdum. Ama bu kadar umursamaz davranması çok canımı yaktı.
O umursamazsa sen daha umursamaz ol. Şu saatten sonra sakın bir adım atma, kendini düşürürsün. Belli ki takmayacak ya da takmıyor ayağı yapıyor. Dik dur, cool ol. Gerizekalının teki yüzünden gururunu ayaklar altına alma sakın

üniversitede sevgili(!) olanların % kaçı evleniyor ki ? siz gönül eğlendirmek için konuşmamışsanız evet boş işler yapacak bir şey yok

Şunu yazdığınız zamaniniza emeğinize, gücünüze yazık. Sizi sevmeyenle olmaz. Yaşanmamış say. 1,5 seneyse 1,5 sene tecrübe kazandığına bak. Tanıma artik bitti gitti. Dönerse de tanıma, gururlu ol.

Yanıtlarınız için teşekkür ederim. Bende biliyorum önüme bakmam gerektiğimi, ama sevgilimi çok seviyordum, önceki konumda da yazmıştım bunu. Ayrılınca zor olacağını biliyordum. :KK43:

Ama bu kadar sıradan bir şey gibi ayrılık fikrini benimsemesi çok garibime gitti. Çünkü son 2-3 aydır içimde bu ilişkinin gekecekte düzgün bir ilişki olmayacağına dair huzursuzluk, ne yapsam kafa karışıklığı vardı. Onun için bu kadar öylesine, basit, bitirmesi kolay bir ilişki olduğunu bilsem çok önce ayrılırdım.

Bırı bana ayrılalım dıye msj atsa bende tamam derım ne dıyecem
Kımse bulunmaz Hint kumaşı degıl kı.
Neye cabalıcam ıstemıyor der gecerım.
Mılletı yalvartmak ıstıyprsunuz ama herkes salak değil.
Hele bu devırde yanı

Çok geçmiş olsun, öyle duygusuz-düşüncesiz-dağ ayısından ayrıldığın için her saniye şükret.

X