Erkek arkadaşım beni evine çağırıyor ne yapmalıyım

yapma ama yaaa annenin koynunda görebilmeni de yine babana borçlusun amaaa :KK53::KK1:
bak seni yapmışlar işte ne güzel :KK70:D

işin şakası ama haklısın yani bence gitmeeeee

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

bu lafı duyduğumda çok gülmüştüm.
benim de bu konu hakkında yorum yaparken aklıma geldi.
bu lafı kullanacağım hiç aklıma gelmezdi:KK1::KK1:
ama tam yeriydi:KK20::KK20::KK20:

çok doğru. bu durumlarda erkeğin söyleyeceği laf hep aynı zaten, bana güvenmiyormusun

bana güvenmiyor musun lafını silah olarak kullanmışlar istediği şeye hayır dersen klişe cevap 'bana güvenmiyor musun ??????'

bana güvenmiyor musun lafını silah olarak kullanmışlar istediği şeye hayır dersen klişe cevap 'bana güvenmiyor musun ??????'

böylesi durumda biz bayanlar acik sözlü ve gercekci olupta ' eveeet güü - venn - miii - yoo - rumm ! ' demeliyiz

gitmemenizi tavsiye ederim..

benim sevgilim bana 1 kez bile bana güvenmiyormusun dememiştir ya, bişeye hayır dersem hiç ısrar etmez, yada çok gitmek isterse bi arkadaşınla gidelim oda gelsin der

ay cocuk zorla birsey yapicak degil ya... merak etme zaten eger aklinda farkli planlar varsa hemen ilk gidisinde atlamaz ustune. once senin guvenini kazanir birkac kereden sonra dener... hayir velevki bastan gosterdi rengini...atarsin uzerinden cikar gelirsin. bu kadar yesilcam dramasina gerek yok.

ay cocuk zorla birsey yapicak degil ya... merak etme zaten eger aklinda farkli planlar varsa hemen ilk gidisinde atlamaz ustune. once senin guvenini kazanir birkac kereden sonra dener... hayir velevki bastan gosterdi rengini...atarsin uzerinden cikar gelirsin. bu kadar yesilcam dramasina gerek yok.

:) ne olacağı belli olmaz

böylesi durumda biz bayanlar acik sözlü ve gercekci olupta ' eveeet güü - venn - miii - yoo - rumm ! ' demeliyiz

gitmemenizi tavsiye ederim..

kesinlikle katılıyorum
benim sevgilim bana 1 kez bile bana güvenmiyormusun dememiştir ya, bişeye hayır dersem hiç ısrar etmez, yada çok gitmek isterse bi arkadaşınla gidelim oda gelsin der

msj silinmiş pardon...
en azından arkadaşını sana güvence olarak göstermiş direk sözde bana güven dememiş davranışlarıyla güven vermiş ki bence yapılması gereken de bu

Bana pek de yeşilçam draması gibi gelmedi yeşilcam filmleri olduğu zamanda insanlar daha masummuş en azından.....
Kimin ne olduğunu seneler sonra bile kestirmek zor arkadaşım kimseye güven olmaz

Son düzenleme:
Bna pek de yeşilçam draması denmez yeşilcam filmleri olduğu zamanda insanlar daha masummuş en azından.....
Kimin ne olduğunu seneler sonra bile kestirmek zor arkadaşım kimseye güven olmaz
[/QUOTE]

bak bu çok doğru işte... İnsan tanıdığını sandığı insanları bile meğerse tanımıyormuş.
Ben bunu 7 ay önce anladım

aslinda benim demek istedigim temkinli olmakla paranoya arasindaki siniri korumanin gerekliligiydi....konu sahibine tek tavsiyem budur...

dogru orjınal laf olmus bana güvenmıyomusun malesef guven zamanla kazanılır..ama bu seferde madem guvenmıyosun neden bırlıkteyız versıyonu var....bosver senın ıcın rahat olsun kendını dusun yeter..erkegın kaybetcek cok bıseyı olmuyor emın ol seneler gecsede arkasını dönup kolayca gıdebılıyor..ama malesef bayan ıcın aynı sey gecerlı olmuyor en azından vıcdanın nasıl davranmanı gerektırıyorsa öyle davran..kımse ıcın kendını zorlama..herseyın bı zamanı vardır..zamanı gelınce sen zaten ıcın rahat hareket edersın sormazsın ble kımseye kafan karısık

Sen akıllı bir bayansın .. Bu kadar kısa sürede bir erkeğin evine niçin gidilir!!! erkek neden ısrar eder !!!anlarsın sanırım...

Bu işde iyi niyet olmaz!!!!

Okul arkadaşın olsa grupça gidersin.

Ama yanlız başına gitmezsin inşallah

Not: -Münevver Karabulut !!! Aklında bulunsun... ---

Canım insanların dşünceleri bu konuda hep farklıdır. Benim kardeşim 24 yaşında 5 yıldır sevgilisi var ve kız sürekli bizdedir kardeşim il dışında okumasına rağmen gelir bizde kalır ve biz onu ailemiz gibi besimsedik ama ona hep şunu söyledim yaşı henüz 19 ve eğer birgün kardeşimle ayrılırsanız asla bir erkeğin evine gitme herkes bizler gibi iyi niyetli olmayabilir milyonda bir ihtimalde olsa bu durumlarda kötüsünü düşüneceksin dedim ki böylede insanlar çok rahat maske takabiliyor o yüzden dikkatli ol. 3,5 aya gelince bu durum kişilere göre değişir kimine göre kısadır kimine göre normal aslında önemli olan paylaşımdır ben eşimle 2 ayda evlenmeye karar verdim. İlk annemle tanıştığı zaman eşim bana dediki sıra sende bende seni annemle tanıştırmak istiyorum dedi ama ben yanaşmadım kusura bakma gelemem dedim yarın birgün evlenirsek ailen beklide başıma kakacak daha ortada bişey yokken geldin oturdun diyecekler dedim ve gitmedim eşim 2 hafta sonra ailesini istemeye yolladı ve diyorum ki iyiki gelip tanışmamışım yoksa benim için kötü bir tecrübe olurdu

haklısın benimde korkularım bunlar mutlaka bişey yaşanır ondan gitmek istemiyorum

Eğer bi şey yaşamak istemiyosan gitme canım. Tabi ki sana zorla bi şey yapmaya kalkışcak değil ama yakınlaşmak isticektir eee sen de insansın sen de ister istemez yavaş yavaş tepki vericeksin. Bu böle ilerleyip gidicek. O tarz bi şey olsun istemiyosan kesin bi dille konuş gelmicem de! :KK4:

X