Erkek arkadaşım beni evine çağırıyor ne yapmalıyım

Canım insanların dşünceleri bu konuda hep farklıdır. Benim kardeşim 24 yaşında 5 yıldır sevgilisi var ve kız sürekli bizdedir kardeşim il dışında okumasına rağmen gelir bizde kalır ve biz onu ailemiz gibi besimsedik ama ona hep şunu söyledim yaşı henüz 19 ve eğer birgün kardeşimle ayrılırsanız asla bir erkeğin evine gitme herkes bizler gibi iyi niyetli olmayabilir milyonda bir ihtimalde olsa bu durumlarda kötüsünü düşüneceksin dedim ki böylede insanlar çok rahat maske takabiliyor o yüzden dikkatli ol. 3,5 aya gelince bu durum kişilere göre değişir kimine göre kısadır kimine göre normal aslında önemli olan paylaşımdır ben eşimle 2 ayda evlenmeye karar verdim. İlk annemle tanıştığı zaman eşim bana dediki sıra sende bende seni annemle tanıştırmak istiyorum dedi ama ben yanaşmadım kusura bakma gelemem dedim yarın birgün evlenirsek ailen beklide başıma kakacak daha ortada bişey yokken geldin oturdun diyecekler dedim ve gitmedim eşim 2 hafta sonra ailesini istemeye yolladı ve diyorum ki iyiki gelip tanışmamışım yoksa benim için kötü bir tecrübe olurdu

:KK42::KK42::KK42::KK9::KK9::KK9:

öncelikle 3,5 ay bi insanı tanımak için çok kısa bi süre her manada..ben olsam öncelikle bana saygı duymasını isteklerime anlayış göstermesini isterdim..

saolun kızlar yorumlarınızın hepsini okudum dün forumdan çıktıqımdada gece aradı sesim durgundu noldu aşkım bişeyinmi var dedi baştan yokbişeyim yorgunum biraz uyucam dedim ısrar etti var bişey söyle bitanem dedi evine gelmem konusu işte gelmek istemiyorum geldiğimde dışarda buluşruz kırılma bana lütfen dedim sesi biiraz durgunlaştı uzun süre sessiz kaldı sonra tm ozaman geldiğinde dışarda buluşruz dedi bunun erkek arkadaşı var aynı evde kalıyorlar aynı okulda okuyorlar benimle tanışmak istiyor o ve kız arkadaşı bende tm onlarda gelir ozaman dışarda otururuz bi cafede tanışıp muhabbet ederiz dedim tm aşkım ama hava çarşmaba soğuk olucak napıcaz saatlerce cafede oturup biliyosun sıkılıyoruz bi saat otururuz ondan sonra hep beraber kalkar eve gideriz bişeyler alıp film izleriz hepberaber hem bak içinrahat olucak onlarda yanımızda olucaklar dedi bende dışarda oturabilriz illaki nedir bu ev ısrarın diyincesinirden küplere bindi ya rahat bi ortam olsun istiyorum dedi onlar bana ne zamandr söylüyolar gelsin hep baraber otururuz bişeyler yaparız yemek yaparız yeriz oyun oynarız dışarda nekadar durabiliccez cafe köşelerinde dedi bendebenim zaten kısıtlı sürem birde buluşucaz 4 e kadar anca dururum dedim çünkü kendisi tuzlada benim burdan oraya gtmem 3 saat abartısız söylüyorum ve dönüşümde üç saat öyle geniş bir sürem yokki ben ona okadar zaman ayırabileyim sırf gönlü olsun diye gidicem o ne yaptı etti arkadaşlarınıda araya sokuşturdu belkide evine gelmem için onları bahane olarak kullanıyor onuda bilmiyorum onlar gidelim derlerse eve olmaz biz burdamı oturucaz gelmek istemiyormu evime dicem düşünsene ordaki benim arkadaşlarıma karşı olan durumumu bu kız buna demek hiç güvenmiyorki evine gelmek istemiyor tm sen yine gelme ama eğer böyle bişey teklif ederlersede beni orda zor durumda bırakma olur gelirim biraz oturup kalkarız de dedi bende ne yani onlara göremi hakreket edicez ki ben onlar için gelmiyorum senin için geliyorum onlar gel dedi git gelme dedi gelmemi olcak nasıl iştir bu ki ben onları yeni tanıcam uzun uzun konuşmamıza da gerekyok öenmliolan senlevakit geçirmek ne varyani dışarda 1 saat onlarla oturup sonra bizim planlarımız var diyip ayrılabiliriz onlardan böylece evede gerek kalmaz ayrılırız dedim açık ol dışarda masraf olmasın diyemi oturmak istemiyosun anlayamadımki amacın ne eğerparan yoksa öğrencisin anlarım bunu ama sen onuda demiyosun dedim yazıklar olsun terbiyesizleşme ben bugüne kadar geldim bigün param yok muhabbetti yaptımmı sana dedi resmen cebini düşünüyosun demek istiyosun bana dedi hayır seni düşündüğümden dedim ben bunu dedim tm gelme gelmiş kadar oldun saol hevesimi kursağımda bıraktın dedi tm ozaman başka yerde buluşruz dedi iyi geceler deyip geçiştirip işim var dedi kapattı ve geceden beride soğuk mesajlar atıyor neden böyle yapıyosun dediğimdede bir özür bile dilemedin benden ben ne zaman senin için harcadıklarımı gördüm gibi laflar kullandı halada böyle sürüp gidiyor...

Eğer bi şey yaşamak istemiyosan gitme canım. Tabi ki sana zorla bi şey yapmaya kalkışcak değil ama yakınlaşmak isticektir eee sen de insansın sen de ister istemez yavaş yavaş tepki vericeksin. Bu böle ilerleyip gidicek. O tarz bi şey olsun istemiyosan kesin bi dille konuş gelmicem de! :KK4:

bende bu yüzden gelmicem dedim canım zaten taviz her seferinde tavizi doğuruyor

canım belki ev arkadaşına rezil olmak istemiodur :S...ona gösterdiği saygıyı(sözüm ona sen ona güvenmediğin için onun evine gitmiyosun diye düşünebilirmiş ya arkadaşı)sanada göstermesi gerek.
erkeklerde nedendir bilinmez ama hep bi arkadaşlarına gösteriş merakı vardır.daha 3.5 aylık bi birliktelikte tartışılması gereken konuşarın en sonuncusunda geliyo bence evine gitmek yada gitmemek.kendini rahatsız hissettiğin yada yapmak istemediğin hiç bişeyi başkası için yapma sonunda teşekkür almicak yada saygı görmiceksin...anlayışla karşılarsa ne alaa karşılamzsada tekrar düşün derim...:S:S:

canım belki ev arkadaşına rezil olmak istemiodur :S...ona gösterdiği saygıyı(sözüm ona sen ona güvenmediğin için onun evine gitmiyosun diye düşünebilirmiş ya arkadaşı)sanada göstermesi gerek.
erkeklerde nedendir bilinmez ama hep bi arkadaşlarına gösteriş merakı vardır.daha 3.5 aylık bi birliktelikte tartışılması gereken konuşarın en sonuncusunda geliyo bence evine gitmek yada gitmemek.kendini rahatsız hissettiğin yada yapmak istemediğin hiç bişeyi başkası için yapma sonunda teşekkür almicak yada saygı görmiceksin...anlayışla karşılarsa ne alaa karşılamzsada tekrar düşün derim...:S:S:
işte benide sinirlendiren bu millet ne düşünür diye iki saat kafa patlatıyor bana ama benim bu durumdan rahatsız olduqum umrunda bile değil emrivaki yapıyor bana sırf arkadaşına rezil olmasın diyede koyun gibi nereye isterse orayamı gelicem arkadaşının kız arkadaşı geliyormuş iyide bundan banane nedir bu sidik yarışı o kız gelio diye bende gelmek mecburiyetindemiyim işte bana bu kıyaslamaları yaptıkça daha çok sinirleniyorum geleceğim varsada gelmicem diyorum

işte benide sinirlendiren bu millet ne düşünür diye iki saat kafa patlatıyor bana ama benim bu durumdan rahatsız olduqum umrunda bile değil emrivaki yapıyor bana sırf arkadaşına rezil olmasın diyede koyun gibi nereye isterse orayamı gelicem arkadaşının kız arkadaşı geliyormuş iyide bundan banane nedir bu sidik yarışı o kız gelio diye bende gelmek mecburiyetindemiyim işte bana bu kıyaslamaları yaptıkça daha çok sinirleniyorum geleceğim varsada gelmicem diyorum

net ol gelmicem işine gelirse de ya kalır yada gider...
ben 3 yıldır birlikteyim o güveni o sevgiyi yakaldıktan sonra fizana bile gidersin ama sen eminde diilsn...
boşver sokakta onlardan bir sürü var sen sokakta olmayanlrdan bulmaya çalış :p :)))

net ol gelmicem işine gelirse de ya kalır yada gider...
ben 3 yıldır birlikteyim o güveni o sevgiyi yakaldıktan sonra fizana bile gidersin ama sen eminde diilsn...
boşver sokakta onlardan bir sürü var sen sokakta olmayanlrdan bulmaya çalış :p :)))

ama okadar çok örnekler varki nasıl güveneyim bazen çok güveniyorum bazende içimdeki şüpheler yiyip bitiriyor beni sonrasında ben SANA GÜVENMİŞTİM demek istemiyorum böyle bir pişmanlık duymak istemiyorum ya güvenimi boşa çıkarırsa

şimdi mesajlaşıyoruz bana paran yok diye mi dışarda oturmak istemiyorsun dedim ya o lafıma çok kırılmış özür bile dilemedin dedi bende özür dilerim ben seni kırmak istemediğim cebini düşünüyosun diyede bi laf kullanmadım sadece seni düşündüğümden belki paran yoktur bunu söylemeye çekiniyosundur diye dedim seni kırmak değildi amacım dedim oda tm aşkım yazdı

ama okadar çok örnekler varki nasıl güveneyim bazen çok güveniyorum bazende içimdeki şüpheler yiyip bitiriyor beni sonrasında ben SANA GÜVENMİŞTİM demek istemiyorum böyle bir pişmanlık duymak istemiyorum ya güvenimi boşa çıkarırsa

daha bu kadar yeni bir ilişkide aklında bu kadar soru işareti olması normal diil.biz ilişkimizn 3 ayındayken daha çok telefonda saatlerce konuşmakla geçiyordu.şöyle bi durum varki insalr 25 sene sonra bile pişman olabiliyor karşısındaki kişi yüzünden pişman olabileceğin şeyi net olarak biliyosan (evine gitmek,yalan söylemek, gibi) kimse için yapmaya değmez...

daha bu kadar yeni bir ilişkide aklında bu kadar soru işareti olması normal diil.biz ilişkimizn 3 ayındayken daha çok telefonda saatlerce konuşmakla geçiyordu.şöyle bi durum varki insalr 25 sene sonra bile pişman olabiliyor karşısındaki kişi yüzünden pişman olabileceğin şeyi net olarak biliyosan (evine gitmek,yalan söylemek, gibi) kimse için yapmaya değmez...

haklısın canım bak gerçekten çokiyi anlaşıyoruz bizdesaatlerce konuşuyoruz eğlenip gülüyoruz bir bu konuda böyleyiz ama bu konuyuda sürekli gündeme getirirse benim karşı olduqumu bile bile bu ilişkimizi çok yıpratıcak ve üzgünüm beni kaybedicek

ne oldu peki sekerim bndan sonrada güvenebilir misin ? hyal kırıklıgı olmadı inş?

ne oldu peki sekerim bndan sonrada güvenebilir misin ? hyal kırıklıgı olmadı inş?

hiç bilmediğim biyere gittim 3 saatlik yol biyerde oturduk sahili falan gezdirdi çok üşüdüm oda hadi eve gidiyoruz bak böyle yapma çok üzüyosun beni dedi çok tedirgindim ama hiç bişey olmadı sarıldık film izledik arkadaşı geldi muhabbet ettik kaç aydır seni bekledik neden gelmedin falan dedi ev arkadaşınıda gözüm tuttu sonra çıktık evdenn trene bindik arabama kadaar bindirdi sonra ordan tekrar o evine döndü olmadı canım en azından beni hayal kırıklıqına uğratacak hiçbişeyyapmadı dışarda nasıl sarılıp elimitutuyosa ordaki yakınlıqından fazlasını yapmadı

hiç bilmediğim biyere gittim 3 saatlik yol biyerde oturduk sahili falan gezdirdi çok üşüdüm oda hadi eve gidiyoruz bak böyle yapma çok üzüyosun beni dedi çok tedirgindim ama hiç bişey olmadı sarıldık film izledik arkadaşı geldi muhabbet ettik kaç aydır seni bekledik neden gelmedin falan dedi ev arkadaşınıda gözüm tuttu sonra çıktık evdenn trene bindik arabama kadaar bindirdi sonra ordan tekrar o evine döndü olmadı canım en azından beni hayal kırıklıqına uğratacak hiçbişeyyapmadı dışarda nasıl sarılıp elimitutuyosa ordaki yakınlıqından fazlasını yapmadı

çok sevindim tatlımm ya :KK70: en azından bundan sonra daha ck güvenirsin ona =) bu sekilde tanımaya calısırsın iştee :)) :82:

çok sevindim tatlımm ya :KK70: en azından bundan sonra daha ck güvenirsin ona =) bu sekilde tanımaya calısırsın iştee :)) :82:

vallah canım inan bende çok sevindim okadar mutlu olduki çocuk gibi sevindi dolabını gösteriyo üniformasını gösteriyo beni en çok ikna eden lafı su oldu bak bitanem ben senin beni ne kadar çok sevdiğini biliyorum ve ne kadar namuslu iyi karakterli bi insan olduqunuda biliyorum benim evime gelmen bu düşüncelerimi hiçbizaman değiştirmeyecek aksine bana güvendiğin için sana olan sevgim ve saygım daha çok çoğalıcak ben bunu görmek istiyorum işte gözün kapalı bana güvendiğini görebilmek istiyorum dedi

Ben 4 yıldır çıkıoyrum evini daha bilmem yaa bende gitmek istiyorum öyle film izlemek falan çoook hayalim..bence fırsatın varsa gitmelisin sen kendini bildiğin sürece bişi olmaz

X