ERKEK ARKADAŞIMIN DAYISI...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende aynı şeyi düşündüm kesinlikle sen dayıma nasıl davrandin , konuştunuz mu durduk yere nasıl cesaret ederdi yoksa falan diyecekti
Burada bir mağdur varsa konu sahibi. En nihayetinde dayı sevgilinin dayısı. İlişkiye devam etmek istiyorsa yaşananlardan dolayı özür dileyecek, güven vermeye çalışacakti. Ama aklından neler geçiyorsa, konu sahibine çıkışıp, delikanlılık taslıyor. Bunun sonraki adımı, sen ne yaptın, nasıl davrandın diye suçlamak olacak kesinlikle.

Merhaba son gelişmeleri yazacağım ve tekrar düşünebilme imkanı bulacağım. Bugün kahvaltıya gittik erkek arkadaşımla ben normal davranıp bu konuyu açmamaya çalıştım fakat o inanılmaz agresifdi ne desem ters cevap veriyor kavga etmek istiyordu. Normalde böyle davranmaz asla o yüzden bende alttan almaya çalıştım ileri gideceğini düşünemedim. Yemeği zehir etti tabi arabaya bindik onu işe bırakacaktım müzik falan dinledik ilk gelişine göre biraz daha sakinleştiğini görünce yarın yılbaşı bir yerlere gidelim kafamız dağılır stres atarız dedim demez olaydım. Sen bana ne anlatıyorsun sence benim eğlenecek halim mi var diye bağırmaya başladı bende çok meraklı olduğumdan değil bu şekilde daha kötü oluyor , toparlamaya çalıştığım için mi beni suçluyorsun dedim ama bende çok sinirlenmiştim kavganın dozu gittikçe arttı. Bağırdığı için kaza yapmaktan korktum bende ve kenara çekip in arabadan seni görmek istemiyorum dedim. İnerken küfür etti asla küfür eden biri değil direkt bana söylemedi ama duyunca deliye döndüm bende arkasından indim. QueenGenepil yazmıştı benimde aklımda kalmış senin kız kardeşin olsa dikine toprağa gömerdiniz, şimdi birde bana bağırıyorsun kavga çıkartıyorsun hakaret ediyorsun gücün bana yetiyor dedim tabi duyunca çıldırdı. Ne istiyorsun gidip vuracağım ben namus sahibi değil miyim falan demeye başladı yolun ortasında bağırdı bende ağladım benden bu kadar dayanamıyorum artık dedim gitmek istedim yani o an orası cehennem gibi geldi bana sanki yer içine çekiyordu beni. canavar gibiydi gözlerine bakmak bile istemedim o an ben o halini hiç görmemiştim. Eve gelene kadar aramadı ama mesaj attı bende ne yapacağımı şaşırdım özür dilerim yarın gidelim konuşalım ve bir şeyler daha yazmıştı (öze olduğu için bahsetmek istemiyorum ama ailesiyle ilgili agresifliğinin bundan kaynaklandığını söylüyordu). Şimdi bende ona yazacağım konuşmak bir şeyi çözmüyor bitirmek en mantıklısı artık hayatına bak benden uzak dur diyeceğim. Henüz annemlere anlatamadım birinin yüzüne bakıp anlatacak gücümde kalmadı gerçekten. O kadar yorgunum ki yıllarca uyusam geçmeyecek gibi. Sadece eve ağlayarak gelince teyzemde ağladı arayacağım yeter bitti diyeceğim dedi bende bir şey yapma dinlenmek istiyorum aramana gerek yok bitti zaten dedim. Bilmiyorum gerçekten bittim mahvoldum konuşmaları yapan biri değilim ama kelimenin tam anlamıyla mahvoldum bu süreçte. Tabi atlatacağım biliyorum ama sanki çocukluğumu kaybetmiş gibiyim hatıralarım anılarım kararmış gibi ve her şey bir anda oldu. Belki size garip gelecek ama kafamın içinde Oğuz Atayın bir şiiri yankılanıyor
Gel seninle bir kez daha ağlayalım.
Yaşanmışlara, yaşanmamışlara
bir de hiç yaşanamayacaklara.
Bu saatten sonra ne olursa olsun devam etmeyecek biliyorum. Size değil Allaha söylüyorum bunu yapanlara hakkımı helal etmiyorum asla.
Derler ya kork o mahkemeden hakimin kendisi şahittir çünkü.
Hayatımda bazı değişiklikler yapacağım belki şehir değiştiririm belki uzun bir seyahate çıkarım bilmiyorum şu an düşünmek istemiyorum ama bir an evvel toparlanmaya çalışacağım. Ayrılık konuşması da yapmak istemiyorum çünkü biliyorum daha çok yorarız birbirimizi başka bir işe yaramaz. Benden 5 yıl çaldılar bu saatten sonra insanlara nasıl güvenirim nasıl toparlarım bilemiyorum. Sizleri son kez meşgul ettim herkese tekrar teşekkür ederim buraya yazmasam çıldırırdım sanırım. Bundan sonra yine yazarım belki neler hissettiğimi ama devamı olmayacak artık ne kendime ne ona kötülük etmek istemiyorum daha fazla. Ailesiyle hiçbir şekilde iletişim kurmayacağız annemlerle konuşacağım ne ailem ne ben bitip bitmemesi üzerine bile konuşmayacaklar kesinlikle net bir dille söyleyeceğim. Bana hakkınızı helal edin teşekkür ederim herkese. Dualarını esirgemeyin. Burada iyi kötü yazan herkesin hayatına çok çok mutluluklar diliyorum. Okudunuz dinlediniz bana çok iyi geldi. Allaha emanet olun.
Şunan ne hissettiğini çok iyi anlıyorum. Evliliğe giden sorunsuz ilişkin bir şımarığın yaptığı saçmalık yüzünden mahvoldu. Aldatılsan, kavga etsen, anlaşamasan bu kadar zoruna gitmezdi. Hem en masumsun hem de faturayı sen ödüyorsun. Haksızlığın alâsı bu, böyle bir iki yüzlülüğü kimse kaldıramaz.
Hakkınızda hayırlısı olsun derken herkesin kastettiği buydu aslında. Böyle bir şerefsiz o ailenin içinde olduğu sürece sizin çift olarak huzur yüzü görmeniz mümkün olmaz. Arkadaşımın aşkı meselesinden çok daha büyük sorun bu.
İnşallah yaran çabuk kapanır, yalnız sevgilin artık ayaklarının dibinde secde de etse toparlama şansınız maalesef yok. Çok üzgünüm senin adına.
Çevreye durumu duyurma konusunda arkadaşlara hak veriyorum. Ortak tanıdıklara gerçeği onlardan önce anlatmanız çok uygun düşecektir yoksa çok zarar görürsünüz. "Sevgilimin dayısı bana göz koymuş haber gönderdi. Biz de ailesine bildirdik, ilişki de bitti" demelisin. Yoksa onlar seni yuva yıkıcı diye anlatırlar

Burada bir mağdur varsa konu sahibi. En nihayetinde dayı sevgilinin dayısı. İlişkiye devam etmek istiyorsa yaşananlardan dolayı özür dileyecek, güven vermeye çalışacakti. Ama aklından neler geçiyorsa, konu sahibine çıkışıp, delikanlılık taslıyor. Bunun sonraki adımı, sen ne yaptın, nasıl davrandın diye suçlamak olacak kesinlikle.
Buradan biri yazmıştı özel şeylerinizi dayıyla paylaştıysa sorun olabilir diye. Ayrılalım yazdıktan sonra özür diledi falan ama şey dedi ben uzun süre onunla beraber yaşadım şimdi senin yüzüne bakamıyorum dedi. Bu ne demek şimdi dedim onunla yaşamanla ne alakası var. Aklıma burada yazılanlar geldi. Neyse ki özel resimler yoktu ama tekrarla sordum neden diye ona anlattığım şeyler yüzünden sana bakmaya tahammül edemiyorum dedi. Yolun açık olsun Allah beni neyin içinden almış şükürler olsun dedim bende

Buradan biri yazmıştı özel şeylerinizi dayıyla paylaştıysa sorun olabilir diye. Ayrılalım yazdıktan sonra özür diledi falan ama şey dedi ben uzun süre onunla beraber yaşadım şimdi senin yüzüne bakamıyorum dedi. Bu ne demek şimdi dedim onunla yaşamanla ne alakası var. Aklıma burada yazılanlar geldi. Neyse ki özel resimler yoktu ama tekrarla sordum neden diye ona anlattığım şeyler yüzünden sana bakmaya tahammül edemiyorum dedi. Yolun açık olsun Allah beni neyin içinden almış şükürler olsun dedim bende
Böyle diyorsa kim bilir neler anlattı dayısına 🤦‍♀️ sizinle ilgili. Bir erkek dayısına sevgilisiyle ilgili en fazla ne anlatabilir? Yüzüne bakmaya utanıyorum demiş. Çok çirkin şeyler gerçekten. Sevgiliniz de masum değil kesinlikle. Belki o yüzden hesap bile soramıyor dayısına.

Fotoğraf kısmını ben yazmıştım, olmamasına sevindim.
Hiç acabaya düşecek birşey yok, ne yeniden görüşün ne birsey yapın. Kesin tamamen iletişimi. Kendi pisliklerinde boğulsunlar.

Merhaba son gelişmeleri yazacağım ve tekrar düşünebilme imkanı bulacağım. Bugün kahvaltıya gittik erkek arkadaşımla ben normal davranıp bu konuyu açmamaya çalıştım fakat o inanılmaz agresifdi ne desem ters cevap veriyor kavga etmek istiyordu. Normalde böyle davranmaz asla o yüzden bende alttan almaya çalıştım ileri gideceğini düşünemedim. Yemeği zehir etti tabi arabaya bindik onu işe bırakacaktım müzik falan dinledik ilk gelişine göre biraz daha sakinleştiğini görünce yarın yılbaşı bir yerlere gidelim kafamız dağılır stres atarız dedim demez olaydım. Sen bana ne anlatıyorsun sence benim eğlenecek halim mi var diye bağırmaya başladı bende çok meraklı olduğumdan değil bu şekilde daha kötü oluyor , toparlamaya çalıştığım için mi beni suçluyorsun dedim ama bende çok sinirlenmiştim kavganın dozu gittikçe arttı. Bağırdığı için kaza yapmaktan korktum bende ve kenara çekip in arabadan seni görmek istemiyorum dedim. İnerken küfür etti asla küfür eden biri değil direkt bana söylemedi ama duyunca deliye döndüm bende arkasından indim. QueenGenepil yazmıştı benimde aklımda kalmış senin kız kardeşin olsa dikine toprağa gömerdiniz, şimdi birde bana bağırıyorsun kavga çıkartıyorsun hakaret ediyorsun gücün bana yetiyor dedim tabi duyunca çıldırdı. Ne istiyorsun gidip vuracağım ben namus sahibi değil miyim falan demeye başladı yolun ortasında bağırdı bende ağladım benden bu kadar dayanamıyorum artık dedim gitmek istedim yani o an orası cehennem gibi geldi bana sanki yer içine çekiyordu beni. canavar gibiydi gözlerine bakmak bile istemedim o an ben o halini hiç görmemiştim. Eve gelene kadar aramadı ama mesaj attı bende ne yapacağımı şaşırdım özür dilerim yarın gidelim konuşalım ve bir şeyler daha yazmıştı (öze olduğu için bahsetmek istemiyorum ama ailesiyle ilgili agresifliğinin bundan kaynaklandığını söylüyordu). Şimdi bende ona yazacağım konuşmak bir şeyi çözmüyor bitirmek en mantıklısı artık hayatına bak benden uzak dur diyeceğim. Henüz annemlere anlatamadım birinin yüzüne bakıp anlatacak gücümde kalmadı gerçekten. O kadar yorgunum ki yıllarca uyusam geçmeyecek gibi. Sadece eve ağlayarak gelince teyzemde ağladı arayacağım yeter bitti diyeceğim dedi bende bir şey yapma dinlenmek istiyorum aramana gerek yok bitti zaten dedim. Bilmiyorum gerçekten bittim mahvoldum konuşmaları yapan biri değilim ama kelimenin tam anlamıyla mahvoldum bu süreçte. Tabi atlatacağım biliyorum ama sanki çocukluğumu kaybetmiş gibiyim hatıralarım anılarım kararmış gibi ve her şey bir anda oldu. Belki size garip gelecek ama kafamın içinde Oğuz Atayın bir şiiri yankılanıyor
Bu saatten sonra ne olursa olsun devam etmeyecek biliyorum. Size değil Allaha söylüyorum bunu yapanlara hakkımı helal etmiyorum asla.
Hayatımda bazı değişiklikler yapacağım belki şehir değiştiririm belki uzun bir seyahate çıkarım bilmiyorum şu an düşünmek istemiyorum ama bir an evvel toparlanmaya çalışacağım. Ayrılık konuşması da yapmak istemiyorum çünkü biliyorum daha çok yorarız birbirimizi başka bir işe yaramaz. Benden 5 yıl çaldılar bu saatten sonra insanlara nasıl güvenirim nasıl toparlarım bilemiyorum. Sizleri son kez meşgul ettim herkese tekrar teşekkür ederim buraya yazmasam çıldırırdım sanırım. Bundan sonra yine yazarım belki neler hissettiğimi ama devamı olmayacak artık ne kendime ne ona kötülük etmek istemiyorum daha fazla. Ailesiyle hiçbir şekilde iletişim kurmayacağız annemlerle konuşacağım ne ailem ne ben bitip bitmemesi üzerine bile konuşmayacaklar kesinlikle net bir dille söyleyeceğim. Bana hakkınızı helal edin teşekkür ederim herkese. Dualarını esirgemeyin. Burada iyi kötü yazan herkesin hayatına çok çok mutluluklar diliyorum. Okudunuz dinlediniz bana çok iyi geldi. Allaha emanet olun.
adama bak sen dayısına bişey diyemiyor. hırsını sizden alıyor. çok iyi yapmışsınız ayrılmakla. hiç üzülmedim.hakkınızda hayırlısı olsun. sonra evlenip üzüleceğinize şimdi üzülün.Allah karşınıza daha iyilerini çıkarsın.

Ha yine dayıya tek laf yok. Bi tane hırtın pis nefsinin faturası yine suçsuza kesildi. Sizin yüzünüze bakamıyor, size tahammül edemiyor, ama dayı ile aynı evin içinde yüz yüze bakabilecek, çay kahve eşliğinde. Bu aileye gelin gidecektiniz az daha. Yatın kalkın şükredin valla.

Ayrılın diye yazmaya gelmiştim ama ayrılmışsınız sanırım. Doğru karar arada mide bulandırıcı bir durum varken sağlıklı bir evlilik olmazdı maalesef.

Konumuzu mümkün olduğunca baştan sona okumaya çalıştım öncelikle her iki taraf için de hayırlısı olsun ve lütfen canınızı sıkmayın. Daha sonra böyle bir olay durum açığa çıksaydı emin olun sizin için çok daha üzücü ve tatsız olurdu. Dayı kötü bir insan. Olabilir insan sevebilir ama takıntı haline getirmiş ve kendisi paylaşmadığı sürece, anlatmadığı sürece insanlar bunu bilmeyecekti bu konuda dayıyı saf bulamıyorum hani dertleşmek için birilerine anlattı onlar kullandı vesaire denilebilir mi inanın bilemiyorum ancak kim böyle can sıkıcı bir durumu dinlerken dur ses kaydı alayım diyebilir ki ? Size bu durumu ileten ,o ses kaydını alan karı koca da ayrı bir fena. Böyle bir şey duydularsa bile bence üstünü kapatmalı ve dayıyı uzaklaştırmalılardı size ve nişanlınıza hiç durumu yansıtmadan dayıyı hizaya sokacak birilerini araya sokmalıydılar. Anneannenin tepkilerine bakacak olursak da zaten kendisi de biliyormuş. Bu noktadan sonra siz devam etmeyi düşünüyordunuz gibi anlamıştım ben yazdıklarınızdan ancak nişanlınız muhtemelen olanları hazmedemedi. Sinirli olmasını, kırgın olmasını bir noktaya kadar anlarım ancak burada suçluymuş gibi tepki gösterilmesi gereken de siz değildiniz size gösterdiği tepkinin kat kat fazlasını dayıya gösterdi mi bunu da sorgulamak lazım. Demek ki onun içinde de zihninde de bir takım şüpheler var size karşı. 5 yıllık süreç ise bu şüphelerin artık oluşması için çok uzun bir süreç çiftler artık birbirini tanımalı diye düşünüyorum. Olaylara belki farklı reaksiyon gösterip tamam dayı ile gırtlak gırtlağa kavga etme noktasına değil ancak net bir konuşma yapıp araya set çekmeliydi diye düşünmekteyim . Ayrıca sizinle ilgili dayısına ne anlattı bilemiyorum zaten bu tarz şeylerin paylaşılması hiç hoş değil sizinle ilgili özel anlarını paylaştığı için mi pişmanlık duyuyor yoksa bunları dinlediği için dayısı daha da üzülür diye mi pişmanlık duyuyor bundan da emin değilim doğrusu. Zaten duyulmuş olan aile içinde yayılmış olan bu durum evlenseydiniz çok daha korkunç senaryolarla karşınıza çıkabilirdi . Kimse de demezdi ki bizim manyak oğlumuz, torunumuzun- çocuğumuzun -yeğenimizin nişanlısı ya da eşi için şehir değiştirmiş, kızı takip etmiş, 5 yıl boyunca kafasında büyütmüş ,uzaklaşmak yerine daha da yaklaşmaya çalışmış demezdi .Bir de naçizane insanların çok fazla bu tarz ilişkilerin içerisinde söz sahibi olması çiftleri daha da zor durumda bırakıyor diye düşünüyorum hani hem sizin hem de karşı tarafın teyzeleri, anneanneleri, halaları , amcalar çok fazla müdahale olunca ortalık daha da karışıyor her iki taraf için de geçerli. Tekrardan çok geçmiş olsun.

İnanın kimin ne dediği ne yaptığı umurumda değil artık ailemi incitmesinler yeterli benim için. Hep erkek arkadaşıma güvendim yani ondan bu tepkiyi görmek beni yıktı açıkçası ama yapacak bir şey yok. Yakıp yıkacak gücümde yok inanın sadece uzaklaşmak istiyorum buradan. Ailemi üzdüğüm için üzülüyorum bir yandan. Anlamaya çalışıyorum onun yaptıklarını ama hak veremiyorum asla neresinden tutsam elimde kalıyor cidden
nişanlınız ne kadar pislikmiş. Evli olsanız hatta dayıdı size birşey yapsa sizi haksız görecekmiş. Ne kadar pis zihniyetli insanlar bunlar. Allah korumuş.

Eee ben demedim mi boşuna konuşmayın onlar aileyiz der yarın sizi suçlu çıkarırlar diye?
Aşk böcekliği yapan üyeler buyursun
Daha bu darkmore hiç yanılmadı.
Herkes de zannediyor ki millet İskandinav ülkelerinde yaşıyor. Ortadoğu yahu burası. Kim dayıya sektiri çekip gelin adayını bağrına basar burada?
Size de ders olsun konu sahibi. Her doğru her yerde söylenmez. Bir şeyi öğrendiniz ve hoşunuza gitmedi mi,o aile yapısını tanımış oldunuz,arkanızı dönüp gidin bir dahaki sefere. Bununla geçmiş olsun.

Eee ben demedim mi boşuna konuşmayın onlar aileyiz der yarın sizi suçlu çıkarırlar diye?
Herkes de zannediyor ki millet İskandinav ülkelerinde yaşıyor. Ortadoğu yahu burası. Kim dayıya sektiri çekip gelin adayını bağrına basar burada?
Size de ders olsun konu sahibi. Her doğru her yerde söylenmez. Bir şeyi öğrendiniz ve hoşunuza gitmedi mi,o aile yapısını tanımış oldunuz,arkanızı dönüp gidin bir dahaki sefere. Bununla geçmiş olsun.
Gözleri sürekli kızın üzerinde olacaktı.
En ufak bir hatası olsa başlayacaklardı eleştirmeye, laf söylemeye.
Dayı kendi canları kanları.
Anneanne de evladına asla toz kondurmayacaktı, evladı sonuçta.
Bizim gibi ülkelerde kadın ne zaman haklı oldu ki ?
Kim bilir oglumun aklını nasıl çeldi diyeceklerdi.

Gözleri sürekli kızın üzerinde olacaktı.
En ufak bir hatası olsa başlayacaklardı eleştirmeye, laf söylemeye.
Dayı kendi canları kanları.
Anneanne de evladına asla toz kondurmayacaktı, evladı sonuçta.
Bizim gibi ülkelerde kadın ne zaman haklı oldu ki ?
Kim bilir oglumun aklını nasıl çeldi diyeceklerdi.
Hah işte aynen öyle söyledim.
Herkes de beni eleştirdiydi. Dark yanılmaz :KK66:

canim benim yaaa, sana sarilmak istiyorum. Allahin sevgili kuluymussun, hem akilli davrandin, hem de buraya konu acarak bir suru tavsiye aldin..

oncelikle adamin davranisi cok cok cok garip. yani hic konusmadiniz mi, ya da o anlatmadi mi, evde neler oldu, dayiyla konusuldu mu, anne ne tepki verdi, anane ne tepki verdi.. gercekten ilginc. adam size sinirli, nedeni ne peki? tabi ki kadin guzelse, kadin cekiciyse sucludur. erkekler iradesiz robotlar oldugu icin, adamin ilgisi olmussa bir sekilde sizin yuzunuzden.

boyle kriz anlari karsinizdaki erkegin kumasini gormek icin cok iyi bir firsat aslinda. adamin yapacagi pek cok sey vardi, ama pasif oldugu icin sizin uzerinize yuklenmeyi secmis. ama biraz sizde de suc buluyorum. demek ki sizden ayrilmaktan korkmuyor ki size boyle davranabiliyor. kusura bakmayin ama demek ki sizden cekinmiyor. hala daha mesaj atiyor. dotunun tutusmasi gerekirdi ayrilacaksiniz diye... ayrica hala annemler bir sey demesin, onlari yormak istemiyorum diyorsunuz.. bu tutumunuz yanlis. adama bir mesaj, ayrildik bitti. cocugun annesine bir mesaj ailecek bu isin olmamasina karar verdik, nisan iptal. bu kadar. ben on yildan fazladir evliyim, cocuklarimiz var, o kadar seneye ragmen cekiniriz, kavga ederken dikkat ederiz.

zaten sizi 5 sene once daha gozunuz acilmadan ablukaya almislar. bes seneniz kaybolmadi, hayatiniz kurtuldu.. daha kimler kimler taniyacak, sevecek seni. daha garanti olmadan sana bu sekilde davranan insan, cocuk olunca, evlenince sana kimbilir nasil davranacakti..

bu arada son tavsiye, yasin kucuk, nerede ne yapacagini kestirmek zor olabilir. mutlaka annenle paylas duygularini, yasadiklarini

Konuşulması gayet iyi oldu. Hatta sorana söylenmeli. Buranın ortadoğu olduğunu bildiğimiz için aileler konuşsun dedik zaten. Konu sahibi yalnız başına sevgilisi ile bile başa çıkamazdı, daha önünde koca bir sülale var. O laf getiren işgüzar kadın, takık dayı ve pipitapar sülale varken, ayrıldık bitti gitti yapılamazdı. En iyisi beyyle her şey dökülsün ortaya, mis gibi.

Konuşulması gayet iyi oldu. Hatta sorana söylenmeli. Buranın ortadoğu olduğunu bildiğimiz için aileler konuşsun dedik zaten. Konu sahibi yalnız başına sevgilisi ile bile başa çıkamazdı, daha önünde koca bir sülale var. O laf getiren işgüzar kadın, takık dayı ve pipitapar sülale varken, ayrıldık bitti gitti yapılamazdı. En iyisi beyyle her şey dökülsün ortaya, mis gibi.
Annem dökülsün de bak bu işten yine konu sahibi zararlı çıkacak
Sence bu aile etrafa “pardon bizim dayı sapık çıktı,kız da bizi dehledi” mi diyecek?

Herkesin duygusu kendisini bağlar. Dayının hislerini hiç duymamış,bilmiyormuş gibi devam edeceksiniz. Erkek arkadaşınızın suçu ne ki ayrilacaksiniz? Ömür geçiyor valla,kendi hayatiniza bakın siz ---- demiştim ama gelişmeleri şimdi gördüm. Bence kurtuldugunuz için sadaka verin:110:

Son düzenleme:
Annem dökülsün de bak bu işten yine konu sahibi zararlı çıkacak
Sence bu aile etrafa “pardon bizim dayı sapık çıktı,kız da bizi dehledi” mi diyecek?
Ay bayılıyorum 🤣 Kız, öyle demeyecekleri için işin aslı ortada olsun, yoksa dötünden uydurduğunu anlatacak o aile sağa sola. Başka konu olsa bitir gitsin, bi de millete rapor mu vereceksin derdim, ama bu konuda diyemiyorum. Huyunu biliyorum o yapının çünkü.

Ay bayılıyorum 🤣 Kız, öyle demeyecekleri için işin aslı ortada olsun, yoksa dötünden uydurduğunu anlatacak o aile sağa sola. Başka konu olsa bitir gitsin, bi de millete rapor mu vereceksin derdim, ama bu konuda diyemiyorum. Huyunu biliyorum o yapının çünkü.
😂😂canımsın katibim.
Bak gör o aile gene mabadından uydurup anlatacak,başka da çareleri yok çünkü. Söylenecek şey de değil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X