Erkek arkadaşımın kıskançlıkları

Acelya11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2017
758
186
Merhaba hanimlar ben geldimm. Konularimi bilenler vardir belki, senelerce konu acip durdum. Ben bosandim.
3 ay oluyor bosanali cok sukur. Bosandiktan sonra biriyle tanistim, ilk basta cekindim biraz yeni biseye baslamaya ama konusmaya devam ettikce hosuma gitti bu kisi. Bu arada eski esle ayrlilali 1,5 sene oldu. Bu yeni kisi simdilik cok iyi geliyor bana, arada kiskancliklari oluyor ama kavga edecek veya cok rahatsiz edecek sekilde degil. Mesela acik giyinme konusunda, ama yinede istedigimi giyiyorum bisey demiyor. Herneyse benim kaldigim ulkede clubler acilmis. Biz bununla konusurduk clubler acilinca gidelim diye. Kardesim ve arkadaslarla gitmek istiyoruz, bende bu kisiye sordum gidimmi, sende gelirmisin diye. Aman efendim gitte erkekler sana baksin, sen her hafta gitmekmii istersin, ya ben gelemessem..yinede gidermisin felan. Anliyorum tek gitmemi istememesini ama direk gelemessem felan demeye basladi. Sanki benimle gitmek istemiyor gibi kiskancligindan. Bende tamam gitmiycem tamam dedim. Ama icimden aslinda istemedigim biseye tamam dedigim icin kotu hissediyorum. Onuda anliyorum tabi ama ben o gelmesse yinede gitmek istiyorum. Bunu guzel bir sekilde nasil anlatirim? Ben oraya kizlarla eglenmeye gidecektim zaten baska bir amacla degil, bide daha once hic gitmemistim ve kizlar derdi sende gel acilinca diye. Oyle yani hanimlar. Siz ne dusunuyorsunuz bu konu hakkinda?

giggles

Shady's back.🥴
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2020
6.800
29.401

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-12-2021

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 133 gün kaldı.

Şu anda bebeğiniz minyatür bir bebek gibi görünüyor. Bebeğinizin yüzü, kapalı gözleri, burun delikleri ve şekillenmiş ağzıyla çok huzurlu görülüyor. Bebeğinizi ultrasonda baş parmağının veya parmaklarının ağzına kaydığını ve emme pratiği yaptığını görebilirsiniz. Eğer emzirmeyi planlıyorsanız bu konuda eğitim veren kurum veya organizasyonlara katılabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

A R Y A

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2021
2.341
1.712
Merhaba hanimlar ben geldimm. Konularimi bilenler vardir belki, senelerce konu acip durdum. Ben bosandim.
3 ay oluyor bosanali cok sukur. Bosandiktan sonra biriyle tanistim, ilk basta cekindim biraz yeni biseye baslamaya ama konusmaya devam ettikce hosuma gitti bu kisi. Bu arada eski esle ayrlilali 1,5 sene oldu. Bu yeni kisi simdilik cok iyi geliyor bana, arada kiskancliklari oluyor ama kavga edecek veya cok rahatsiz edecek sekilde degil. Mesela acik giyinme konusunda, ama yinede istedigimi giyiyorum bisey demiyor. Herneyse benim kaldigim ulkede clubler acilmis. Biz bununla konusurduk clubler acilinca gidelim diye. Kardesim ve arkadaslarla gitmek istiyoruz, bende bu kisiye sordum gidimmi, sende gelirmisin diye. Aman efendim gitte erkekler sana baksin, sen her hafta gitmekmii istersin, ya ben gelemessem..yinede gidermisin felan. Anliyorum tek gitmemi istememesini ama direk gelemessem felan demeye basladi. Sanki benimle gitmek istemiyor gibi kiskancligindan. Bende tamam gitmiycem tamam dedim. Ama icimden aslinda istemedigim biseye tamam dedigim icin kotu hissediyorum. Onuda anliyorum tabi ama ben o gelmesse yinede gitmek istiyorum. Bunu guzel bir sekilde nasil anlatirim? Ben oraya kizlarla eglenmeye gidecektim zaten baska bir amacla degil, bide daha once hic gitmemistim ve kizlar derdi sende gel acilinca diye. Oyle yani hanimlar. Siz ne dusunuyorsunuz bu konu hakkinda?
Daha şimdiden sana engeller koymasına müsade etme. Sonra önünü alamazsın.

Acelya11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2017
758
186
sen yanında olduğun halde kıskançlıklara giriyorsa bi düşün derim.

Bunu niye anlıyorsunuz mesela?
Bana hiç mantıklı gelmedi
Baskalari bakar diye bide o gitmek istedigimiz yer cok kalabalikmis felan. Ama benim dusuncem aslinda (kiskanmasini anlasamda) bana boyle yapmamasi yani bana diyorki: tamam git cok istiyorsan git diyor. Ama bunu derken gitme demek istiyor gibi, hani oyle olur ya bazen git ya git istedigin yere git der gibi. Bence bu sagliksiz bir kiskanma, sizce?

Acelya11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2017
758
186
neden kendinize bunu yapıyorsunuz diyorum
zaten ilki sorunluymuş boşanmışsınız, neden yine sorunlu bir başka ilişki?
Bunuda soracaktim, tam ustune bastiniz. Sizce ben o gitmemi istemesede gidersem ve bu yuzden kavga cikarsa, suclu o olmuyormu? Yani ben kendimi kotu hissediyorumda biraz boyle bisey icin kavga cikarsa diye ama aslinda onun dusunmesi gerekiyor bence

gggooozzz

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2021
134
76
27
Baskalari bakar diye bide o gitmek istedigimiz yer cok kalabalikmis felan. Ama benim dusuncem aslinda (kiskanmasini anlasamda) bana boyle yapmamasi yani bana diyorki: tamam git cok istiyorsan git diyor. Ama bunu derken gitme demek istiyor gibi, hani oyle olur ya bazen git ya git istedigin yere git der gibi. Bence bu sagliksiz bir kiskanma, sizce?
sağlıklsız kıskanma ilişkiniz ciddiyete bindikçe baskısı artar bunun

KudrAlobar

Ayak feministi
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2018
19.363
117.104
Eski eşten neden ayrıldınız blmiyorum ama mükemmel bir adam bulmuşsunuz kendinize yine. Bazı kadınların erkek seçimi beni benden alıyor.
Üç aydır tanıdığınız insana hayatınızın her adımı sorun tabi ki. Onu giyeyim mi buraya gideyim mi, aşkım çişim geldi yapabilir miyim? 😂

giggles

Shady's back.🥴
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2020
6.800
29.401
Çıplak gitmeyeceksiniz herhalde
İnsanlar niye size baksın durduk yere?
Bakacak olan her yerde bakar sonuçta
Önemli olan sizin tavrınız öyle durumlarda
Yoksa kimse bakmasın diye evden çıkamazken bulursunuz kendinizi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-12-2021

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 133 gün kaldı.

Şu anda bebeğiniz minyatür bir bebek gibi görünüyor. Bebeğinizin yüzü, kapalı gözleri, burun delikleri ve şekillenmiş ağzıyla çok huzurlu görülüyor. Bebeğinizi ultrasonda baş parmağının veya parmaklarının ağzına kaydığını ve emme pratiği yaptığını görebilirsiniz. Eğer emzirmeyi planlıyorsanız bu konuda eğitim veren kurum veya organizasyonlara katılabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Acelya11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2017
758
186
Çıplak gitmeyeceksiniz herhalde
İnsanlar niye size baksın durduk yere?
Bakacak olan her yerde bakar sonuçta
Önemli olan sizin tavrınız öyle durumlarda
Yoksa kimse bakmasın diye evden çıkamazken bulursunuz kendinizi
Bu konuyu tekrar acmak istiyorum cunku bende aynen boyle dusunuyorum. Bugun cok onemli bir imtahani var, o yuzdende uzatmak istemedim, tamam gitmiycem dedim. Ama bu konuyu konusmak istiyorum onunla, resmen icime dert oldu