Erkek arkadaşımın kıskançlıkları

ya gerçekten böyle adamları nasıl ve nereden buluyorsunuz?
sizdeki kafaya ne demeli peki?
koskoca bir kadın olarak elin adamına disko açılmış gideyim mi diye sorarsanız tabii ki dibine kadar karışır hayatınıza.
ve siz resmen bu adamla aranız bozulsun istemiyorsunuz, resmen kaybetmekten korkuyorsunuz.
neden katlanıyorsun derler adama kusura bakmayın da şimdi.

bir yerimi açık bulursa tatlı dille söyler kısmına ayrı öldüm zaten. siz bir kadın olarak ne giyeceğinizi, neyin açık neyin kapalı olduğunu, dekoltenin ölçüsünü bilmiyor musunuz da adam söylüyor açık vs diye? ne gerek var bunlara ya nolur kendinize gelin.

ya gerçekten böyle adamları nasıl ve nereden buluyorsunuz?
sizdeki kafaya ne demeli peki?
koskoca bir kadın olarak elin adamına disko açılmış gideyim mi diye sorarsanız tabii ki dibine kadar karışır hayatınıza.
ve siz resmen bu adamla aranız bozulsun istemiyorsunuz, resmen kaybetmekten korkuyorsunuz.
neden katlanıyorsun derler adama kusura bakmayın da şimdi.

bir yerimi açık bulursa tatlı dille söyler kısmına ayrı öldüm zaten. siz bir kadın olarak ne giyeceğinizi, neyin açık neyin kapalı olduğunu, dekoltenin ölçüsünü bilmiyor musunuz da adam söylüyor açık vs diye? ne gerek var bunlara ya nolur kendinize gelin.
bi kere şu var ya ben seni adam ettim ,benden önce sen ne yapacağını ne giyeceğini ne konuşacağını nereye gideceğini nasıl davranacağını bilmiyordun demek
yani resmen insanı hiç yerine koymak
anlayana

Merhaba hanimlar ben geldimm. Konularimi bilenler vardir belki, senelerce konu acip durdum. Ben bosandim.
3 ay oluyor bosanali cok sukur. Bosandiktan sonra biriyle tanistim, ilk basta cekindim biraz yeni biseye baslamaya ama konusmaya devam ettikce hosuma gitti bu kisi. Bu arada eski esle ayrlilali 1,5 sene oldu. Bu yeni kisi simdilik cok iyi geliyor bana, arada kiskancliklari oluyor ama kavga edecek veya cok rahatsiz edecek sekilde degil. Mesela acik giyinme konusunda, ama yinede istedigimi giyiyorum bisey demiyor. Herneyse benim kaldigim ulkede clubler acilmis. Biz bununla konusurduk clubler acilinca gidelim diye. Kardesim ve arkadaslarla gitmek istiyoruz, bende bu kisiye sordum gidimmi, sende gelirmisin diye. Aman efendim gitte erkekler sana baksin, sen her hafta gitmekmii istersin, ya ben gelemessem..yinede gidermisin felan. Anliyorum tek gitmemi istememesini ama direk gelemessem felan demeye basladi. Sanki benimle gitmek istemiyor gibi kiskancligindan. Bende tamam gitmiycem tamam dedim. Ama icimden aslinda istemedigim biseye tamam dedigim icin kotu hissediyorum. Onuda anliyorum tabi ama ben o gelmesse yinede gitmek istiyorum. Bunu guzel bir sekilde nasil anlatirim? Ben oraya kizlarla eglenmeye gidecektim zaten baska bir amacla degil, bide daha once hic gitmemistim ve kizlar derdi sende gel acilinca diye. Oyle yani hanimlar. Siz ne dusunuyorsunuz bu konu hakkinda?
Siz sormussunuz. Oda cevapvermiş. Bu hakki ona veren sizsiniz

X