Erkek arkadaşımın kıskançlıkları

Acelya11

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2017
791
182
Merhaba hanimlar ben geldimm. Konularimi bilenler vardir belki, senelerce konu acip durdum. Ben bosandim.
3 ay oluyor bosanali cok sukur. Bosandiktan sonra biriyle tanistim, ilk basta cekindim biraz yeni biseye baslamaya ama konusmaya devam ettikce hosuma gitti bu kisi. Bu arada eski esle ayrlilali 1,5 sene oldu. Bu yeni kisi simdilik cok iyi geliyor bana, arada kiskancliklari oluyor ama kavga edecek veya cok rahatsiz edecek sekilde degil. Mesela acik giyinme konusunda, ama yinede istedigimi giyiyorum bisey demiyor. Herneyse benim kaldigim ulkede clubler acilmis. Biz bununla konusurduk clubler acilinca gidelim diye. Kardesim ve arkadaslarla gitmek istiyoruz, bende bu kisiye sordum gidimmi, sende gelirmisin diye. Aman efendim gitte erkekler sana baksin, sen her hafta gitmekmii istersin, ya ben gelemessem..yinede gidermisin felan. Anliyorum tek gitmemi istememesini ama direk gelemessem felan demeye basladi. Sanki benimle gitmek istemiyor gibi kiskancligindan. Bende tamam gitmiycem tamam dedim. Ama icimden aslinda istemedigim biseye tamam dedigim icin kotu hissediyorum. Onuda anliyorum tabi ama ben o gelmesse yinede gitmek istiyorum. Bunu guzel bir sekilde nasil anlatirim? Ben oraya kizlarla eglenmeye gidecektim zaten baska bir amacla degil, bide daha once hic gitmemistim ve kizlar derdi sende gel acilinca diye. Oyle yani hanimlar. Siz ne dusunuyorsunuz bu konu hakkinda?

Merhaba hanimlar ben geldimm. Konularimi bilenler vardir belki, senelerce konu acip durdum. Ben bosandim.
3 ay oluyor bosanali cok sukur. Bosandiktan sonra biriyle tanistim, ilk basta cekindim biraz yeni biseye baslamaya ama konusmaya devam ettikce hosuma gitti bu kisi. Bu arada eski esle ayrlilali 1,5 sene oldu. Bu yeni kisi simdilik cok iyi geliyor bana, arada kiskancliklari oluyor ama kavga edecek veya cok rahatsiz edecek sekilde degil. Mesela acik giyinme konusunda, ama yinede istedigimi giyiyorum bisey demiyor. Herneyse benim kaldigim ulkede clubler acilmis. Biz bununla konusurduk clubler acilinca gidelim diye. Kardesim ve arkadaslarla gitmek istiyoruz, bende bu kisiye sordum gidimmi, sende gelirmisin diye. Aman efendim gitte erkekler sana baksin, sen her hafta gitmekmii istersin, ya ben gelemessem..yinede gidermisin felan. Anliyorum tek gitmemi istememesini ama direk gelemessem felan demeye basladi. Sanki benimle gitmek istemiyor gibi kiskancligindan. Bende tamam gitmiycem tamam dedim. Ama icimden aslinda istemedigim biseye tamam dedigim icin kotu hissediyorum. Onuda anliyorum tabi ama ben o gelmesse yinede gitmek istiyorum. Bunu guzel bir sekilde nasil anlatirim? Ben oraya kizlarla eglenmeye gidecektim zaten baska bir amacla degil, bide daha once hic gitmemistim ve kizlar derdi sende gel acilinca diye. Oyle yani hanimlar. Siz ne dusunuyorsunuz bu konu hakkinda?
Daha şimdiden sana engeller koymasına müsade etme. Sonra önünü alamazsın.

sen yanında olduğun halde kıskançlıklara giriyorsa bi düşün derim.

Bunu niye anlıyorsunuz mesela?
Bana hiç mantıklı gelmedi
Baskalari bakar diye bide o gitmek istedigimiz yer cok kalabalikmis felan. Ama benim dusuncem aslinda (kiskanmasini anlasamda) bana boyle yapmamasi yani bana diyorki: tamam git cok istiyorsan git diyor. Ama bunu derken gitme demek istiyor gibi, hani oyle olur ya bazen git ya git istedigin yere git der gibi. Bence bu sagliksiz bir kiskanma, sizce?

neden kendinize bunu yapıyorsunuz diyorum
zaten ilki sorunluymuş boşanmışsınız, neden yine sorunlu bir başka ilişki?
Bunuda soracaktim, tam ustune bastiniz. Sizce ben o gitmemi istemesede gidersem ve bu yuzden kavga cikarsa, suclu o olmuyormu? Yani ben kendimi kotu hissediyorumda biraz boyle bisey icin kavga cikarsa diye ama aslinda onun dusunmesi gerekiyor bence

Baskalari bakar diye bide o gitmek istedigimiz yer cok kalabalikmis felan. Ama benim dusuncem aslinda (kiskanmasini anlasamda) bana boyle yapmamasi yani bana diyorki: tamam git cok istiyorsan git diyor. Ama bunu derken gitme demek istiyor gibi, hani oyle olur ya bazen git ya git istedigin yere git der gibi. Bence bu sagliksiz bir kiskanma, sizce?
sağlıklsız kıskanma ilişkiniz ciddiyete bindikçe baskısı artar bunun

Eski eşten neden ayrıldınız blmiyorum ama mükemmel bir adam bulmuşsunuz kendinize yine. Bazı kadınların erkek seçimi beni benden alıyor.
Üç aydır tanıdığınız insana hayatınızın her adımı sorun tabi ki. Onu giyeyim mi buraya gideyim mi, aşkım çişim geldi yapabilir miyim? 😂

Çıplak gitmeyeceksiniz herhalde
İnsanlar niye size baksın durduk yere?
Bakacak olan her yerde bakar sonuçta
Önemli olan sizin tavrınız öyle durumlarda
Yoksa kimse bakmasın diye evden çıkamazken bulursunuz kendinizi

Çıplak gitmeyeceksiniz herhalde
İnsanlar niye size baksın durduk yere?
Bakacak olan her yerde bakar sonuçta
Önemli olan sizin tavrınız öyle durumlarda
Yoksa kimse bakmasın diye evden çıkamazken bulursunuz kendinizi
Bu konuyu tekrar acmak istiyorum cunku bende aynen boyle dusunuyorum. Bugun cok onemli bir imtahani var, o yuzdende uzatmak istemedim, tamam gitmiycem dedim. Ama bu konuyu konusmak istiyorum onunla, resmen icime dert oldu

Sizi olduğunuz gibi kabul etmeyen bir insanla (eş,dost,akraba fark etmez) asla mutlu olamazsınız. Hayata farklı bakan iki insan gün sonunda yolları ayırır. Nereye kadar istemediğiniz şeylere tamam diyeceksiniz? Bir gün bıkacaksınız. O klube gitmeyecek açık giyinmeyecek birini bulsun. Siz de her halinize saygı duyan sizinle gitmek istediğiniz yere gelebilen ortak zevkleri paylaşabileceğiniz birini bulun. Adamın yaşı kaç bilmiyorum ama lise flörtlerinde bile böyle saçma kıskançlıklar yoktur

Sizi olduğunuz gibi kabul etmeyen bir insanla (eş,dost,akraba fark etmez) asla mutlu olamazsınız. Hayata farklı bakan iki insan gün sonunda yolları ayırır. Nereye kadar istemediğiniz şeylere tamam diyeceksiniz? Bir gün bıkacaksınız. O klube gitmeyecek açık giyinmeyecek birini bulsun. Siz de her halinize saygı duyan sizinle gitmek istediğiniz yere gelebilen bir ortak zevkleri paylaşabileceğiniz birini bulun. Adamın yaşı kaç bilmiyorum ama lise flörtlerinde bile böyle saçma kıskançlıklar yoktur
Ayni yastayiz neredeyse. Kendiside gelirim diyordu ama onun derdi, ya ben gelemessem, ozamandami gideceksin bensiz. Onu sorun yapiyor cunku ben gitmek istedigimi belirtmistim. Ve o olmasaydi kesin gidecegimi soylemistim. Hayal kirikligi resmen

Cidden oylemi dusunuyorsunuz. Diger huylari cok guzel, cok iyi kalpli felan. Biyerimi acik bulursa tatli dille soyler mesela ama cok fazla olmaz, yani arada olur. Bilmiyorum ya bu clug meselesi canimi sIkti
bu bahsettiğiniz sadece club meselesi değil. koskoca kadınsınız canınız ister clube gitmek ister ister çay bahçesine. neden size müdahale etmeye çalışıyor ve siz de bunu aaa beni sevdiğinden yapıyor olarak değerlendiriyorsunuz? erkekler her yerde var. ayrıca baksalar ne bakmasalar ne siz kendinizi bildikten sonra. arkadaşta fena özgüven sorunu varmış gibi duruyor. bence kıskançlığı ciddi boyutta ama şu anda dhaa çoık yeni olduğunuz için alıştıra alıştıra gidiyor. daha 3 aylık ilişkide sen git tabi vs diyen trip atan adam 3 sene sonra sizi evden çıkarmaz. bu özelliği tüm iyi özelliklerini süpürür bence. çok iyi düşünün. baştan çizginizi çekin. sevgi aşk kıskançlıkla ölçülmüyor.

X