Erkek bebeğe isim

Yukarıda arkadaş Ferhan ismini önermiş.. Güzel geldi şuan..

Fikrinize saygı duyuyorum ama bana çocuklar arasında isim uyumu yapmaya çalışmak saçma geliyor.. Neden uyumlu olsun ki..

Bu arada Sağlıkla kucağınıza alın inşallah🥰

Cocuklar arasinda isim uyumu şart degil bence de.Poyraz,Rüzgar,Ayaz ,Aras,Arel koymayin da ,o kadaar cok var ki moda akımı gibi bu isim olayi da.Bence her devre,her yaşa yakisan ,cok bulunmayan isimler iyi oluyor ya .Anlam da önemli tabii.Mesela Ege ,Efe furyasi vardi bi ara onlari hic yazmayim.Oğuzhan,Murathan,Ozan,Gürkan isimleri hep asil gelmistir bana .Insallah gönlünüze göre bir isim bulursunuz.

Cocuklar arasinda isim uyumu şart degil bence de.Poyraz,Rüzgar,Ayaz ,Aras,Arel koymayin da ,o kadaar cok var ki moda akımı gibi bu isim olayi da.Bence her devre,her yaşa yakisan ,cok bulunmayan isimler iyi oluyor ya .Anlam da önemli tabii.Mesela Ege ,Efe furyasi vardi bi ara onlari hic yazmayim.Oğuzhan,Murathan,Ozan,Gürkan isimleri hep asil gelmistir bana .Insallah gönlünüze göre bir isim bulursunuz.
Öğretmenim ve sınıftaki erkek öğrencilerin en az %50si saydığınız isimlerden🤭🤪 şimdi de yuşa ismini buldum eşim bunu da beğenmedi

Merhaba bir kızım var ismi Reyyan şimdi bir de oğlum olacak inşallah Reyyana uygun olan erkek isimleri arıyordum.
Reha düşünüyorum. Eşim sıcak bakmıyor.
Yekta ya da Elyesa da hoşuma gidiyor. Sizce hangisi ya da sizin başka tavsiyeniz var mıdır?
Yaman veya Renan olabilir

Merhaba. Yekta ismi cok guzel. Birde elyasa ismi ilyasi cagrisim yapti bende neden bilmem. Derda, ferda isimleride cok guzel. Mihre de oyle.

Merhaba bir kızım var ismi Reyyan şimdi bir de oğlum olacak inşallah Reyyana uygun olan erkek isimleri arıyordum.
Reha düşünüyorum. Eşim sıcak bakmıyor.
Yekta ya da Elyesa da hoşuma gidiyor. Sizce hangisi ya da sizin başka tavsiyeniz var mıdır?
Taha ismi güzel

X