Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu Erkek Bebek Odasına Perde Hakkında Fikir..

Morusevenanne

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2015
837
1.051
Kızlar merhaba.
İşin içinden çıkamadığım bir durum var. bebeğin odasında 2 duvarda da cam ve bir tane balkonkapısı var.. perde yaptırmak istediğimde resmen iki duvarda perde kaplı olcak. Zaten çok da büyük bir oda değil ve ben perde nasıl yaptırcam bilmiyorum.
Tül perde yaptırcam yere kadar uzun ama o camlara ve o kapıya nasıl bişey yapsamda oda çok kapalı kalmasa perde ile. Mekanizmalı yaptırmak istemiyorum kiracıyım.. Kiracı olmayıda geçtim oldum olası ben onları sevmiyorum. mavi çok ince bir tül istiyorum dümdüz renk :)
Şuan işte olduğum için ( birde odamız çok aşırı dağınık olduğundan :KK70: ) fotoğraf ekleyemiyorum odadan. ama kroki çizdim odanın :KK70: fikirlerinizi sunar mısınız bana.. camdan cama perde yaparsam balkon kapısı nolacak? camdan cama yaptırıp, balkon kapısınıda bir diğer parça perde ile mi kapatayım? yani 1 duvarda 2 parça perde olmuş olcak..

Ayrıca bebeğe aldığım beşik dolap şifonyerin de fotoğrafını koyuyorum. Duvarları dolapların içindeki renge yakın boyayacağım. perde ve halıyı mavi renk seçerim gibi geliyor.
70414_PARLAK BEYAZ - MESE - BUYUYEN BESIK copy.jpg
40785_PARLAK BEYAZ - MESE - UC KAPILI DOLAP copyl.jpg
babyhope-961-56-violine-suntalam-bebek-odasi-sifonyer-1.jpg

Adsız.jpg

Fikirlerinizi sunarsanız çok sevinirim :KK68:

X