Erkek bulamıyorum

Ama Mune ablacım ne desem beğendiremedim, ben şeyy miyim nasıl bulayım dedim eh meh dediler, şimdi bulayım diyorum Cherryle izdivaç diyrosunuz :KK51:
işinde gücünde 38 40 yaş civarı eli yüzü düzgün bir irkek varsa portföyünde ben arkadaşım adına talibimmm :KK45: :KK53:

Dans (salsa, tango vb) kursunda kesin bulursunuz. Iyi egitimli arkadaslar taniyorum oradan tanisan. Dans kursuna giden erkeklerin %90i araniyordur, aralarinda yakisikli iyi huylu birini bulursunuz. Bir de iyi bir instagram hesabi cok onemli. Benim bir tanidigim kizi simdiki esi sokakta gorup begenmis. Bir sekilde ismini ogrenip Instagramdan yazmis mesela. Son care ise arkadaslariniza soyleyin onlar ayarlayabilir. Bir de zor biriyseniz bile iliskinin baslarinda ya da tanistiginizda kolay elde edilebilir, rahat ve ozgur olun, yoksa aska donusmesi zor. Bazi kadinlar hemen ben ciddi iliski istiyorum falan diyorlar. Adam o kadina istese de asik olamiyor. Biraz sizi tanisin siz de onu taniyin. Sonradan belli edersiniz renginizi.

X