erkek çoçuklar daha gec hareketlenir diyorlar dogrumu kızlar.?

benım duydugumda kızların hareketlerı daha gec hıssedılır.
benımde oglum olacak ama 17. haftadan ıtıbaren hıssetmeye basladım.
bu kısıden kısıye degısıyor canım.bazı kısıler 22. haftadan sonra bıle ara ara hıssedıyor.sende yakın zamanda hıssedersın canım..

bende tam tersini duydum erkek çocukları daha erken hareket edermiş benimde oğlum olucak allah kısmet ederse ilk hareketini 3,5-4 aylık filandı hissetttiğimde

walla canım benim doktorumda dedi erkekler daha geç haretlenir dedi 18 haftada başlar dedi aynen de öyle oldu

benimde ilk hamileliğimde oğlum olacağı 14. haftada belli olmuştu ve ilk hareketini 16.haftada sert bir tekmeyle yapmıştı.
şimdi ikinciye :CüvCüv: 20 haftalık ama ne cinsiyeti belli ne de tam anlaşılır bi hareketi var

sizce neyim olacak?

o zamn bebişimin kız olma ihtimalıde var.bugün de randovim var inş gösterir

Merhaba canım ben de 19 haftalık hamileyim bir ara bebek hreketlerini hissediyordum şu 2-3 gündür pek hissetmiyorum ve de çok merak ediyorum bebeğimin durumunu .Bana da doktor erkek demişti.

Bu arada ben de düzcedeyim sen hangi dr a gidiyorsun?
:ecrin_bebek:

bende 1 haftadır baya net hissetmeye basladım çok şükür 21 haftamdayım.cnm ben sivrikaya hastanesinden zeki beye gidiyorum.sen kime gidiyorsun bakım

merhabalar.kısmetse bnm de oglumolcak.24 haftalık hamileyim.son 2 haftadır hareket edıyor tekme atıyor sızce normalmıdır.22 haftalıkken agırlıgı 600gr dı.sızce normalmıdır.ilk hamileligim.o yuzden cok heyecenlıyız.bılgılerınızı paylasırsanız sevınırım.hepınız sagolun...

cnm allah bagıslasın.allah saglıkla kucagımıza almayı nasıp etsın bebıslerımızı.suan tam olarak kac haftalık hamılesın...bu arada sen tecrubelısın bnm hersey normalmıdır ya...

merhabalar.kısmetse bnm de oglumolcak.24 haftalık hamileyim.son 2 haftadır hareket edıyor tekme atıyor sızce normalmıdır.22 haftalıkken agırlıgı 600gr dı.sızce normalmıdır.ilk hamileligim.o yuzden cok heyecenlıyız.bılgılerınızı paylasırsanız sevınırım.hepınız sagolun...

canım bende 22 haftalık hamileyim ve bende yeni yeni hareketlerini hissediyorum ama benimki kız, bu benim ikinci hamileliğim ilk hamileliğim erkekti ve 16. haftada hissetmiştim hareketlerini.
benimde 22. hafta 499gr. seninkininde kilosu çok iyi bence.

allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin
çok heycan verici bir duygu iki kalp taşımak

X