erkek çoçuklar daha gec hareketlenir diyorlar dogrumu kızlar.?

gonulll

Guru
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
9.020
11.060
benım duydugumda kızların hareketlerı daha gec hıssedılır.
benımde oglum olacak ama 17. haftadan ıtıbaren hıssetmeye basladım.
bu kısıden kısıye degısıyor canım.bazı kısıler 22. haftadan sonra bıle ara ara hıssedıyor.sende yakın zamanda hıssedersın canım..

E

EU2

Ziyaretçi
bende tam tersini duydum erkek çocukları daha erken hareket edermiş benimde oğlum olucak allah kısmet ederse ilk hareketini 3,5-4 aylık filandı hissetttiğimde

melek_law

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2008
518
20
Benim bebişim erkek ve ancak 20.haftadan itibaren hareketlerini hissetmeye başladım.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1759 gün geçti.

incitanemm

oyunu sen bozuyosunnn
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2009
257
0
walla canım benim doktorumda dedi erkekler daha geç haretlenir dedi 18 haftada başlar dedi aynen de öyle oldu

yunahu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2009
265
2
benimde ilk hamileliğimde oğlum olacağı 14. haftada belli olmuştu ve ilk hareketini 16.haftada sert bir tekmeyle yapmıştı.
şimdi ikinciye :CüvCüv: 20 haftalık ama ne cinsiyeti belli ne de tam anlaşılır bi hareketi var

sizce neyim olacak?

elmadag

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2009
58
2
o zamn bebişimin kız olma ihtimalıde var.bugün de randovim var inş gösterir

Merhaba canım ben de 19 haftalık hamileyim bir ara bebek hreketlerini hissediyordum şu 2-3 gündür pek hissetmiyorum ve de çok merak ediyorum bebeğimin durumunu .Bana da doktor erkek demişti.

Bu arada ben de düzcedeyim sen hangi dr a gidiyorsun?
:ecrin_bebek:

xvelembar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2009
183
4
bende 1 haftadır baya net hissetmeye basladım çok şükür 21 haftamdayım.cnm ben sivrikaya hastanesinden zeki beye gidiyorum.sen kime gidiyorsun bakım