Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
bebeğiniz hayırlı olsun, rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin... benim eşiminde ileri hareketi yüzde 20... bu dediklerinizi uyhulamya çalışacağım.

Kızlar hiç birini okuyamadım fakat eşi azospermi olanlar bölümüne bundan 4 yıl önce az yazmadım belki size moral olur diye yazmak istedim eşimden kaynaklı azosprem problemimiz vardı sonra tıkanıklık olduğu anlaşıldı çok çaba verdik 1 yıl sonra olmayınca microteseyle tüp bebek yapacaktık,eşim ameliyat için içeri girdikten 5 dk sonra dışarı çıktı ve haber geldi 1 volumünde 11 nin hücre var diye bize inanılmaz bir mucizeydi anlamamıştık hiç bişey..sonra biz yine de tüp bebek yaptık ve şimdi 2.5 yaşında ikizlerim var..

Merhaba bend3 Ankarada aşılama icin iyi bir kadın doğum uzmanı araştırıyorum da siz bulabildiniz mi memnun kaldiniz mi acaba yardımcı olur musunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…