Erkek İnfertilitesi Erkek neden ilgisizleşir

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Pamukseker20

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2022
7
0
23
Selam kızlar bi konuda bilginize ihtiyacim var.7 aylik evliyim ve 6 aylik hemileyim.Eşimle 8 sene anlastik 2 sene nisanli kaldik ve birbirimizi severek evlendik.Sevgiliyken aramiz cok guzeldi guveniyodum ona birlikte olduk.O zamanlar hersey guzeldi lay lay lom geliyodu sonra ben kapanmaya karar verdim bi kac ay birlikte olmadik neyse sonra evlendik zaten.Hemen hamile kaldim.Fakat esim kapandigimdan bu yana surekli bi begenmeme kiyafet giyerim guzel olmadi yakismadi der surekli şakayla karışık açılsana der sanki beni begenmiyomus gibi belki de gibisi fazla bilmiyorum.Simdide 2 aydir cok duzenli bi birlikteligimiz olmuyo bazen haftada bir bazen 2 haftayi bile geciyo ben yanasmak istedigimde geri cekiliyo bi bahane buluyo aldattığını düşünmüyorum cunku hep telefonuna bakarim tabi yapmaz demiyorum ama şuan aldattigini dusunmuyorum ama ilgisiz bana karşı ama gelir oper guzel sozler soyler normalde sarilir bana oyle uyur simdi arkasini donuyo bilmiyorum hamileyim diye belkide oyle hissediyorum ama sizce sebebi ne olabilir?

Yeni kapandıysanız belki eşinizin gözü alışmamıştır siz de yeni yeni zaten ne giyeceğinizi öğreniyorsunuzdur ama konu bu değil. Dininize görüşünüze denk olsaydı keşke size açılsana gibi şakaların altında gerçeklik payı var siz de biliyorsunuz. Açık açık neden böyle olduğunu sorun eşinize bir problem mi var diye

Yeni kapandıysanız belki eşinizin gözü alışmamıştır siz de yeni yeni zaten ne giyeceğinizi öğreniyorsunuzdur ama konu bu değil. Dininize görüşünüze denk olsaydı keşke size açılsana gibi şakaların altında gerçeklik payı var siz de biliyorsunuz. Açık açık neden böyle olduğunu sorun eşinize bir problem mi var diye
Kapanali 1 sene oldu ceyiz al borc ode derken kiyafet olarak pek guzel bisey alamadim simdi de cocuk olucak onun icin biseyler almaya calisiyorum.Sordum dalgaya vuruyo

X