Nişan Erkek tarafı haksız yere nişan atarsa

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
Amaaağn verin gitsin. İş bozulmuş. Bi de o eşyaları mı kullanacaksınkz?

Nısan atmanın haklı sebebi haksız sebebi olur mu bilmem ama bence verilmeli. Beni istemeyen birinin esyalarını istemem acıkcası kendime yakısanın bu olduğunu düsünür her seyi eksiksiz iade ederdim.

Bence nişanı kim atmış olursa olsun sebebi ne olursa olsun bozulmuş sonuçta. Eşyalarında kalması doğru olmaz karşılıklı iade edilmesi lazım. Seni istemeyen birinin ya da senin istemediğin birinin eşyalarının kalması mantıklı gelmiyor gördükçe sinirlerim tepeme çıkardı heralde

Verme senin adini nisanlidan ayrılan kız yaptılar.hic bir şeyini vermeyin.gidin fakirlere verin.atin .yakin.ama vermeyin.yürekleri dayanmış bu vicdansizliga cepleri de dayanır elbet

Verme senin adini nisanlidan ayrılan kız yaptılar.hic bir şeyini vermeyin.gidin fakirlere verin.atin .yakin.ama vermeyin.yürekleri dayanmış bu vicdansizliga cepleri de dayanır elbet
Bana çok kez barışmak için yazdı bende ailesiyle alt üst oturmaya kadar herşeyi istemediğim halde annesinin yaptıklarına rağmen kabul ettim yeni sayfa açtık ertesi gün çocuk oyuncağı gibi kafam karışık huzursuzum dedi kendisi barışmak istediği halde

Bana çok kez barışmak için yazdı bende ailesiyle alt üst oturmaya kadar herşeyi istemediğim halde annesinin yaptıklarına rağmen kabul ettim yeni sayfa açtık ertesi gün çocuk oyuncağı gibi kafam karışık huzursuzum dedi kendisi barışmak istediği halde
Hic düşünme dahi.Net karar verememiş ana kuzuları lütfen evlenmesin evlilik yoluna çıkmasın.Sen taki ve hediyeleri verme geriye.Görüşmek isterse artik aileler görüssün.Ararsa açma çantada keklik sanmasin seni.Yok öyle ortaya evlenicem diye çıkarıp bırakıp gitmek.Verme hic bir şeyi geri.Gururlu ol.Dik dur.

Hic düşünme dahi.Net karar verememiş ana kuzuları lütfen evlenmesin evlilik yoluna çıkmasın.Sen taki ve hediyeleri verme geriye.Görüşmek isterse artik aileler görüssün.Ararsa açma çantada keklik sanmasin seni.Yok öyle ortaya evlenicem diye çıkarıp bırakıp gitmek.Verme hic bir şeyi geri.Gururlu ol.Dik dur.
Hatta benden daha önce ayrıldığında annesi eşyaların peşine düştü 3 tane bileziğin ben vericeğimizi söylemiştim zaten annesi orta yol bulmak yerine eşyalar için yazdı aradı sonra tekrardan barışmak için bana yazdı sonra tekrar tekrar kafam karışık felan demeye başladı dünde yeni sayfa açtık herşeyi kabul ettim bugün tekrar ayrılmak istedi bende bitirmedim o bitirdi annesinide onuda engelledim bitirince

X