Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Erkek tipi dökülme hikayem ve çözümüm

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Bu arada hazır medikal kaynaklarımı sökmüşken fotoğraflı güncelleme yapayım. Birkaç ay saçlarımı dinlendirip tekrar taktıracağım.

Kullandığım ürünler:
1- Her gün 1 adet dht baskılayıcı olarak xpecia erkek tablet (3. Aydan sonra günde bir içilebilir, normalde günlük 2 adet)

2-Gün aşırı hairforte erkek sprey

3- Her gece yatmadan minoxil içerikli sprey (bioxinin markasının erkek için olanını kullanıyorum.)

4- İki günde bir Konazol şampuan

5-Haftada bir kez 1-1.5 dermaroller.

Son hali bu saçlarımın. Geceden minoxil, gündüz de hairforte sprey var. Yağlı görüntü o yüzden. Eski haline göre biraz daha iyi gibi. Dışarı bazen tepelik kullanmadan çıkıyorum ama çok nadir.
Siz tepelik kullanıyorsanız ben ne ne yapayım çok iyi maşallah şuan.bu kadar ilaç sprey ağır değil mi ben 2 yıl önce dermatolağa gittim sadece minoksil verdi

Siz tepelik kullanıyorsanız ben ne ne yapayım çok iyi maşallah şuan.bu kadar ilaç sprey ağır değil mi ben 2 yıl önce dermatolağa gittim sadece minoksil verdi
Tepe kısmım ve ön bölge hala çok açık. Hafif geriye doğru tarayarak topluyorum kamufle etmek için. O yüzden fotolar sizi yanıltmasın. Dönem dönem kullandıklarımı azaltıp ekleme yapabiliyorum.

Tepe kısmım ve ön bölge hala çok açık. Hafif geriye doğru tarayarak topluyorum kamufle etmek için. O yüzden fotolar sizi yanıltmasın. Dönem dönem kullandıklarımı azaltıp ekleme yapabiliyorum.
Peki bunları kullanmayı bırakınca yine dökülme başlar değil mi? Bu konuda ne düşünüyorsunuz. Hayat boyu beslemek gerek bu saçları

Merhaba. Saçlarınız ne durumda merak ediyorum. Bir sene oldu sanırım minoxidil başlayalı. Bende sizden sonra yılsonunda cesaret bulup başlamıştım. Ne azalma ne artma farkettim saçlarımda. Ve dikkatimi çeken şey çıkan saçların minik minik tekrar dökülmesi😞 sizde de var mı aynı durum

Miracle losyonu evde yaptım. İnternette hazırlanışı var, şu an hepsi aklımda olmadığı için yazamıyorum. Aradığınızda hemen çıkıyor google'da. Regenera tedavisini Denizli'de oldum. Hiç memnun kalmadım. Mavi serumu da markanın orijinal sitesinden aldım.
Denizli'de kime yaptırdınız bu tedaviyi ben de başladım umarim ayni hüsrana ben de ugramam 😔

Denizli'de kime yaptırdınız bu tedaviyi ben de başladım umarim ayni hüsrana ben de ugramam 😔
Dolphinle başlayan merkez. Daha önce yazdım mahkeme kararı ile kaldırıldı. Bence sorun merkezden değil, tedaviyi yapan şahıstan kaynaklanıyordu. Zaten sonra işten çıkarıldı. Şimdi başka bir merkezde aynı tedaviyi uyguluyor. Bence tedavinin sürdürülebilirliği yok. Her yıl 10.000 tlye yakın para harcayıp tedaviyi senede bir yaptırabilecekseniz fayda sağlayabilir. Bana tedavinin geçici çözüm olduğunu ve süreklilik istediği söylenmedi. Minoxil gibi düşünün tedavi bitince çıkan saçlarım tekrar döküldü. İnşallah siz olumlu sonuç alırsınız.

Dolphinle başlayan merkez. Daha önce yazdım mahkeme kararı ile kaldırıldı. Bence sorun merkezden değil, tedaviyi yapan şahıstan kaynaklanıyordu. Zaten sonra işten çıkarıldı. Şimdi başka bir merkezde aynı tedaviyi uyguluyor. Bence tedavinin sürdürülebilirliği yok. Her yıl 10.000 tlye yakın para harcayıp tedaviyi senede bir yaptırabilecekseniz fayda sağlayabilir. Bana tedavinin geçici çözüm olduğunu ve süreklilik istediği söylenmedi. Minoxil gibi düşünün tedavi bitince çıkan saçlarım tekrar döküldü. İnşallah siz olumlu sonuç alırsınız.
Ben Denipol de özgür beye yaptiriyorum. Hatta sanakin akilli plazma en son da macellan yapacak. Özgür bey ilgili bir hekim umarim dolphin dediginiz merkezden cikmamistir sanmiyorum hic devlet hastanesinde calismis daha once ama

Merhaba..ben de denizlide yasiyorum ve ayni sorunlarla bogusuyorum..ozgur beyden memnun kalirsaniz paylasir misiniz lutfen?bir de bu tedavilerin yaklasik maliyeti nedir acaba?

Ben Denipol de özgür beye yaptiriyorum. Hatta sanakin akilli plazma en son da macellan yapacak. Özgür bey ilgili bir hekim umarim dolphin dediginiz merkezden cikmamistir sanmiyorum hic devlet hastanesinde calismis daha once ama
Merhaba işlem sonucunu bize de söylerseniz sevinirim. En azındam neyi yapmamız-yapmamamız gerektiğini anlarız. Ama uzun vadede de önemli tabi ki sonuçlar

İki yil sonra minoxilim döngü yaptığını yazmışsınız. İki yil sonraki dökülmeniz geçti mi? Hala minoksil kullaniyor musunuz? Ben de kullanmayi düşünüyorum ama iki yil sonra etkisi bitecekse hiç gerek yok. Ama yabancı forumlarda uzun yıllar etki alanları da gördüm. Kafam başlama konusunda çok karışık.

Merhaba resminizi bir instagram sayfası kullanmış alakanız var mı bilmem de bilginiz olsun

Eklentiler

• Screenshot_20230620_201955_Instagram.jpg
    Screenshot_20230620_201955_Instagram.jpg
    80,5 KB · Görüntüleme: 145
Merhaba resminizi bir instagram sayfası kullanmış alakanız var mı bilmem de bilginiz olsun
Tabi ki yok, şikayet edebilirseniz sevinirim postu. Dolandırıcılar. Kök hücre tedavilerinden medet umanlar için de çok iyi oldu paylaşmanız. Teşekkür ederim.

Tabi ki yok, şikayet edebilirseniz sevinirim postu. Dolandırıcılar. Kök hücre tedavilerinden medet umanlar için de çok iyi oldu paylaşmanız. Teşekkür ederim.
Merhaba minoxidil kullanmaya sizinle cesaret buldum. Bir buçuk yıldır kullanıyorum. Ama dökülmem hala devam ediyor. Açılmalar ilerlemedi ama olumlu yöndede ilerlemedi bu süreçte. Çıkan saçlarda bir süre sonra çok büyüyemeden dökülüyor. Bugün bir dr a gitüim mezoterapi ve prp yaptırmak için. Açılmalarım dan dolayı kökhücre ve prp önardi iki seans. Ayrıca minoxidilin kadınlar için uygun olmadığını söyledi. Ömür boyü kullanmam gereken başka bir solüsyona geçiş yapmamı söyledi kendi sattıkları. Ayrıca oral bir vitamin takviyesi xpecia tarzı. Şimdi kökhücre yorumunuzu görünce tereddütte kaldım

Güncel durumumla ilgili mesaj atanlar olduğu için son bir kez buraya yazmak istedim. İyi haberler verebilmeyi ne kadar isterdim anlatamam.

Denediğim onlarca yol ve tedaviden sonra bugün bir arpa boyu yol alabilmiş değilim. Saçlarım hala seyrek ve dökülüyor. Artık yavaş yavaş kendimi tül peruk kullanma fikrine alıştırmaya çalışıyorum. Belki son bir yol olarak saç ekimini denerim.

Dilerim bu lanet dertle boğuşan herkes bir an önce sağlığına ve güzel saçlara kavuşur. Konuyla ilgili mesaj atanlara artık cevap yazmayı düşünmüyorum, saç konusu beni çok yıprattı. Herkese acil şifalar ❤️