Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Akademi Saç Terapi Merkezi

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Bende dutasterid ve Prp hakkinda arastirdim Cok Sagolun bilgileriniz icin mantikli geliyor, tecrübelerimi sizinle paylasacagim, yalniz her ay degil 3-4 ayda 1 yapiliyormus.

Merhabalar yaklaşık beş yıldır zaten zayıf olan saçlarım daha da zayıfladı yanlar baya açıldı ve dökülen koklerde o topcukgibi başlık olmayınca buraya geldim . Suan 7. Seanstayim dokulmem yüzde 70 durdu diyebilirim hatta bebek saçlar çıkıyor. Çok memnunum evrim hanım ve ekibi muhtesem .evet pahalı evet bütçe olarak suanki ekonomik durumun cok üstünde lakin yapacak birşey yok. Ben 30 kur yapacağım çünkü saç koklerim aşırı cansız. Gübre ekmek gibi düşünün suan saç koklerimevitamin ekiliyor . Kısaca memnunum

Evet doktor olamamaları benim de aklımda. Yalnız sadece saç ve saç sorunları üzerine yurt dışında çok ciddi eğitimleri ve saha çalışmaları var uzmanlarının. Trikoloji diye bir bilim dalı olduğunu ilk kez duydum sayelerinde.

Bir de yorumlarda kendi ürünlerinin kullanılması konusunda ısrarcı değiller diye bir şey okumuştum. Hatta kredi çekip ürünlerini alacak bir danışanlarına engel olmuşlar. Online randevu aldım, gözlemlerimi yarın paylaşırım sizinle. 😊
kesinlikle ısrarcı değiller hatta nişantaşı gibi lüks bir yerdeki bir merkezden beklenilenin çok üzerinde indirim üzerine de ödeme kolaylığı yapıyorlar. Ben memnunum . ilk 10 serumluk kürüm bitti 2 adet farklı farklı 10luk kürler +2 seans lazeri elden ödemeli şekilde anlaştık.

X