Erkekler arasındaki geyikler

"Neden ben yapamıyorum" derken neden başka kadınlarla tanışamıyorım, neden bir türlü pompa aşamasına gelemiyorum falan demiş. Aksini düşünen saftiriktir. Kocanız sizi aldatıyor.

Adam sizden bahsetmiyor yalnız.Arkadaşının verdiği cevaba bakarak bunu rahatlıkla anlayabilirsiniz.
Ne diyeyim kolay gelsin.Böyle bir durumda eşimin suratına baktıkça midem bulanırdı benim,sizi aldatmıyor değil sizi aldatıp eline yüzüne bulaştıracağı için korkuyor,ikisi farklı şey.
Aldatıyor. Sadece henüz seks yapmamış sanırım. O noktaya kadar getirememiş kadınları. Ben öyle anladım.

Aslında cinsel hayatımız da iyi

Bence sizi kastetmemiş eşiniz. ben neden yapamıyorum diyerek.

Adam dul ise zaten farklı kadınlardan bahsediyor iyi diye eşinizde ben neden farklı kadın bulamıyorum anlamında ben neden yapamıyorum diyor. üzgünüm ama bana öyle geldi

Bu arada konuyu açanda eşiniz. yani esiniz once adama soruyor nasıl gidiyor diye.

Kızmakta haklısınız ama çozum ne iste onu bilemiyorum.

Ben farklı anladım okur okumaz.Arkadaşı daldan dala konan kendince(!)hayatı pompalayarak yaşayan bir zampara.Eşiniz de sanki ona özenmiş ben neden böyle olamıyorum der gibi geldi..Sizden bahsettiğini düşünmedim ki evli bir erkeğin karısı için böyle konuşabileceğini sanmıyorum.Gözüm dışarda ama yapamıyorum gibi geldi bana.

bana da çok itici gelen sohbetler bunlar. kendi arkadaş çevremde de gördüm, duydum ve ne mantıklı ne de eğlendirecek bir geyik sohbeti olarak göremiyorum. bunun benim için ters bir şey olduğunu eşim de bilir, ki o da sevmez ve onaylamaz zaten bu sohbetleri.

eşinize tepkinizi gösterin, ne kendisini ne sizi böyle sohbetlere konu etmesin, ki ben de sizden bahsettiğini değil de evli olduğu için bu tarz şeyleri yapamamaktan duyduğu histen bahsettiğini düşünüyorum, bu da hiç hoş olmayan bir şey zaten. sağlam bir konuşma ister bu durumda.

Eşimi aradım,telefon çalma sesi gelmeden açıldı. Alo alo dedim arabada yanında bir arkadaşı ile konuşuyor. Ben de telefonu kapatmadım dinledim neden yaptım onu da bilmiyorum:KK43: Arkadaşı dul bir erkek, ona cinsel hayatının nasıl gittiğini soruyor ama kabaca ( pompa işleri nasıl diye ) O da iyi diyor. Sonra eşim neden ben yapamıyorum diyor ve arkadaşı bana takıl gibilerinden birseyler söylüyor. Dayanamayıp telefonu kapattım. Eşime söylediğimde birşey yapmadığını sadece geyik yapıyorduk cevabını aldım ama inanmıyorum. Sizce böyle bir geyik muhabbet olabilir mi? Hiç duydunuz mu?
Eşin tam bir gevşek başka açıklaması olamaz karısı olan biri böyle birşeyin geyiğin yapmaz dönup adama senin nasıl diye sorulacagi için karısını dile getirmeyecegi için hiç böyle muhabbetlere girmez eşinden şüphe et

Ben farklı anladım okur okumaz.Arkadaşı daldan dala konan kendince(!)hayatı pompalayarak yaşayan bir zampara.Eşiniz de sanki ona özenmiş ben neden böyle olamıyorum der gibi geldi..Sizden bahsettiğini düşünmedim ki evli bir erkeğin karısı için böyle konuşabileceğini sanmıyorum.Gözüm dışarda ama yapamıyorum gibi geldi bana.
ben de aynen öyle anladım
ki yine benim anladığım "nasıl gidiyo pompo işleri" diye soran da konu sahibesinin eşi

yani çok zorlarsak diyelim bunlar liseli filan olsa, zorlayarak diyeceğim ki ergen ergen muhabbetler

bunu soran evli bir adam
dul bir adama soruyor ; ki muhtemelen de zaten adamın renkli bir cinsel hayatı olduğunu da biliyordur. ya da öyle olsun da kendine de "av" çıksın diye umuyordur!

sonra da serzenişte bulnuyor, evli olduğundan cinsel hayatını sıkıcı buluyor ve "renk"lensin istiyor gibi duruyor buradan.

şu da yanlış anlaşılmış: ben erkekler böyle konuşup iyi bir şey yapıyor demedim, ama durum bu yani. ben bunu konuşmayan, yakalanmasa konuşmayacak, hatta imkan bulsa aldatmayacak çok az adam olduğunu düşünüyorum. bu sadece tespit, bu onayladığım ya da yaptığım anlamına gelmez. ne kadar tuhaf tepkiler veren insanlar var burada. evet çoğu erkek bunu yapıyor, bunun suçlusu benmişim gibi tepki göstermenin bir anlamı yok ki.

ben de aynen öyle anladım
ki yine benim anladığım "nasıl gidiyo pompo işleri" diye soran da konu sahibesinin eşi

yani çok zorlarsak diyelim bunlar liseli filan olsa, zorlayarak diyeceğim ki ergen ergen muhabbetler

bunu soran evli bir adam
dul bir adama soruyor ; ki muhtemelen de zaten adamın renkli bir cinsel hayatı olduğunu da biliyordur. ya da öyle olsun da kendine de "av" çıksın diye umuyordur!

sonra da serzenişte bulnuyor, evli olduğundan cinsel hayatını sıkıcı buluyor ve "renk"lensin istiyor gibi duruyor buradan.

şu da yanlış anlaşılmış: ben erkekler böyle konuşup iyi bir şey yapıyor demedim, ama durum bu yani. ben bunu konuşmayan, yakalanmasa konuşmayacak, hatta imkan bulsa aldatmayacak çok az adam olduğunu düşünüyorum. bu sadece tespit, bu onayladığım ya da yaptığım anlamına gelmez. ne kadar tuhaf tepkiler veren insanlar var burada. evet çoğu erkek bunu yapıyor, bunun suçlusu benmişim gibi tepki göstermenin bir anlamı yok ki.

Hepinize çok teşekkür ederim. Bugün meme kanseri için yaptırdığım biyopsinin olumsuz çıktığını öğrendim, pazartesi doktorla görüşmem var. Neyi nasıl yorumlayacagimi şaşırmış durumdayım, sanırım bu zor yolculuğu yalnız geçireceğim.

Konuşmanın başı ve sonu belli degil nerden nereye gelmiş belli degil.
İşler dediği özel hayat mı?yoksa adamın iş hayatı okadar iyi ki paraya para mı demiyor?kazancı çok iyi oldugu için eşiniz de gıpta mı ediyor
Adam benzincide çalışıyorsa sorun yok. Pompa işleri demiş farkındaysanız 😅

Hepinize çok teşekkür ederim. Bugün meme kanseri için yaptırdığım biyopsinin olumsuz çıktığını öğrendim, pazartesi doktorla görüşmem var. Neyi nasıl yorumlayacagimi şaşırmış durumdayım, sanırım bu zor yolculuğu yalnız geçireceğim.
Çok geçmiş olsun. Hayatta en önemlisi sağlık. Umarım en yakın zamanda sağlığınıza kavuşursunuz🙏🏻

Cinsel yaşamınız iyiyse adam resmen sizi aldatamadığından dert yanıyor. Mikrop ya. Pompa falan ne biçim laflar...

Büyük geçmiş olsun. Stresten ve üzüntüden uzak durun. Herşeyin başı sağlık. Gerisi bir şekilde hallolur. Allah bu mübarek günün yüzü hürmetine acil şifa versin 🙏🏻🤲🏻🤲🏻

Ben neden yapamiyorum dedigi sanirim ben neden aldatmiyorum demek. Hani becerebilse aldatacak. Oburu de bana takil demis.
Cok uzucu bir durum.
Konu sahibi esinizin bu soylediklerinde kendinizde cinsel anlamda kusur aramayin. Aldatilan kadinlar cinsel hayatlari kotu oldugu icin aldatilanlar degil. Bu tamamen erkegin karakteri ile ilgili.

X