Erkekler bir kadına baktığında..

Ben İzmir'de yaşıyorum genel olarak buralrda daha açık giyinilir. Bazen çamaşırlarını gorebildikleriniz oluyor etek altından 😥
Eşimin gözleri astigmattan görmez ama bı insanın bacağı çıplak mi görebiliyor elbette
Genelde de hep bunların kendine özgüveni yok heralde , illa biyerlerini açacaklar baska türlü kendilerini sevdiremediler demek ki diye söylenir, hiç hoşuna gitmez kendisini objelestiren kadına saygı duymaz filan .
Hepsi cinsel olarak yaklaşımda bulunmuyor yani ...🤷 o yüzden ben rahatsızlık duymuyorum bugün makyaj yapmadım yada Esofmanliyim diye.
Evimize gelip gözlüğünü taktiğinda game of thrones izliyoruz herkes çıplak geziyor memeler fora .
Hiç bı zaman bunlara takilmadim 🤷
Bazen oyuncuların oturur botokslarini konuşuruz hatta orasına onu mu yaptırmış o filan diye bu beni niye yaralasin 😅😅😅
Kusura bakmayın ama eşinizin zihniyeti çok iğrenç. 🤢

Eskiden cokkk eskiden kuzenle çarşı pazar gezerken yakışıklı birine sırf konuşmak icin saat kaç demistim :olamaz::olamaz:

Hahahaha heyy gidi gençlik :KK70:

Kadın da yapar bunu erkekte cinsellik herkesin aklına gelir ama.her dakka gelmez erkeklerde daha fazla olabiir

Ben İzmir'de yaşıyorum genel olarak buralrda daha açık giyinilir. Bazen çamaşırlarını gorebildikleriniz oluyor etek altından 😥
Eşimin gözleri astigmattan görmez ama bı insanın bacağı çıplak mi görebiliyor elbette
Genelde de hep bunların kendine özgüveni yok heralde , illa biyerlerini açacaklar baska türlü kendilerini sevdiremediler demek ki diye söylenir, hiç hoşuna gitmez kendisini objelestiren kadına saygı duymaz filan .
Hepsi cinsel olarak yaklaşımda bulunmuyor yani ...🤷 o yüzden ben rahatsızlık duymuyorum bugün makyaj yapmadım yada Esofmanliyim diye.
Evimize gelip gözlüğünü taktiğinda game of thrones izliyoruz herkes çıplak geziyor memeler fora .
Bazen oyuncuların oturur botokslarini konuşuruz hatta orasına onu mu yaptırmış o filan diye bu beni niye yaralasin 😅😅😅
Siz kendinizi sevdirebildiğiniz için mi daha kapalı(!) giyiniyorsunuz.

Hee herkes esinize ve esiniz gibilere kendini sevdirebilmek icin elbise giyiyor zaten.
Milletin giydigi elbise baska bir insani niye bu rahatsiz eder cok merak ediyorum. İyi ki astigmatmis gozlerini alamayacakmis demek ki gormedigi haliyle ciplak bacagi ayirt edip bu kadar ustune dusunuyorsa...

Yalnız eşinizin düşüncesi de çok sağlıklı değil. Belki de o kadınlar biyerlerini açarak kendini sevdirmeye çalışmıyordur sadece sıcakta pişmek istemiyordur. Özgüvenleri yok diye neden söylüyor onu hiç anlamadım zaten de şimdi etek şort giyince kendimizi objeleştirmiş mi oluyoruz? Aynı zamanda saygı duymuyor bide beyefendiye bak..
bi kadın olarak sizin de bu durumu normalleştirmenize şaşırdım

Bütün erkekler de eli şeyinde gezen abaza sanki...
bence insanlar hep tek tip kişileri hayatına sokuyorlar, sonra onları genelliyorlar. Mesela bizim iş yerinde gencecik bir avukat kiz var. Laf arasında sohbette 'ne var bunda,dayak yenmeyen ilişki mi var' gibi bir laf etti😲😲 evlilikten değil,sevgililikten bahsediyor. Muhtemelen bunu normal görerek büyümüş,böyle erkekler çekmiş, kendi ilişkilerinde kavgaları şiddete dönmüş, sonradan sekse dönünce bunu tutku olarak nitelendirmis. Ama normalin bu olduğuna inanıyor. Belki de içinde hiç dövüşün olmadığı ilişkilere inanmıyordur, utanildigi için gizlendigini,anlatılmadigini düşünüyordur.
Ya da bir kız arkadaşım 'erkekler evlilikten korkar' düşüncesine sahip. Hatta evlenen birine 'nasil ikna ettin?' diye sormuştu😲 çünkü kızın iliskilerindeki adamlar hep evlilik lafı gecince topyklayan tipler. Ya da bir erkek iş arkadasjm vardi. Uzay mekiği gibi bir saat almış tüm maaşıyla. Bir akşam oturduğumuz mekanda , bütün kizlarin paraya baktığını, bu saati taktigindan beri ona yüz vermeyen kızların ona yürüdüğünü, motorunu alınca Zamanında ret yediği kızların onu bir yerlere davet ettiğini söyledi. Çocuğun düşüncesi bu ve gerçekten bütün kizlarin böyle olduğuna inaniyor,çünkü tüm ilişki geçmişi bu sekidle. ya da bir baska erkek çıkıyor 'tum kızlar evlilik meraklısidır, her kadının en büyük hayali anne olmaktır,anne olamayan kadın eksik kalmistir' falan diyor. Neden? Çünkü çevresinde bunu görmüş.
Yani 'bir erkek kadın görünce hemen etkilenir' diyen insan kadınsa hayatına hep abaza tipler almıştır, erkekse de kendi abazadir😅😅
O yüzden ciddiye almamak lazım böyle saçma düşünceleri.
Bana göre de kıskanır miyim?
Hahaha tabii ki hayır.
Ben sevgilimin evine turistler gelsin diye açtığımız uygulamada ne kadar güvenilir biri olduguna dair uzun uzun yorum atıp referans yazmış bir kadınım :) asla kiskanmam. Zaten kiskanmami gerektirecek bir hali davranışı,yanlısı olursa da sogur ayrılırım . O yüzden sokakta gönlünce gezebilir, plajda yayılabilir.

Ben erkeklerin dışarıda güzel bir kadın gördüklerinde sadece cinsellik olarak baktıklarını düşünmüyorum. Ya da tv'deki bir kadın için. Mesela ben de sokakta çok güzel bir kadın ya da çok yakışıklı bulduğum bir erkek gördüğümde beğenerek bakabiliyorum çünkü ister istemez dikkat çekiyor. Erkekler için de böyle olabilir tv'dekiler de aynı şekilde. Mesela benim dayım Tuba Büyüküstün'ü çok beğendiği için dizilerini izliyordu hep.

Dışarıda haliyle bir çok insan görüyoruz. Çok beğendiğimiz..ne güzel giyinmiş, saçları ne güzel, ne güzel bir kadın dediğimiz çok oluyordur içimizden. Acaba erkekler tanımadığı güzel bir kadın gördüğünde ne düşünüyor? Direkt cinsel olarak mı düşünüyorlardır? Böyle bir kanı var çünkü.

Biraz önce bir konunun yorumlarında gördüm. “Sevgilimin sosyal medyada bir güzel oyuncuyu, mankeni beğenip onu arzulama ihtimali bile beni sinir krizine sokuyor” gibi bir yorumdu. Bu sebeple mesela her şeyini didik didik ediyormuş..denize, tatile izin vermiyormuş. Yada yabancı bir dizide çekici bir hatun var diye sevgilime diziyi kötüledim yeter ki izlemesin diyen biri olmuş. Bi bilindik sözlükte okudum bunları.

Bende bu raddede asla olmasa da kendimi o gün çirkin hissediyorsam veya misal saçımı makyajımı beğenmediysem aklıma bu düşünceler gelebiliyor. Çok sağlıksız bir düşünce ama diğer kadınların yanında kendimi o gün ezik gibi hissedebiliyorum. Bu da benim öz güvenimle alakalı sanki.

Sizin görüşleriniz neler? Kendinizden de örnek verebilir misiniz? 💛
Valla halka malolmuş kişileri begenöesinde sakınca bence yok. Biz de diyoruz güzel kadın hoş adam diye

Burada dert yok, sohbet bu.

Kaç yaşındasınız bilmiyorum ama çok toy düşünceler bunlar. Erkekler seks makinası değiller akıllarından sadece seks geçmez bir kadına bakarken. Kadınlar da rahibe değiller biz de bir erkeğe bakarken cinsel içerikli şeyler düşünebiliriz.

Konu özgüvene nasıl geldi anlamadığım için o kısma yorum yok.
Keşke baksalar erkeklere birşeyler olmuş bence şap mı koyuyorlar musluk suyuna napıyorlar :KK70: bende işe yaramıyor galiba 🤪

Yalnız eşinizin düşüncesi de çok sağlıklı değil. Belki de o kadınlar biyerlerini açarak kendini sevdirmeye çalışmıyordur sadece sıcakta pişmek istemiyordur. Özgüvenleri yok diye neden söylüyor onu hiç anlamadım zaten de şimdi etek şort giyince kendimizi objeleştirmiş mi oluyoruz? Aynı zamanda saygı duymuyor bide beyefendiye bak..
bi kadın olarak sizin de bu durumu normalleştirmenize şaşırdım
Bazı kadınlar öyle adamları hak eder. Tencere kapak...

Kusura bakmayın ama eşinizin zihniyeti çok iğrenç. 🤢

Disarda bacak gormeye tahammulu olmayan insan evde kadinlarin memesinin acik oldugu diziyi izliyor ne alaka? 😁
Bence disarda gozu takiliyor. Kadin kiskanmasin diye de kötülüyor.

Etek elbise giyenlerin eşi, sevgilisi, seveni yoktur zaten olsa giymez. Elbise giyip evli olanlar elbise giydigi icin evlenebildiler, sevildiler bigun pabtolon giyseler adamlar boşar. 🙄🙄🙄 Elbise onemli.

Disarda bacak gormeye tahammulu olmayan insan evde kadinlarin memesinin acik oldugu diziyi izliyor ne alaka? 😁
Bence disarda gozu takiliyor. Kadin kiskanmasin diye de kötülüyor.

Etek elbise giyenlerin eşi, sevgilisi, seveni yoktur zaten olsa giymez. Elbise giyip evli olanlar elbise giydigi icin evlenebildiler, sevildiler bigun pabtolon giyseler adamlar boşar. 🙄🙄🙄 Elbise onemli.
Bugün bütün gün göbeğim açık gezdim. Kocam beni sevmediğindenmiş demek. Aydınlandım bir anda. Bütün şortlarımı, eteklerimi, elbiselerimi yakacağım birazdan.

Bugün bütün gün göbeğim açık gezdim. Kocam beni sevmediğindenmiş demek. Aydınlandım bir anda. Bütün şortlarımı, eteklerimi, elbiselerimi yakacağım birazdan.
Göbeğini açtığın için kocan var
Çünkü açmasan, kendini objeleştirmesen kocanı etkileyemezdin
Seni gidi obje seni :KK67:

X